مخازن استیل غربمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی مخازن استیل غرب

مخازن استیل غرب تولید کننده انواع مخازن استنلس استیل تک جدار، دوجدار و سه جدار و همچنین دستگاه های پاستوریزاتور، انواع پمپ، شیرآلات و اتصالات، دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین آلات خطوط تولید مواد غذایی و لبنی، با کوله باری از تجربه دیرین و تلفیق آن با دانش و تکنولوژی روز دنیا بر اساس پیشرفته ترین متد و رعایت استانداردهای جهانی بیشتر

پروسس تانک
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پروسس تانک با توجه به نوع ماده موجود در مخزن با جداره داخلی از جنس استنلس استیل 304 یا 316 دو پولیشه ساخته می شود و جاکت حرارتی تحت فشار با قابلیت تحمل فشار 4 بار بر روی جداره و کف مخزن نصب می گردد. جاکت حرارتی با قابلیت گردش بخار، آب گرم، آب سرد تحت فشار، امکان تبادل حرارتی غیر مستقیم با مواد موجود در مخزن را فراهم می سازد. برای جلوگیری از اتلاف گرمایی، جاکت حرارتی با 50 میلیمتر ایزوله (پشم شیشه فشرده) پوشانیده شده و یک لایه ورق استنلس استیل 304 دو پولیشه ضمن محافظت از ایزولاسیون فوق نمای ظاهری زیبایی برای مخزن ایجاد می نماید. کلیه جوش های داخلی به منظور جلوگیری از آلودگی و جوش های خارجی به علت زیبایی ظاهری به طور کامل پرداخت می شوند. با توجه به نوع و ویسکوزیته مواد داخل مخزن و نوع عملیاتی که می بایست روی این مواد انجام شود، انواع متفاوتی از همزن با دور و قدرتهای متفاوت و نوع پره متناسب، طراحی و بر روی مخازن فرآوری نصب میگردد. در تمامی موارد پره به گونه ای طراحی می شود که علاوه بر قابلیت جداشدن از روی شافت، عاری از هرگونه محلی برای تجمع آلودگی باشد. تمامی همزن ها مجهز به الکتروموتور و گیربکس مناسب بوده که برای جلوگیری از هرگونه لرزش و سر و صدا با سیستم واسط طراحی شده،  به مخزن متصل می گردند. مخازن فرآوری با درب آدم رو، پایه های استیل قابل تنظیم، چراغ، توپی یا توربین شستشو، نردبان، ترمومتر عقربه ای، لول الکترود، هواکش، ورودی ضد کف و اتصالات مناسب تجهیز شده است. با توجه نوع کارکرد مخازن فرآوری با کف قیفی و یا کف تخت و نیز سقف قیفی یا سقف ساده همراه با نیم درب طراحی و ساخته می شوند.

پمپ سانتریفیوژ
۲,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ سانتریفیوژ پر کاربردترین نوع پمپ آبی در صنعت هستند به طور متوسط 75% پمپ های به کار رونده در صنعت از نوع پمپ سانتریفیوژ هستند. از انجا که این پمپ ها همواره مقدار مشخصی از دبی آب را در یک فشار ثابت و در هر موقعیتی تامین میکنند پمپ های ایده آلی به شمار می روند. این پمپ ها بر اساس تئوری نیروی گریز از مرکز کار میکنند. وقتی پره پمپ درون محفظه آن دوارن میکند سیال را از مرکز به بیرون هل میدهد و وقتی این عمل انجام میشود سیال جایگزین ، تحت فشار اتمسفر یا فشارهای مصنوعی و بالاتر به سمت مرکز کشیده میشود. سیالی که به بیرون هل داده شده از طریق مسیر خروجی تخلیه میشود.این سیال فشاری خواهد داشت که مقدار آن را میتوان به وسیله گام پروانه پمپ و نیز سرعت دورانی آن محاسبه کرد. این پمپ ها دو عضو اصلی دارند بدنه و پروانه .  

دستگاه پاستوریزاتور مایع تخم مرغ
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پاستوریزاتوریا همان  پاستوریزاتور محصولی برای پاستوریزه کردن شیر و انواع مایعات از جمله آبمیوه و محصولات کنسانتره می باشد ملزومات دستگاه پاستوریزه : دستگاه پاستوریزاتور تنها یک دستگاه مستقل نبوده و و برای انجام مراحل پاستوریزه نیاز به منابع حرارتی و برودتی می باشد تا پروسه به نحو احسنت انجام بگیرد. برای انجام این مراحل نیاز به دستگاه بویلر به عنوان منبع حرارتی و دستگاه کولینگ یا برج خنک کننده به عنان منبع برودتی می باشد. در این راستا استفاده از دستگاه پاستوریزاتور در داخل مغازه های کوچک مقدور نبوده زیرا نیاز به لوله کشی گسترده و راه اندازی خط پاستوریزاتور می باشد و حتما باید یک محیط بزرگتر نسبت به ظرفیت تولید انتخاب شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل