ویوا کودمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ویوا کود

دسته بندی فعالیت :صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری
محصولات اصلی:کود محصول افزا , ویوا مکس
سال تاسیس:1386

شرکت ویوا کود در سال 2007 به منظور دستیابی به اهداف زیر تاسیس شد. بازیافت پسماندهای ارزشمند بیولوژیکی جهت حفاظت از محیط زیست: ما سالانه، تا 700 تن پسماندهای بیولوژیکی را بازیافت کرده، برای تولید کود طبیعی با کیفیت بالا فرآوری می کنیم. تولید کودهای طبیعی با استفاده از روش­های سازگار با محیط زیست: ما تنها تولیدکننده کودهای طبیعی بر پایه بافت دام و بر پایه گیاه در ایران هستیم. فراهم کردن راه حل تجویدشونده: فناوری سازگار با محیط زیست و پیشرفته ویوا کود در حفاظت از محیط زیست مشارکت می کند حداقل تغییر در ساختار مولکولی و کاهش مصرف انرژی دو رکن فناوری ما است. کاهش آلودگی محیط زیست: ویوا کود پسماندهای بیولوژیکی (خون کامل و تازه) را در کشتارگاه بازیافت کرده، آن را به کودهای طبیعی تبدیل می­‌کند در حالی‎­که در اغلب کشتارگاه­‎های کشورهای توسعه نیافته، این پسماند در زمین‌­های اطراف رها شده و یا در چاه ریخته می‌­شود.که منجر به آلودگی آب‌­های سطحی و یا زیرزمینی منجر می‌­گردد. تمرکز ویوا کود بر نوآوری، کیفیت محصول، مشتری و ظرفیت تولید، ما را به شرکتی قابل اعتماد برای ساخت یک برند ارزشمند تبدیل کرده است. بیشتر

کود محصول افزا
۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 4 تن

محصول‌‌ افزا یک کود طبیعی گرانوله بر پایه خون دام و مواد معدنی است که حاوی مقادیر بالایی از Ca, Mg, S & N است که از طریق هم‌‌افزایی موثر با میکروارگانیسم‌‌های خاک، به سادگی در اختیار گیاه قرار می‌‌گیرند.این کود طی فرآیند منحصربفرد و استاندارد شده‌‌ای تولید می‌‌شود که در آن فقط از مواد اولیه طبیعی از جمله پودر خون (تهیه شده از خون کامل و تازه) و دولومیت استفاده می‌‌شود. مقادیر بالای کلسیم و منیزیم می‌‌تواند سیستم ریشه‌‌ای را به ویژه در مراحل نخست رشد، افزایش دهد. محصول‌‌افزا مستقیما و به طور موثری بر روی مکانیسم توسعه ریشه حتی در خاک‌‌های قلیایی اثر می‌‌گذارد. محتوی ماده آلی آن علاوه بر اینکه برای گیاه قابل دسترس است ساختمان خاک را بهبود داده و توسعه فعالیت‌‌های ریشه را تسهیل می‌‌کند. محصول‌‌افزا دارای مواد ریزمغذی طبیعی است و شکل گرانوله آن، کاربرد آسان و کنترل چشمی کوددهی را امکان‌‌پذیر می-سازد.

ویوا مکس
۱۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 4 تن

ویوامکس یک کود طبیعی مایع بر پایه خون دام است که کاملا در آب حل شده و حاوی مقادیر بالایی از اسیدهای آمینه به فرم ال (L-amino acid) است که متابولیسم گیاه را افزایش می‌دهد. کاربرد آن (به صورت محلولپاشی و یا در آب آبیاری) در مرحله رشد گیاه، رشد را بهبود داده و به گیاه برای عبور از استرس‌هایی مانند خشکسالی و حملات بیماری‌ها و آفات کمک کرده و نیازهای فیزیولوژیکی گیاه را تامین می‌نماید. استفاده از ویوامکس در شرایط استرس‌های غیرحیاتی (مانند خشکسالی) و حیاتی (مانند بیماری‌های باکتریایی و ویروسی) به گیاه اجازه میدهد که به سرعت مرحله رشد رویشی خود را احیا کند. این فرآورده حاوی طیف کاملی از محرکهای زیستی عمدتا ال-اسید آمینه است. این کود قابل اختلاط با دیگر کودها می‌باشد. (لطفا با مقادیر کم آزمایش شود)  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل