موتور زردمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس
موتور برق لانسین Loncin LC10000 DAS
۱۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های موتور برق لانسین Loncin LC10000 DAS : موتور برق لانسین Loncin LC10000 DAS دارای سیستم استارت و موتور تک سیلندر هوا خنک و چهار زمانه است. از این موتور برق 8 کیلو وات بیشتر در اداره ها، شبکه ها، سازمان ها و مکان هایی از این قبیل استفاده می شود. سرعت مداوم فرکانس 3000/50 می باشد. توان دائم موتور برق لانسین 7/3 کیلو وات می باشد.

موتور برق لانسین Loncin LC8000 DAS
۹,۵۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های موتور برق لانسین Loncin LC8000 DAS : موتور برق لانسین Loncin LC8000 DAS  حداکثر توان 2 کیلو وات و توان دائم 6 کیلو وات دارد. سوخت این موتور برق 6 کیلو واتی بنزین است که بیشترین کاربر را در اداره ها، شبکه ها، سازمان ها و مکان هایی از Save این دسته دارد. سرعت مداوم فرکانس 3000/50 می باشد. همچنین توان دائم این دستگاه 6 کیلو وات است.  

موتور برق لانسین Loncin LC3500i inverter
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور برق لانسین Loncin LC3500i inverter سازگار با محیط زیست است و طراحی جدید و بهینه شده ای دارد. این مدل سیستم استارت هندلی- استارتی دارد . ولتاژ موتور برق لانسین Loncin LC3500i inverter معادل 220 ولت است.

کاتر آسفالت بر تهران کاتر
۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاتر آسفالت بر تهران کاتر از شاسی های پرفروش و اقتصادی در بازار ایران است. این شاسی قابلیت استفاده تیغه تا قطر 45 سانت را داشته و امکان برش تا عمق 15 سانتیمتر را فراهم می کند. کاتر آسفالت بر تهران کاتر با شاسی تهران کاتر و موتور هوندا از شاسی کاترهای پرفروش و اقتصادی در بازار است.

کاتر آسفالت بر خلیج فارس
۶,۲۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاتر آسفالت بر خلیج فارس ، با شاسی خلیج فارس ساخت شرکت موتور زرد و موتورهای راتو، ای تی کیو و لانسین که از موتورهای مرغوب در بازار ایران هستند ارائه می شود. جهت بهبود عملکرد، کیفیت و سهولت در استفاده تغییرات زیادی در شاسی خلیج فارس  نسبت به شاسی های رایج در بازار صورت گرفته است. کاتر آسفالت بر خلیج فارس، با شاسی تقویت شده و مجهز از محصولات پیشرو در ایران است. حداکثر عمق برش این کاتر 20 سانتی متر است. موتورهایی که با این شاسی ارائه می شوند از بهترین موتورهای موجود در بازار هستند که عبارتند از: RATO، ETQ و لانسین.  جهت بهبود عملکرد و راحتی استفاده از کاتر، تغییرات زیادی در شاسی خلیج فارس صورت گرفته است.

موتور برق دیزیلی کاما kama KDE1500X
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور برق کاما kama KDE1500X این قابلیت را دارد که تا 22 ساعت به طور مداوم کار کند. هم چنین این موتور برق دیزلی ساختاری سازگار با محیط زیست دارد و از نظر کیفیت و قیمت مقرون به صرفه می باشد. موتور برق کاما kama KDE1500X  که موتور برق دیزلی کاما می باشد برای استفاده در خانه ها، ادارات، کارگاه های کوچک، سیستم های شبکه و مخابراتی می باشد این محصول از محصولات ماشین آلات صنعتی است که نام تجاری آن KAMA KDE1500X عرضه شده است. موتور برق کاما مدل KDE1500X سیستم روشن کننده استاراتی دارد که در مواقع ضروری می توان به صورت هندل دستی با دستگاه کار کرد. موتور برق کاما kama KDE1500X تک فاز،  تک سیلندر، هوا خنک  و چهار زمانه است و سوخت مصرفی آن از نوع گازوئیل در نظر گرفته شده است. ژنراتور دیزلی  موردنظر با فرکانس 50 هرتزی، توان خروجی 1.5 کیلووتی و حداکثر توان خروجی 1.7 کیلوواتی دارد بنابراین می توان آن موتور برق 1 کیلو واتی به شمار آورد. موتور برق کاما kama KDE1500X این قابلیت را دارد که تا 22 ساعت به طور مداوم کار کند. موتور برق kama KDE1500X با فرکانس 50 هرتزی و ولتاژی معادل 230 ولت می تواند سرعت چرخش 3000 دور در دقیقه داشته باشد. هم چنین این موتور برق دیزلی ساختاری سازگار با محیط زیست دارد و از نظر کیفیت و قیمت مقرون به صرفه می باشد. همان طور که گفته شد موتور برق کاما از برندهای دیزلی موتور برق هاست که متاسفانه در حال حاضر در بازار ایران حضور کمرنگی پیدا کرده است اما با این حال تمامی محصولات آن با تنوع بالا و در توان مختلف روانه بازار شده اند.

موتور برق بنزینی لانسین Loncin LC22000S
۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور برق لانسین Loncin LC22000 S از تولیدات شرکت  لانسین است که بیشترین تمرکز خود را بر تولید و فروش موتور برق و گروه محصولات ماشین آلات صنعتی قرار داده است. این موتور برق بنزینی لانسین بهترین گزینه برای باغ، ویلا، دلر، سنگ فرز، هیلتی، شرکت، اداره ها و مکان هایی از این دسته است. به طور کلی تمامی موتور برق های لانسین از لحاظ کیفیت و کارایی از طرف مصرف کنندگان امتیازهای خوبی را کسب کرده اند. برند لانسین از برندهای معتبر چین است که موتور برق بنزینی را در توان های مختلفی تولید و عرضه می کند. موتور برق های بنزینی لانسین در سه نوع زیر موجود هستند: موتور برق های اینورتورم موتور برق های DC موتور برق استارت یا هندلی موتور برق لانسین Loncin LC22000 S حداکثر توان 17 کیلو وات و توان دائم 15 کیلو وات دارد به همین خاطر به نوعی هم موتور برق 15 کیلو واتی است و هم موتور برق 17 کیلووات است. علاوه براین از نوع 3 فاز هم می باشد. این محصول با سوخت بنزینی کار می کند و از موتور برق های بسیار قوی لانسین است که تیپ موتور آن از نوع دو سیلندر هوا خنکه چهار زمانه است. موتور برق لانسین مدل LC22000 S که ولتاژ بالایی معادل 380 ولت و هم چنین از توان بالایی هم برخودار می باشد وزن و ابعاد بدنه ی بالایی هم دارد بنابراین هم حرفه ای است و هم به فضای زیادی برای جایگیری نیاز دارد. این ژنراتور برق صدای 78 دسی بلی دارد که با در نظر گرفتن تمامی مشخصات فنی دستگاه بسیار مناسب به نظر می رسد. همچنین موتور برق لانسین Loncin LC22000 S حجم روغن 25 لیتری، حجم تانک 40 لیتری، حجم موتور 999 سی سی و مصرف سوخت 6.7 لیتر بر ساعت دارد که برای بیشتر از 10 ساعت کار توانایی دارد. موتور برق لانسین Loncin LC22000 S همان طور هم که گفته شد در مقایسه با سایر موتور برق های لانسین که در سایت موتور زرد موجود هستند قوی ترین و سنگین ترین است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل