قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت

کد محصول: VN-9181کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 سر مرغ
28,500تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
ابعاد سلول244*177 سانتی متر
گنجایش سلول100 مرغ
جنس کفی سلولپلاستیک قابل انعطاف
جنس پایه و اسکلت قفسگالوانیزه گرم
جنس شاسی قفسآلومینیوم
جنس دیوار و درب قفسگالوانیزه گرم
تعداد لامپ در هر سلول۲ عدد لامپ ۸ وات
ارتفاع بالابر انتقال کود۸ متر
ارتفاع بالابر انتقال مرغ۶ متر

توضیحات قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت

مهم ترین مزیت قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت افزایش ظرفیت سالن و جلوگیری از هزینه ساخت سالن اضافه است. استفاده از این قفس باعث می شود تا گله به علت دسترسی بهتر به دانخوری و آبخوری وزن یکواختی داشته باشد همچنین به علت عدم تماس با کود وخروج سریع آن از سالن تلفات وبیماری های گوارشی و تنفسی گله به کمترین حد خود می رسد. 

ابعاد بزرگ سلول باعث افزایش رفاه گله می شود و کفی پلاستیکی و قابل انعطاف آن صدمه به پا، سینه و پوست مرغ نمی زند که خود منجر به افزایش کیفیت گوشت می گردد. کاهش مصرف سوخت، برق، هزینه های کارگری، تخلیه اتوماتیک مرغ تا کامیون و همچنین افزایش تعداد دوره های پرورش در سال از دیگر مزایای استفاده از این قفس است.

نکته قابل توجه دیگری که می توان به آن اشاره کرد رسیدن به وزن مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن است، به طوری که دام در ۳۵ روزگی به وزن ۲۴۰۰ گرم می رسد و ضریب تبدیل آن ۱.۷ است.
قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت
اجزای قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت:
 

  • اسکلت قفس: ساخت پایه و اسکلت با مرغوب ترین ورق گالوانیزه گرم، همچنین جنس شاسی آلومینیوم است و دیوار و درب قفس توی مشبک از جنس مفتول گالوانیزه گرم است.
  • آبخوری: تشکیل شده از نیپل، لوله نیپل، کاسه زیر نیپل، فلاشتانک و شلنگ های مربوطه.
  • دانخوری: سیستم دانخوری بشقابی به طوری طراحی شده است که با توجه به داشتن لبه های بیرونی مانع از ضایعات دان شود.
  • سیستم روشنایی: در هر سلول ۲ عدد لامپ کم مصرف ۸ وات و حباب محافظ لامپ تعبیه شده است.
  • کفی قفس: کفی قفس علی رغم مستحکم بودن از انعطاف کافی برخوردار است که از صدمات وارده به مرغ جلوگیری کند، همچنین کشویی بودن آن امکان بارگیری جوجه ها را در پایان دوره از انتهای هر لاین به طور اتوماتیک فراهم می کند
  • تخلیه کود و مرغ تا ته قفس: برای تخلیه خودکار کود و همچنین مرغ ها بعد از پایان دوره پرورش، نوارهایی به ضخامت ۱ میلی متر در زیر طبقات به کار رفته است.
  • تخلیه خودکار کود تا کامیون: برای جلوگیری از بیماری مرغ ها، یک نوار نقاله به عرض سالن جهت انتقال کود کلیه لاین ها از انتهای قفس و یک بالابر ۸ متری به منظور انتقال کود جمع شده از نوار نقاله به داخل کامیون تعبیه شده است.
  • انتقال خودکار مرغ تا کامیون: نوار نقاله ای به صورت آسانسوری به عرض سالن نصب می شود که وظیفه حمل مرغ کلیه لاین ها ار انتهای قفس را به بالابر ۶ متری تعبیه شده برای انتقال مرغ به بیرون از سالن را دارد.
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .