ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
پرینتر سه بعدی مدل V ONE
۱۱,۲۵۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پرینت سه بعدی در واقع اسمی است که به یک تکنولوژی خاص اطلاق می‌شود. تکنولوژی که در آن یک نازل، ترموپلاستیک های رشته ای را بصورت مذاب روی صفحه ی داغ  یا رزین را روی پودرها می‌پاشد و با تکرار این کار به صورت لایه به لایه به شکل مورد نظر می‌رسد. اصطلاح اصلی که برای این نوع روش تولید به کار می‌رود ‌تولید افزایشی یا ساخت افزایشی است. اما امروز اصطلاح پرینت سه بعدی یا چاپ سه بعدی هم ارز تولید افزایشی در نظر گرفته می‌شود.     اگر بخواهیم با دقت علمی در مورد این حوزه صحبت کنیم باید از ترکیب تولید افزایشی یا Additive Manufacturing استفاده کنیم اما در حالت عادی با به کار بردن پرینت سه بعدی یا چاپ سه بعدی هم منظورمان را می‌رسانیم و در ذهن اکثر افراد، این دو واژه معادل هم هستند و یک جورهایی پرینت سه بعدی خیلی محبوب‌تر و پراستفاده‌تر از تولید افزایشی هم هست.     دستگاه پرینتر مدل V ONE دارای سیستم خنک کننده هوشمند است. دستگاه پرینتر مدل V ONE دارای سیستم یکپارچه نازل جهت کارکرد دقیق است.              

پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI
۲۷,۰۰۰,۰۰۰,-۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI دارای حافظه داخلی با قابلیت اسلایس نمودن فایل های شما بدون نیاز به رایانه است. پرینت مستقیم فایل های STL و GCODE توسط پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI امکان پذیر است. پشتیبانی از Wifi ، مانیتورینگ عملیات چاپ با اپ موبایلی و یا رایانه( موجود برای اندروید و آی او اس اپل) برای پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI قرار داده شده است. قابلیت پیش نمایش مدل چاپی شما و نمایش گراف فرآیند چاپ قبل و بعد از چاپ از ویژگی های پرینتر سه بعدی خانوادهSUNCHI است. پرینتر سه بعدی خانوادهSUNCHI از USB و SD کارت و 7زبان مختلف پشتیبانی میکند. آپدیت فریمور با استفاده از اس دی کارت توسط پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI انجام میشود. عملیات ادامه چاپ در هنگام قطع برق و قابلیت خاموش کردن خودکار پس از اتمام کار از قابلیت های پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI است. اتمام فیلامنت مصرفی توسط پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI تشخیص داده میشود. بدنه پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI فلزی و از جنس آلومینیوم کروم سخت است. سرعت X2 بالاتر در مقابل نمونه های دیگر از قابلیت های پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI است. کابل USB و CD آموزشی و مدل های سه بعدی نمونه به همراه پرینتر سه بعدی خانواده SUNCHI قرار داده شده است.

پرینتر سه بعدی مدل i3 prusa
۵۶۲,۵۰۰,۰-۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پرینتر سه بعدی پروسا (prusa i3) یکی از معروف ترین مدل های پرینتر سه بعدی خانگی در دنیا بشمار می رود. پرینتر سه بعدی پروسا (prusa i3) تولید یک پروژه متن بوده و به دلیل قیمت پایین آن نسبت به سایر پرینترهای سه بعدی مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول