× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه بسته بندی کیک مدل CH250
۸۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی کیک مدل CH250 خط بسته بندی در آبان ماه 97 در شرکت (آیدین) نصب گردید و این خط برای اولین بار در ایران دارای سیستم مقوا گذار متصل به خط بسته بندی تمام اتوماتیک می باشد تغذیه محصول در روندی خودکار با دستگاه Flowpack انجام میشود. مدل CH250 حاصل سال ها تجربه و آخرین یافته های فناورانه در عرصه صنعت بسته بندی است که پاسخگوی بسته بندی طیف وسیعی ازمحصولات می باشد و باعث افتخار است که گروه صنعتی چرندابی اصلی ترین تامین کننده دستگاه بسته بندی مدرن صنایع عظیم کشور می باشد. این مدل برای کیک اسفنجی می تواند محصولاتی مانند انواع کیک ،انواع بیسکویت ،انواع شکلات ، انواع ویفر و نیز انواع محصولات صنایع داروی ،آرایشی و بهداشتی را بسته بندی کند و پر سرعت ترین نوع دستگاه در نوع خود در ایران است که حتی به اروپا هم صادر شده است. خطوط خودکار تولیدی با ایجاد کنترلی کاملا هوشمند با بهره گیری از انواع سوئیچ ها و حسگرها ، ترکیبی است از سرعت بالا با دقت بسیار که کلیه عملکرد های خط را به طور خودکار کنترل و مدیریت کرده و ضایعات ناشی از خطای انسانی را کاملا حذف میکند تا تولید بدون وقفه و در بهترین حالت انجام گیرد.

خط تولید کیک
۲,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آلات خط تولید کیک شامل : میکسر خمیر روتاری(چاپ) فر پخت نوار نقاله های خنک کن رج کن(مرتب سازی) بسته بندی ویژگی های خط تولید کیک شامل : این دستگاه تولید کیک شامل پخت کامل و یکنواخت در تمام سطح محصول می باشد. مطابق مکانیزم کشور های اروپایی است. حرارت پخت غیر مستقیم به صورت تشعشعی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است خط تولید کیک با سوخت و مشعل دو گانه (گاز و گازوئیل) است. مجهز به تابلوی برق و کنترل حرارت کانال پخت و کانال احتراق مشعل به طور اتوماتیک و دارای سیستم plc است. مجهز به سیستم اتوماتیک مکانیکی کنترل تنش نوار نقاله می باشد. دارای فن تخلیه بخار از کانال پخت و رنگ یکنواخت محصول با رطوبت مناسب مورد نیاز است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط تولید کلوچه
۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آلات خط تولید کلوچه ، شامل: میکسر خمیر کلوچه زن فرپخت جفت کن نوار نقاله های خنک کن بسته بندی ویژگی های خط تولید کلوچه : این دستگاه پخت کامل و یکنواخت در تمام سطح محصول دارد. مطابق مکانیزم کشور های اروپایی است. حرارت پخت غیر مستقیم به صورت تشعشعی دارد. دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. با سوخت و مشعل دو گانه (گاز و گازوئیل) است. مجهز به تابلوی برق و کنترل حرارت کانال پخت و کانال احتراق مشعل به طور اتوماتیک و دارای سیستم plc می باشد. مجهز به سیستم اتوماتیک مکانیکی کنترل تنش نوار نقاله است. دارای فن تخلیه بخار از کانال پخت و رنگ یکنواخت محصول با رطوبت مناسب مورد نیاز می باشد.    

خط تولید بیسکوییت
۱,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آلات خط تولید بیسکویت ، شامل: میکسر خمیر روتاری(چاپ) فر پخت نوار نقاله های خنک کن رج کن(مرتب سازی) بسته بندی ویژگی خطوط تولیدی نان صنعت: پخت کامل و یکنواخت در تمام سطح محصول مطابق مکانیزم کشور های اروپایی حرارت پخت غیر مستقیم به صورت تشعشعی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با سوخت و مشعل دو گانه (گاز و گازوئیل) مجهز به تابلوی برق و کنترل حرارت کانال پخت و کانال احتراق مشعل به طور اتوماتیک و دارای سیستم plc مجهز به سیستم اتوماتیک مکانیکی کنترل تنش نوار نقاله دارای فن تخلیه بخار از کانال پخت و رنگ یکنواخت محصول با رطوبت مناسب مورد نیاز

خط کامل تولید کیک و کلوچه
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط کامل تولید کیک و کلوچه شامل کلیه ماشین آلات تولید انواع کیک و کلوچه مانند دستگاه های زیر است : میکسر ، کلوچه زن ، فر تونلی ، خنک کن ، دستگاههای بسته بندی انواع مختلف کیک مانند کیک روغنی، کاپ کیک، کلوچه، کلوچه سنتی، کلوچه لاهیجان، انواع کلوچه با مغز شکلات و ... توسط خط کامل تولید کیک و کلوچه تولید می شود.

خط تولید بیسکویت مادر
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط دست دوم تولید بیسکویت مادر ساخت آلمان می باشد وشامل :  - دستگاه فر پخت تونلی ساخت شرکت معظم HECRONA با حرارت غیر مسقیم وکانال انتقال حرارت از دستگاه های این خط تولید است. - میکسر 500 کیلوئی خمیر Z ساخت آلمان  - دستگاه فرمینگ بیسکویت ساخت شرکت MEINCKE ایتالیا  - دستگاه های کرم زن ساخت ایران - دستگاه های بسته بندی ساخت ایران عرض مفید فرخط تولید بیسکویت مادر، 80 سانتی متر با باند توری می باشد.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید بیسکویت و کیک و کلوچه

معرفی خط تولید بیسکویت و کیک و کلوچه

خط تولید بیسکویت و کیک و کلوچه از پر سودترین خطوط تولیدی صنایع غذایی در سراسر جهان است. بیسکویت ها به عنوان یکی از اصلی ترین منابع غذایی در تمامی وعده های غذایی حاضر هستند و از پیر و جوان مدل های مختلف آن ها را دوست دارند. بیسکویت ها در کشور ما نیز محصولی پر طرفدار هستند و به دلیل تنوع بسیار زیاد خود و همچنین هماهنگ شدن با ذائقه ایرانی کاملا جای خود را در میان ایرانیان از تمامی سنین باز کرده اند.

انواع محصولات در خط تولید بیسکویت و کیک و کلوچه

انواع محصولات موجود در خط تولید بیسکویت عبارتند از:

بیسکویت سفت:

این مدل ها یکی از پر طرفدار ترین مدل بیسکویت ها هستند. مدل های سفت معمولا به نام پتی بور در ایران معروف هستند و به دلیل سفت بودن به همراه چای، آب میوه و یا شیر مصرف می شوند.

بیسکویت نرم:

مدل های نرم بیسکویت هم طرفداران خود را دارند. این بیسکویت ها راحت تر خورده می شوند و به نوشیدنی در کنار خود نیازی ندارند. البته مدل های نرم قابلیت له شدن زیادی دارند و باید از نظر صنعت بسته بندی و نگهداری کاملا در شرایط مطلوب قرار داشته باشند.

بیسکویت کرم دار:

مدل های کرم دار معمولا از دو لایه بیسکویت و یک لایه کرم به وجود می آیند. در خط تولید بیسکویت به طور معمول از طعم های مختلف برای بیسکویت و یا کرم موجود در آن استفاده می شود تا طعمی خاص به بیسکویت داده شود.

بیسکویت روکش دار:

در حال حاضر بیسکویت های روکش داری یکی از پر تولید ترین محصولات در خط تولید بیسکویت هستند. معمولا روکش های شکلاتی برای بیسکویت ها در نظر گرفته می شود تا هم طعم خوبی به محصولات داده شود و هم مقاومت بیسکویت در برابر ضربه ها بیشتر شده و به راحتی شکسته نشوند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل