مانی دژ سپاهانمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی مانی دژ سپاهان

  • سرعت پاسخگویی: زیر 48 ساعت

علی عطابخش مدیر عامل و موسس شرکت مانی دژ فعالیت خود را در سال هزار وسیصد و هشتاد و شش در زمینه سازه های گرمایشی آغاز نمود پس از مدتی شرکت مانی دژسپاهان تاسیس و علاوه بر سازه های گرمایشی اقدام به طراحی و ساخت سازه های سرمایشی تصفیه و خشک کن های صنعتی نمود با تلاش فراوان شرکت مانی دژبه تکنیک های منحصر به فردی برای محصولات خود دست یافت که باعث شد خریداران که سرمایه اصلی ما هستند رضایت خود
را از کیفیت محصولات ابراز دارند.
هم اکنون شرکت مانی دژ در حال ساخت انواع هیترگلخانه ای و کارگاهی انواع کولر و هواساز همچنین سیستم های تهویه و تصفیه و انواع خشک کن صنعتی برای مصارف مختلف به خصوص دستگاه بسیار کم مصرف خشک کن میوه و سبزیجات می باشد.
لازم به ذکر است به غیراز نمونه هایی که در سایت ملاحظه میفرمایید تقریبا محدودیتی برای پذیرش سفارش در ابعاد و قابلیتهای متفاوت در هیچ یک از محصولات
وجود ندارد امیدواریمبا تلاش و صداقت بتوانیم نامی نیک  از خود بر جای گذاشته و اعتماد شما سروران گرامی را بیش از پیش به دست آوریم. بیشتر

کولر صنعتی
۶,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کولر صنعتی در ابعاد بزرگ از جنس ورق گالوانیزه ضخیم با پوشش رنگ الکترواستاتیک و پد سلولزی مرغوب مطابق سفارش ساخته می شود و ابعاد این کولر آبی مطابق با مساحت مورد نظر تغییر میکند . کولر صنعتی مانی دژ در دو نوع آکسیال و سانتریفیوژ ساخته می شود که بسته به فضای مورد نظر،قیمت،کانال کشی،اهمیت صدا در محیط و ... انتخاب می شود. از این نوع کولر می توان در تالارها،کارخانجات،کارگاهها،سالنهای سمیناری و ...استفاده نمود و تقریبا محدودیتی در ابعاد مورد نظر مشتری وجود ندارد.  

بخاری گلخانه 230000 تک فن
۱۲,۰۰۰,۰۰۰-۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بخاری گلخانه تک فن یا هیتر تک فن با داشتن کوره استیل گرید 304 به ضخامت 1.5 میلی متر در کوره و 2 میلی متر در انتهای کوره ( آتشخور ) و همچنین 15 عدد رادیاتور کتابی تمام استیل ، دوام بالا و عمر طولانی دارد. شاسی این هیتر گلخانه  محکم و منحصر به فرد و جنس بدنه آن دوجداره تماما گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است که بین دو جداره از پشم شیشه 2 اینچی برای عایق بندی استفاده شده است. این مدل هیتر قابل استفاده برای مرغداری ها و سالن های بزرگ نیز هست.

هیتر گلخانه 230000 دو فن
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بخاری گلخانه دو فن یا هیتر دو فن با داشتن کوره استیل گرید 304 به ضخامت 1.5 میلی متر در کوره و 2 میلی متر در انتهای کوره ( آتشخور ) و همچنین 15 عدد رادیاتور کتابی تمام استیل ، دوام بالا و عمر طولانی دارد. شاسی این هیتر گلخانه  محکم و منحصر به فرد و جنس بدنه آن دوجداره تماما گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است که بین دو جداره از پشم شیشه 2 اینچی برای عایق بندی استفاده شده است. این مدل هیتر قابل استفاده برای مرغداری ها و سالن های بزرگ نیز هست.

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات 300 کیلویی
۲۴,۰۰۰,۰۰۰-۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در سالهای اخیر با توجه به کشف بیشتر خواص میوه جات خشک و استقبال روز افزون مردم کشورمان و بازارهای همسایه از دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات باعث شده تا بسیاری به عنوان شغل اصلی یا شغل دوم تولید میوه خشک را پیش گیرند (درآمد خانگی). همچنین کمبود وقت برای شستن وپاک کردن سبزی های مصرفی در غذا ها وطعم دهنده ها وگیاهان دارویی که اغلب به صورت خشک عرضه می شوندتولید سبزی خشک را نیز در دستور کار این تولید کنندگان گرامی گنجانده است. مصرف فوق الاده کم دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات ، تقریبا یک سوم نمونه های موجود که باعث می شود هزینه ها ی جانبی تا 3برابر کاهش یافته و سود بیشتری به دست آید. ابعاد دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات موجود بنا به سفارش مشتری قابل تغییر است.

هیتر گلخانه 100000 تک فن
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر گلخانه 100000 تک فن یا بخاری گلخانه تک فن با داشتن کوره استیل گرید 304 به ضخامت 1.5 میلی متر در کوره و 2 میلی متر در انتهای کوره ( آتشخور ) و همچنین 15 عدد رادیاتور کتابی تمام استیل ، دوام بالا و عمر طولانی دارد. شاسی این هیتر گلخانه محکم و منحصر به فرد و جنس بدنه آن دوجداره تماما گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است که بین دو جداره از پشم شیشه 2 اینچی برای عایق بندی استفاده شده است. این مدل هیتر قابل استفاده برای مرغداری ها و سالن های بزرگ نیز هست.

محصول خود را پیدا نکرده اید؟ با یک درخواست چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل