چرا ویترین نت

مشاوره تخصصی و رایگان

ویترین‌نت به پروسه "نیازسنجی" در خرید مشتری بسیار اهمیت می‌دهد. نیاز و هدف شما از خرید، تعیین‌کننده نوع دستگاه است. کارشناسان فروش ما به صورت تخصصی و رایگان با شناخت کامل دغدغه تولید کنندگان و دقیقا منطبق با نیازتان بدون تعصب بر برند یا سازنده خاصی، به شما کمک می‌کنند تا بهینه‌ترین انتخاب را داشته باشید.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

ویترین‌نت دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و همچنین پروانه کسب (مجوز کسب و کار) از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی را دریافت کرده است. ویترین‌نت جزو شرکت‌های دانش بنیان نیز هست.

ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز

ویترین‌نت با هدف افزایش اعتبار مجموعه خود و همچنین افزایش اطمینان و اعتماد مشتریان، تا 7 روز پس از خرید کالا امکان بازگشت کامل وجه را فراهم کرده است.

رضایت مشتریان

ویترین‌نت بخش عمده انرژی مجموعه خود را بر روی جلب رضایت و اعتماد مشتریان گذاشته است. طبق نظرسنجی کارشناسان ما، 92.7 درصد از مشتریان از خدمات خرید و پس از فروش سایت رضایت خاطر دارند.

پشتیبانی فنی

ویترین‌نت در تمام مراحل خرید و مهم‌تر از آن، پس از خرید همراه شما است. نیروهای ما در قسمت پشتیبانی فنی پس از تحویل کالا و استفاده از آن با شما در تماس هستند تا در صورت بروز هر مشکلی درباره محصول، به آن رسیدگی کنند.

خرید قسطی

ویترین‌نت در طی تجربیات خود به این نتیجه رسیده است که دغدغه مالی در کارهای تولیدی، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها برای تولیدکنندگان مختلف است. به همین دلیل امکان خرید قسطی با دوره بازپرداخت 2 تا 12 ماهه را برای تمام محصولات روی سایت، ایجاد کرده است.

قیمت‌های به روز

ویترین‌نت مرجع قیمت دستگاه‌ها و تجهیزات صنایع بسته‌بندی، غذایی و کشاورزی است.

تعهد مضاعف

ویترین‌نت کیفیت محصولات را اولویت اصلی خود قرار داده است. همکاری با بیش از 400 عدد از بهترین تامین‌کننده‌ها در حوزه تجهیزات صنعتی در طی این سال‌ها، گواه این مدعا است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )