× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه میلگرد بر
۶,۷۰۰,۰۰۰-۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاردان ساخت قادر به ساخت انواع قیچی میلگردبر برای ضخامت های مختلف میلگرد است ، قیچی مکانیکی فوق که بیشتر برای تولید خاموت استفاده می شود دارای سرعت مناسب و قدرت برش میلگرد تا ضخامت 18 آجدار می باشد.  قیچی های هیدرولیک این مجموعه در انواع مختلف با قدرت برش میلگرد 22 ،25 ،32 و بالاتر ساخته می شود . این محصولات کاردان ساخت دارای گارانتی یکساله بدون قید و شرط می باشد.

جدول زن هیدرولیک 2500
۳۲,۸۰۰,۰۰۰-۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2500 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. سیستم ویبره این دستگاه بلوک زن افقی بوده که نقش مهمی در آسان تر کردن تنظیم برای اپراتور دارد. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است. جک های قالب و چکش دستگاه بلوک زن 2500 به صورت متمرکز است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بلوک زن هیدرولیک 2600
۳۸,۸۰۰,۰۰۰-۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بلوک زن هیدرولیک 2600 قابلیت تولید انواع کف کش، بلوک های سقفی، دیواری و جداول خیابانی را دارد. این دستگاه بلوک زن مجهز به سیستم هیدرولیک جهت حرکت آسان قالب و چکش است. 4 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره-هیدرولیک و حرکت بر روی بلوک زن هیدرولیک 2600 قرار داده شده است. بلوک زن هیدرولیک 2600 قابلیت جابجایی با نیروی محرکه الکتریکی و گیربکس را دارد. فاصله بین آجرهای تولیدی این دستگاه بلوک زن قابل تنظیم است و تعویض قالبها برای اندازه های مختلف کف فرش، بلوک و جدول امکان پذیر است.

جدول زن هیدرولیک 2400
۳۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2400 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. فشردگی بتن در این دستگاه جدول زن توسط پرس و ویبره دوطرفه انجام می شود. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است.  

بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه کلیه مراحل تولیدی و حرکتی را به صورت اتوماتیک و فقط با کنترل اپراتور انجام می دهد. این دستگاه بلوک زن مجهز به سیستم هیدرولیک جهت حرکت قالب، چکش، پرکن و خود دستگاه است. 4 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، هیدرولیک و حرکت بر روی دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه قرار داده شده است.  

مخلوط کن سیمان
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مخلوط کن سیمان براي مخلوط مؤثر خمير سيمان و ملاط به كار مي‌رود و داراي 3 سيكل استاندارد مخلوط است. ظرفيت جام آن 7/4 ليتر است و داراي 2 سرعت انتخابي 140 يا rpm 285 و 62 يا rpm 125 است كه سرعت‌ها مي‌تواند انتخابي باشد و يا يكي از آن‌ها را ثابت كرد.  

دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه جدول زن متحرک (جدول زن تخم کن) با ویژگی تولید انبوه و عملكرد آسان به نحوی كه اپراتور در قسمت اهرمهای كنترل نشسته و به كارمی پردازد. وجود پرس با كیفیت عالی و چرخه سریع موجب تولید جدول با كیفیت و دارای سطح صاف میشود. دستگاه جدول زنی TB.250 دارای ساختار محكم می باشد واجزای هیدرولیكی و مكانیكی آن دارای استحكامی بیش از حد و بی نیاز به گارانتی بلند مدت بوده و حداكثر قابلیت اطمینان را دارا می باشد. كیفیت تولیدات، نیاز به خدمات اندك، به همراه استحكام وساختارمحكم دستگاه آن را به انتخابی مطمئن برای اكثر تولیدكنندگان تبدیل می كند. ویژگی های دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 : وزن و ابعاد دستگاه ۳۱۰۰ كیلوگرم – ۲/۳۵ ×۲/۲۰ × ۲/۳۰ (ارتفاع) متر می باشد. توان دستگاه ۳۸۰-۲۲۰ ولت ؛ ۳ فاز می باشد. موتور دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجموعا ۳ موتور به قدرت ۱۰ کیلو وات می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 مجهز به مخزن بارگیری ملات می باشد. مجهز به ویبره ۲ طرفه همزمان با پرس هیدرولیكی عمل پایین بردن ملات را به عهده دارند. دارای سیستم هیدرولیكی با ۵ اهرم جهت كنترل :۱- اهرم تغذیه جدولها ۲- اهرم پرس جدولها ۳- اهرم تخلیه جدولها ۴- اهرم حركت دستگاه به جلو و عقب ۵- اهرم دور زدن دستگاه می باشد. مجهزبه سیلو به ظرفیت ۶۵۰ لیتر با دریچه مخصوص كه برای تغذیه جدولها به طور اتوماتیك باز و بسته می شود. تابلوی برق ۳ فاز جهت كنترل دستگاه و محافظت از موتورها می باشد. دستگاه جدول ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 250 قابلیت تعویض قالب جدول بتنی را دارد. قابلیت تولید انواع جدول بتنی را دارد. ظرفیت تولید دستگاه ۲۵۰-۲۰۰ قطعه جدول بتنی در ساعت می باشد.  

دستگاه بلوک ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 1200
۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه بلوك زنی با ویژگی تولید انبوه، عملكرد آسان و زحمت كم به نحوی كه اپراتور در قسمت اهرمهای كنترل نشسته و به كارمی پردازد. وجود پرس با كیفیت عالی و چرخه سریع موجب تولید بلوك استاندارد، با كیفیت و دارای سطح صاف میشود. دستگاه بلوك زن متحرک (تخم کن) TB.1200 دارای ساختار محكم می باشد واجزای هیدرولیكی و مكانیكی آن دارای استحكامی بیش از حد و بی نیاز به گارانتی بلند مدت بوده و حداكثر قابلیت اطمینان را دارا می باشد. كیفیت تولیدات، نیاز به خدمات اندك به همراه استحكام وساختار محكم دستگاه آن رابه انتخابی مطمئن برای اكثر تولیدكنندگان تبدیل می كند. ویژگی های دستگاه دستگاه بلوک ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 1200: وزن و ابعاد دستگاه ۴۳۰۰ كیلوگرم – ۲/۲۰ ×۳/۳۰ × ۲/۳۰ (ارتفاع) متر می باشد. توان دستگاه ۳۸۰-۲۲۰ ولت ؛ ۳ فاز می باشد. دستگاه بلوک ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 1200 دارای شیرهیدرولیكی با ۷ اهرم جهت كنترل؛ اهرم تغذیه و بارگیری بلوكها / اهرم پرس بلوكها / اهرم تخلیه بلوكها / اهرم حركت دستگاه به سمت جلو و عقب / اهرم دور زدن دستگاه / اهرم باز و بسته  کردن درب سیلو/ اهرم چرخ پنجم  می باشد. دستگاه بلوک ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 1200  دارای سیلو به حجم ۱۱۰۰ لیتر جهت دپوی ملات كه به وسیله جك هیدرولیكی باز و بسته میشود. جمعا ۴ ویبراتور درسمت راست و چپ قالب به قدرت هركدام ۳۰۰ كیلوگرم كه بوسیله ۴ الكتروموتور جمعا به قدرت ۸ اسب بخار عمل پایین بردن ملات درون قالب را به عهده دارند. جك هیدرولیكی كه همزمان با ویبراتورها عمل پرس بلوكها را انجام میدهد. مخزن روغن به حجم ۱۰۰ لیتر به همراه پمپ هیدرولیك ویك الكتروموتور به قدرت ۷/۵ کیلو وات می باشد. مجهز به ۳ عدد هیدرو موتور جمعا به قدرت ۱۵۰۰ سی سی جهت حركت و دور زدن دستگاه می باشد. تابلوی برق ۳ فاز جهت كنترل دستگاه و محافظت از موتورها می باشد دستگاه بلوک ساز متحرک نیمه اتوماتیک تولید بر روی باند بتنی TB 1200 قابلیت تعویض قالب بلوک را دارد. ظرفیت تولید دستگاه ۱۴۰۰-۱۲۰۰ قطعه بلوک سیمانی در ساعت است. دستگاه بلوك زنی قابلیت تولید انواع بلوک سیمانی، بلوک لیکا، بلوک سبک، بلوک پوکه ای، بلوک سقفی، بلوک دیواری، بلوک تیغه و...قابلیت تولید انواع بلوک سیمانی، بلوک لیکا، بلوک سبک، بلوک پوکه ای، بلوک سقفی، بلوک دیواری، بلوک تیغه و... را دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مینی بیل  ZKE6000CD
۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  مشخصات فنی مینی بیل ZKE6000CD: مدل موتور این دستگاه yanmar4tNY98 می باشد. قدرت موتور 44 KW می باشد. وزن کاری آن 6000kg  است. طول بوم 3000mm می باشد  ظرفیت بازو 1550mm در مینی بیل  ZKE6000CD  می باشد. قابلیت شیب 35 درجه می باشد. حداکثر عمق حفاری آن  3762mn می باشد.

مینی لودر ZK700
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه مینی لودر ZK700: مینی لودر ZK700 دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. مینی لودر ZK700 مجهز به سیستم کنترل حرکت دستی و جوی استیک پایی می باشد. مینی لودر ZK700 دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. همچنین مجهز به سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. مجهز به نمایشگردیجیتال می باشد. دارای موتور حرکتی ترمز دار می باشد. این دستگاه مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد. این قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) می باشد. این دستگاه مجهز به پیش گرمایش موتور می باشد

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل