ماشین سازی آرتا زیتونمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ماشین سازی آرتا زیتون

شرکت ماشین سازی آرتا زیتون طارم; اولین و تنها شرکت تولید کننده ماشین آلات فرآوری زیتون در کشور میباشد که از سال 1382 شروع به ساخت ماشین آلات مرتبط با فرآوری زیتون کرده است..سرمایه این شرکت جلب اعتماد مشتریان است که به زعم رعایت حقوق مشتریان, همواره برآن است تا ماشین آلاتی با آخرین تکنولوژی روز دنیا و قابل رقابت با نمونه های خارجی تولید کند و خدمات پس از فروش واقعی برای محصولات خود عرضه بدارد. بیشتر

دستگاه تیغ زن زیتون
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه تیغ زن زیتون با تیغه های مخصوص زیتون را به حالت شکسته در می آورد که بسیار سریعتر و دقیقتر از روش سنتی شکستن زیتون این کار را انجام می دهد.

دستگاه سورت زیتون
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه سورت زیتون به منظور یکسان سازی میوه ها و جداسازی شاخه، برگ و شن استفاده میشود. نوارهای تعبیه شده بر روی دستگاه، با حرکت خود و تغییر فواصل، میوه های هم اندازه از میوه های با اندازه بزرگتر یا کوچکتر جدا میکند. دستگاه سورت زیتون بر اساس مشخصات فیزیکی مانند وزن , نسبت به جداسازی و سورتینگ و زیتون و میوه و مواد مشابه اقدام میکند . با روش توزین به صورت نواری میتوان انواع سورتینگ میوه و سورتینگ صیفی را نیز انجام داد. سیستم پیوسته و کانتینیوس سورتینگ باعث میشود راندمان توزین زیتون بالا برود. دستگاه توزین از سه مرحله تشکیل شده است. دستگاه دارای منوهای متعدد سورتینگ می باشد. بسته به سفارش میتوان تعداد منوها را افزایش داد که این امر باعث آسانی کار با دستگاه سورتینگ می شود.

دستگاه دم گیر زیتون
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

عمل دستگاه دم گیر زیتون توسط 22 غلطکت شیاردار که در خلاف جهت همدیگر میچرخند انجام میگیرد. در دستگاه دم گیر زیتون سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد . با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دستگاه دم گیر زیتون دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد. میوه هایی که دم دارند در سطح دستگاه دم گیر ریخته می شوند و این سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد . با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دستگاه دم گیر ،دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد.

دستگاه اسلایسر زیتون
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه اسلایسر زیتون ، به کار آفرینان و صاحبان مشاغل خانگی مربوط به مواد غذایی از جمله زیتون کمک فراوانی میکند . این اسلایسر زیتون به راحتی زیتون را به صورت ورقه ورقه ای حلقه ای در می آورد . دستگاه اسلایسر زیتون به صورت تمام اتوماتیک همه زیتون ها را اسلایس می کند. کلیه ی قطعات و بدنه ی دستگاه اسلایسر زیتون از جنس استیل می باشد و تیغه های دستگاه از نوع مرغوب آن تهیه می شود اسلایس کردن زیتون با دستگاه اسلایسر زیتون بهترین و سریعترین روش جهت حلقه حلقه کردن زیتون برای فرآورده های دیگر میباشد. تیغه های فلزی دستگاه اسلایسر زیتون ، زیتون ها را بصورت حلقه حلقه و با اندازه کاملا یکسان درمی آورد. میوه های هسته دار قبلا توسط دستگاه اسلایسر زیتون جدا میشوند تا آسیبی به تیغه های آن وارد نکنند. تمام اجزای طراحی شده دستگاه اسلایسر زیتون مقاوم در برابر سایش و زنگ زدگی میباشند.

دستگاه دانسیمتر (وان سرکوله)
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله مکمل عمل هسته گیری توسط دستگاه هسته گیر میباشد و بعنوان نوعی غربال استفاده میگردد. دستگاه دانسیمتر یا وان سرکوله با عمل سرکولیزاسیون محلول آب و نمک, باعث ایجاد جریان سیال شده و با وارد شدن محصول به دستگاه و ته نشین شدن زیتون هسته دار, زیتون بی هسته از انتهای وان خارج میشود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل