ناموجود

دستگاه نشاکار مزرعه

کد محصول: VN-8992کد محصول ویترین نت
60,000,000 - 68,700,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
اطلاع از موجود شدن کالا
مدل دستگاهنشاکار زراعی مدل ماهان4
ابعاد (طول،عرض،ارتفاع)320 سانتیمتر، 240 سانتیمتر، 170 سانتیمتر
وزن دستگاه500 کیلوگرم
تعداد واحد کارنده2 تا 6 واحد بسته به سفارش
عمق کاشت4 تا 10 سانتیمتر قابل تنظیم
فاصله کاشت نشا در هر ردیف12 تا 65 سانتیمتر قابل تنظیم
فاصله بین ردیف ها29 تا 75 سانتیمتر قابل تنظیم
ظرفیت زراعیهر واحد 4000 نشا در ساعت-بسته به سرعت اپراتور

توضیحات دستگاه نشاکار مزرعه

ماشین نشاکار مزرعه مناسب برای کشت انواع نشای سبزی و صیفی در مزراع بزرگ می باشد.نشاءکاری مزایای بسیاری داشته و روز به روز درحال توسعه است. کشاورزان به جای کشت مستقیم بذر به نشاکاری روی آورده اند. نشاکاری امکان صرفه جویی بالا در هزینه، هزینه های داشت، نهاده هایی چون کود و سموم را فراهم می آورد. کاهش مصرف آب در نشاکاری نسبت به کشت مستقیم بذر، با توجه به خشکسالی های گسترده بسیار با اهمیت است. به کم نشاکاری از زمین استفاده های بهینه شده و زمان کشت از دست نمی رود. از سویی نشاکاری دستی کاری بسیار سخت و زمان بر است و نیروی کارگری بالا به همراه هزینه های زیادی می طلبد. به همین منظور تیداپارس، در تکمیل پکیج تجهیزات نشاء، نشاکار مزرعه را به بازار عرضه نمود.
ویژگی های دستگاه نشاکار مزرعه :
نشاکار مزرعه، ماشینی ضروری برای کشت مکانیزه نشاء در مزارع می باشد.
نشاکار مزرعه مناسب برای کشت انواع صیفی، سبزیجات، گیاهان دارویی و . . . مناسب می باشد.
ماشین نشاکار قابلیت کشت انواع نشا گوجه، کلزا، ذرت، خیار، کاهو، کلم، فلفل و . . . را دارد.این دستگاه با شرایط تمام مزارع ایران طراحی شده، قابلیت کشت در زمین های جوی و پشته ای و مسطح را داراست. ماشین نشاءکار با کیفیتی بسیار عالی و گارانتی تخصصی تیداپارس عرضه می شود. طراحی نشاکار صیفی مبتنی بر پوشش طیف وسیعی از الگوهای نشاکاری است.
قابلیت کشت در زمین های جوی و پشته ای و زمین های مسطح از جمله ویژگی های نشاکار تیداپارس است
نشاکار چهار ردیفه و مناسب برای کشت نشایی انواع کلم، کاهو، ذرت، چغندر قند، گوجه فرنگی، توت فرنگی، کلزا، پنبه، سویا،انواع گیاهان دارویی و انواع صیفی جات مانند هندوانه، خربزه . . . کاربرد دارد.
عملکرد دستگاه :
اپراتور نشا را روی سینی مدور واحد کارنده در لوله سقوط رها می کند. نشا به درون شیار ایجاد شده توسط شیار بازکن هدایت می شود.نشا به صورت عمودی و صحیح در زمین قرار گرفته و توسط چرخ های فشار دهنده به خوبی تثبیت می شود.سرعت و دقت بالا در نشاکاری توسط نشاکار مزرعه تیدا امکان سفارش در سه مدل شش، چهار و دو ردیفه عمق کاشت. فاصله کاشت در هر ردیف. فاصله بین ردیف ها و نیز فاصله بین نشاها در هر ردیف، قابلیت تنظیم دارند و گیربکس حرفه ای طراحی شده بر ای این دستگاه امکان تنظیمات بازه وسیعی از فاصله ها را به کشاورزان محترم خواهد داد. 

 

 

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان