× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
قفس پرورش تمام اتوماتیک مرغ تخم گذار
۳۱,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 سر مرغ

اجزای قفس پرورش تمام اتوماتیک مرغ تخم گذار:   اسکلت قفس: جنس پایه و بدنه اسکلت قفس از مرغوب ترین ورق گالوانیزه گرم است و دیوار ها و در قفس با مفتول گالوانیزه گرم به صورت توری مشبک ساخته شده است. دانخوری تمام خودکار: در هر لاین بک عدد اوگر و یک دستگاه واگن به همراه مارپیج، موتور، کابل، تابلو برق وتنظم دان جهت پخش یکنواخت دان به صورت کاملا وزن شده و دقیق تعبیه شده است. آبخوری تمام خودکار: تشکیل شده از نیپل، نبشی، فلاشتانک و شلنگ های مربوطه تخلیه تمام خودکار کود تا کامیون: برای تخلیه کود گله و جلوگیری از هرگونه بیماری برای مرغ در هر طبقه یک نوار و موتور نصب شده است که کود آن طبقه را به صورت مجزا به نوار نقاله انتهای سالن که به عرض سالن می باشد منتقل کرده و از آنجا توسط نوار نقاله بالابر به کامیون انتقال پیدا می کند. سیستم جمع آوری تخم مرغ تا انبار تخم مرغ: توسط یک آسانسور و ریل تخم مرغ جمع کن تمام تخم مرغ ها از قفس به انبار منتقل نی شوند.

قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت
۲۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 سر مرغ

مهم ترین مزیت قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت افزایش ظرفیت سالن و جلوگیری از هزینه ساخت سالن اضافه است. استفاده از این قفس باعث می شود تا گله به علت دسترسی بهتر به دانخوری و آبخوری وزن یکواختی داشته باشد همچنین به علت عدم تماس با کود وخروج سریع آن از سالن تلفات وبیماری های گوارشی و تنفسی گله به کمترین حد خود می رسد.  ابعاد بزرگ سلول باعث افزایش رفاه گله می شود و کفی پلاستیکی و قابل انعطاف آن صدمه به پا، سینه و پوست مرغ نمی زند که خود منجر به افزایش کیفیت گوشت می گردد. کاهش مصرف سوخت، برق، هزینه های کارگری، تخلیه اتوماتیک مرغ تا کامیون و همچنین افزایش تعداد دوره های پرورش در سال از دیگر مزایای استفاده از این قفس است. نکته قابل توجه دیگری که می توان به آن اشاره کرد رسیدن به وزن مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن است، به طوری که دام در ۳۵ روزگی به وزن ۲۴۰۰ گرم می رسد و ضریب تبدیل آن ۱.۷ است. اجزای قفس تمام اتوماتیک دو منظوره پرورش مرغ گوشتی و پولت:   اسکلت قفس: ساخت پایه و اسکلت با مرغوب ترین ورق گالوانیزه گرم، همچنین جنس شاسی آلومینیوم است و دیوار و درب قفس توی مشبک از جنس مفتول گالوانیزه گرم است. آبخوری: تشکیل شده از نیپل، لوله نیپل، کاسه زیر نیپل، فلاشتانک و شلنگ های مربوطه. دانخوری: سیستم دانخوری بشقابی به طوری طراحی شده است که با توجه به داشتن لبه های بیرونی مانع از ضایعات دان شود. سیستم روشنایی: در هر سلول ۲ عدد لامپ کم مصرف ۸ وات و حباب محافظ لامپ تعبیه شده است. کفی قفس: کفی قفس علی رغم مستحکم بودن از انعطاف کافی برخوردار است که از صدمات وارده به مرغ جلوگیری کند، همچنین کشویی بودن آن امکان بارگیری جوجه ها را در پایان دوره از انتهای هر لاین به طور اتوماتیک فراهم می کند تخلیه کود و مرغ تا ته قفس: برای تخلیه خودکار کود و همچنین مرغ ها بعد از پایان دوره پرورش، نوارهایی به ضخامت ۱ میلی متر در زیر طبقات به کار رفته است. تخلیه خودکار کود تا کامیون: برای جلوگیری از بیماری مرغ ها، یک نوار نقاله به عرض سالن جهت انتقال کود کلیه لاین ها از انتهای قفس و یک بالابر ۸ متری به منظور انتقال کود جمع شده از نوار نقاله به داخل کامیون تعبیه شده است. انتقال خودکار مرغ تا کامیون: نوار نقاله ای به صورت آسانسوری به عرض سالن نصب می شود که وظیفه حمل مرغ کلیه لاین ها ار انتهای قفس را به بالابر ۶ متری تعبیه شده برای انتقال مرغ به بیرون از سالن را دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
قفس یک طبقه مرغ تخم گذار
۲۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

قفس یک طبقه مرغ تخم گذارمناسب برای استفاده در منازل مسکونی و آپارتمان ها می باشد. جنس تمام قفس اعم از کلاف، دانخوری،سینی فضولات و… گالوانیزه گرم کششی است. قفس یک طبقه مرغ تخم گذار دارای سیستم آبخوری تمام اتومات است و ظرفیت هر عدد قفس 6 مرغ می باشد. محصول 100 درصد قابل شستوشو و ضد زنگ و طبق طراحی علمی و مهندسی مطابق استاندارد های روز دنیا ساخته میشود.

قفس تک خانگی
۲۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

در دنیای جدید با افزایش منازل آپارتمانی و همچنین نبود فضای مناسب و کافی برای نگهداری حیوانات و پرندگان اهلی ، مشکلات و نگرانی هایی در میان اقشاری که علاقه زیادی به نگهداری حیوانات و پرندگان در محل زندگی خود دارند بوجود آمده است. از مزایای استفاده از قفس تک : 1) بوی ناشی از فضولات و بستر برای دیگر ساکنان ساختمان یا محله 2) نبود فضای تمیز و مناسب درخور محل زندگی 3) شکسته یا خورده شدن تخم،توسط طیور 4) نگرانی ها هنگام مسافرت ساکنان 5) پرت دان در فضای نگهداری 6) کثیف شدن مداوم آبخوری ارسال کاملا رایگان به سراسر کشور و 48 سعت گارنتی بازگشت وجه بدون قید و شرط 

سیستم قفس پرورش پولت تمام اتوماتیک باطری
۲۴,۰۰۰-۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های سیستم قفس پرورش پولت تمام اتوماتیک باطری - ساخته شده از ورقه های گالوانیزه - پوشش رنگ الکترو استاتیکی که مانع جذب گرد وغبار می شود - واگن های حمل دان و دستگاه تمام اتوماتیک - ساختمان اصلی قفس شامل پایه هایی با فواصل 60 سانتی متری - نوار کودکش از جنس PPبه رنگ سفید شامل غلتک های جلویی و تیغه تمیز کننده کود - توری کفی پلاستیکی - سیستم آبخوری دارای لوله پی وی سی و 4 نیپل آبخوری از جنس پلاستیک و استیل ضد زنگ به رنگ قرمز - مخزن آب مجزا برای هر طبقه از هر ردیف قفس - سیستم ذخیره و توزیع دان - سیستم پاکسازی و حمل کود

قفس مرغ تخم گذار
۳۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10000 قطعه

 قفس یکی از انواع تجهیزاتی است که وجود آن سیستم پرورش را عوض میکند . دو نوع سیستم در پرورش معمول است. پرورش در بستر و پرورش در قفس. سیستم پرورش پرندگان در قفس مزایا و منافعی دارد که به قرار زیر می باشند. می توان تعداد بیشتری مرغ را به صورت چند طبقه در فضائی کوچکتر پرورش داد  بسیاری از انواع بیماری ها در قفس کمتر گسترش می یابند. بهتر می توان پرندگان را کنترل نمود. سیستم دانخوری واگنی این قفس‌ها دارای ساختاری مستحکم است که پس از سال‌ها استفاده‌ متمادی مستهلک نمی‌شود. سیستم آبخوری نیپل تمام اتوماتیک مجهز به سوزن‌های استیل و فنجان‌هایی می‌باشد که از خیس شدن کف قفس جلوگیری می‌کند. این سیستم دارای کود جمع کن طولی زیر شبکه سیمی و تسمه طولی انتقال کود به خارج از سالن است. قفس مذکور دارای تخم جمع‌کن و تسمه‌ی انتقال تخم مرغ و تیغه‌های تمیز کننده این تسمه است.هزینه کارگری کاهش می یابد. هزینه ساخت قفس قابل توجه ولی به مراتب از هزینه ساخت سالن کمتر است. هزینه سوخت مخصوصا برای گرم کردن سالن کاهش می یابد. هزینه انرژی برای تهویه و خنک کردن سالن ها در کل کاهش می یابد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل