جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
درب ضدآب چوب پلاست
۹۶۰,۰۰۰-۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 4 عدد

درب های پلی وود (WPC) دارای ویژگی های ماندد موارد زیر می باشد : 1. درب چوب پلاست 100% ضد آب و ضد رطوبت و پوسیدگی می باشند. 2. غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر آتش  3. عایق صوت و عایق گرما و سرما 4. ضد قارچ و میکروب و مقاوم در برابر حشرات 5. قابل شستشو با مواد شوینده غیر از اسیدها  6. ضد خوردگی و اکسیداسیون و طول عمر بالا 7. مقاوم در برابر ضربه و شکستگی 8. عدم تغییر شکل در فصول و آب و هوای مختلف 9. دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت 10. دارای طرح ها و رنگ های سفارشی و متنوع 11. قابل ساخت در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. درب های چوب پلاست همچنین  خود اطقاء ، ضد میکروب ، ضد ضربه ، قابل شستشو، قابل بازیافت ،عایق صدا و عایق گرمایشی و سرمایشی می باشند.

تیرچه پیش تنیده
۱۲,۰۵۹ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

تیرچه های پیش تنیده به عرض 11 سانتیمتر و ارتفاع های 11، 13 و 15 سانتیمتر و به طول دلخواه مشتری تولید می گردد. این تیرچه ها در سقف های مرکب و با بلوک های سقفی و بتون ریزی روی آن ها در کارگاه ساختمانی قابل مصرف است. قابل ذکر است که تعداد وایر بر اساس طول دهنه می باشد به عنوان مثال برای بار مسکونی تا طول دهانه 5.4 متر از تیرچه 3 وایر استفاده می شود. از ویژگی های تیرچه پیش تنیده :  -صرفه جوئی در مصرف بتن کارگاهی تا 40 درصد. -صرفه جوئی در چوبست اجرائی درکارگاه تا 75 درصد. -صرفه جوئی درقیمت با مقایسه با تیرچه های بیش ساخته مشابه معمولی تا 30 درصد. -صرفه جوئی درمصرف میلگردهای ممان منفی بعلت حذف آنها و توضیح اینکه این تیرچه ها بصورت ممان مثبت وبا تکیه گاه آزاد محاسبه میگردند. -عایق بودن در برابر سرما و گرما -عدم نیاز به جرثقیل در دهانه های کوچک به طور مثال تیرچه با دهانه های کمتر از 5 متر به راحتی و با نیروی انسانی قابل جابجایی می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
درب و پنجره upvc دوجداره
۲۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مربع

پی وی سی ترکیبی از مشتقات نفت خام و گاز کلر بوده که طی فرآیند پلیمریزاسیون تولید می شود.اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ترکیب مورد نیاز جهت تولید پروفیلهای یو پی وی سی ، ماده شیمیایی POLYVINYL CHLORIDE می باشد و با اضافه شدن مواد افزودنی به آن می توان ، خواص محصول نهایی تولید شده به شدت تحت تأثیر قرار میگیرد .بدلیل خواص عمومی کلیه پلیمرها در برابر شرایط جوی از خود مقاومت نشان می دهند، این در حالی است که فلزات و چوب به عنوان عناصر طبیعی به راحتی در برابر شرایط محیطی تخریب شده و به طبیعت باز می گردند ،ضمناً چوب به عنوان ماده غذایی حشرات از سوی آنها نیز روند تخریب سریع تری پیدا می کنند . از مزایای درب و پنجره یو پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد :  – نفوذ ناپذیر در مقابل گرد و غبار و آلودگی هوا . – کاهش آلودگی صوتی تا 45 دسیبل . – مقاوم در برابر زنگ زدگی – غیر قابل اشتعال. – مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و حذف اثرات مخرب آن – صرفه جوئی در مصرف انرژی تا 40 درصد. -کاهش قابل توجه هزینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی. – با توجه به نوع یراق پنجره ها به طور کامل کیپ شده در نتیجه امکان نفوذ آب باران، آلودگی های محیطی و حشرات موذی تا حد قابل توجهی کاهش می یابد . – عدم جذب گرد و غبار و کثیفی به روی سطح آن و قابلیت تمیز کردن آسان . – عدم نیاز یه سرویسهای مکرر از لحاظ تعمیر ، تعویض یا رنگ آمیزی مجدد . – مقاومت بسیار بالا بدلیل وجود پروفیل گالوانیزه در داخل پروفیل آن . – نصب سریع . – وزن بسيار كم. – قابل شستشو با مواد پاك كننده معمولي.  

چسب اپوکسی Resilex Pu2 Opera
۱۳۰,۰۰۰ -۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

چسب اپوکسی 100% ضد اسید و ضد آب, خمیری و دو جزئی می باشد . چسب ساختمانی اپوکسی  برای نصب هرگونه سنگ و سرامیک و پرسلان بر روی کلیه سطوح ساختمانی مناسب است . اپوکسی همچنین برای هر نوع متریال مانند : آهن ، شیشه ، سنگ ، چوب و ... استفاده میشود .    

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل