× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بیل مکانیکی چرخ زنجیری شانتویی PC240
۱,۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بیل مکانیکی شانتویی با بهره گیری از موتور کمنز اصلی ، قابلیت اطمینان و قدرت را می دهد.طراحی بدنه با نقاط دسترسی آسان،تعمیر و نگهداری دستگاه را راحت تر و سریع تر می کند. بیل مکانیکی چرخ زنجیری شانتویی که توسط شرکت آران ماشین توس عرضه می گردد، با توجه به شرایط داخل کشور بهینه گردیده است تا مشتریان محترم بیشترین راندمان کاری و نهایت سود آوری را در کار خود داشته باشند . از جمله قطعاتی که به صورت سفارشی روی این دستگاه نصب می شوند طوری انتخاب شده است تا مناسب بازار کشور باشند  : موتور کمنز اورجینال ، متناسب با کیفیت گازوئیل داخل کشور ، پمپ و قطعات هیدرولیک کاوازاکی ژاپن ، موتور حرکتی NABTESCO و کابین مجهز به تهویه Air Conditioner ، رادیو پخش مجهز به USB عرضه می گردد .  

بیل مکانیکی چرخ زنجیری شانتویی PC210
۱,۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بیل مکانیکی شانتویی با بهره گیری از موتور کمنز اصلی ، قابلیت اطمینان و قدرت را به شما می دهد.طراحی بدنه با نقاط دسترسی آسان،تعمیر و نگهداری دستگاه را راحت تر و سریع تر می کند. بیل مکانیکی چرخ زنجیری شانتویی که توسط شرکت آران ماشین توس عرضه می گردد، با توجه به شرایط داخل کشور بهینه گردیده است تا مشتریان محترم بیشترین راندمان کاری و نهایت سود آوری را در کار خود داشته باشند . قطعاتی که به صورت سفارشی روی این دستگاه نصب می شوند طوری انتخاب شده است تا مناسب بازار کشور باشند از جمله موتور کمنز اورجینال ، متناسب با کیفیت گازوئیل داخل کشور ، پمپ و قطعات هیدرولیک کاوازاکی ژاپن ، موتور حرکتی KYB و کابین مجهز به تهویه Air Conditioner ، رادیو پخش مجهز به USB عرضه می گردد .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN
۹۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه لودر 5 تن XCMG ZL50 GN دارای قدرت و توان بالا، بکارگیری قطعات و تجهیزات بسیار مرغوب، سهولت در تعمیرات از جمله ویژگی های است که این محصول را در صدر فهرست فروش تولیدات این شرکت قرار داده است. قابل ذکر است که لودر ZL50GN با مشارکت شرکت XCMG چین، با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت CKD توسط شرکت آران ماشین توس تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی ، انواع کسب و کار های مرتبط با لودر مثل معادن سنگ آهن ، شن شویی ها ، پروژه های راهسازی و … می باشد. از مزایای این لودر گیربکس هیدرومکتنیکی که دارای کیفیت بسیار عالی و همچنین گیربکس برقی آن را که تحت لیسانس شرکت ZF المان است را می توان نام برد .    

مینی بیل  ZKE6000CD
۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  مشخصات فنی مینی بیل ZKE6000CD: مدل موتور این دستگاه yanmar4tNY98 می باشد. قدرت موتور 44 KW می باشد. وزن کاری آن 6000kg  است. طول بوم 3000mm می باشد  ظرفیت بازو 1550mm در مینی بیل  ZKE6000CD  می باشد. قابلیت شیب 35 درجه می باشد. حداکثر عمق حفاری آن  3762mn می باشد.

مینی لودر ZK700
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه مینی لودر ZK700: مینی لودر ZK700 دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. مینی لودر ZK700 مجهز به سیستم کنترل حرکت دستی و جوی استیک پایی می باشد. مینی لودر ZK700 دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. همچنین مجهز به سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. مجهز به نمایشگردیجیتال می باشد. دارای موتور حرکتی ترمز دار می باشد. این دستگاه مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد. این قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) می باشد. این دستگاه مجهز به پیش گرمایش موتور می باشد

مینی لودر ZK950
۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه مینی لودر ZK950: دارای سیستم حرکتی هیدرواستاتیک می باشد. مینی لودر ZK950 مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. این دستگاه دارای سیستم کنترل جوی استیک می باشد. این دستگاه High flow دارای سیستم جریان بالای روغن هیدرولیک می باشد. مینی لودر ZK950 دارای لاستیک تیوبلس 5/16-10 می باشد. همچنین دارای سیستم شناور بازو( جهت برف روبی-تسطیح) می باشد. این دستگاه دارای نمایشگردیجیتال است. و مجهز به موتور حرکتی دو سرعته ترمز دار می باشد. مجهز به سنسور درب،صندلی،اهرم محافظ راننده و دنده عقب می باشد. مینی لودر ZK950 قابلیت شیب 19/5 درجه (35%) ومجهز به پیش گرمایش موتور می باشد.

دستگاه جدول زن MKC 50
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جدول زن سیار طراحان مدل کادونا قابلیت تولید انواع جدول بتنی تا ارتفاع 50 سانتی متر را دارا است. دستگاه جدول زن کادونا با ظرفیت تولید 1000-1500 عدد جدول بتنی با سیستم پرس و ویبره همزمان در یک شیفت کاری را دارد. دستگاه جدول زن جهت تولید با کیفیت جدول بتنی میبایست یک عدد میکسر جدول زنی تهیه و همچنین زمین صاف و تراز شده بتنی آماده شود. مشخصات فنی دستگاه جدول زن MKC 50 : دستگاه جدول زن یک عدد الکتروموتور 2 اسب بخار جهت حرکت دستگاه جدول زن را دارد. دستگاه جدول زن یک عدد الکتروموتور 5 اسب بخار جهت سیستم هیدرولیک ا دارد. دستگاه جدول زن سه عدد ویبره پرقدرت از طرفین و وسط قالب بتنی دارد. وزن دستگاه جدول زن 1500 کیلوگرم است.

دستگاه بلوک زن دستی برقی
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زن دستی برقی یا دستگاه بلوک زن دستی خودرو (دو موتوره) دارای دو الکتروموتور میباشد یکی برای حرکت دستگاه بلوک زن و یکی برای ویبره دستگاه بلوک زن استفاده میشود. مشخصات فنی دستگاه بلوک زن دستی برقی: -  دارای قابلیت تولید تمامی بلوکهای سیمانی می باشد. - دارای امکان استفاده از برق سه فاز و تکفاز می باشد. -دارای  یک عدد الکتروموتور 2 اسب جهت ویبره می باشد. -  دارای ظرفیت تولید 900-12شد.00 بلوک در هشت ساعت می باشد. - دارای سیستم حرکت دستگاه توسط الکتروموتور می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بلوک زن دستی ساده
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زن دستی ساده یا دستگاه بلوک زنی تک موتوره به دستگاهی اطلاق میشود که فقط دارای یک الکتروموتور جهت ویبره باشد که حرکت دستگاه بلوک زن به صورت دستی توسط اپراتور انجام میشود. ویژگی های دستگاه بلوک زن دستی ساده: -دستگاه بلوک زن دستی  جهت تولید انواع بلوک می باشد. - دستگاه بلوک زن دستی امکان استفاده از برق سه فاز و تکفاز را دارد. -دستگاه بلوک زن دستی یک عدد الکتروموتور 1.5 اسب جهت ویبره دارد. - دستگاه بلوک زن دستیظرفیت تولید 500-700 بلوک در هشت ساعت را دارد - سیستم حرکت دستگاه بصورت دستی می باشد.  

دستگاه جدول زن تمام هیدرولیکیMCS 50
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه جدول زن تمام هیدرولیکی ، دستگاهی سیار، هیدرولیکی با طراحی زیبا و کاربری آسان با سیستم پرسی و ویبره های پرقدرت، مناسب جهت تولید انواع جدول بتنی با ظرفیت بالا و کیفیت بالا میباشد. مشخصات دستگاه جدول زن اتوماتیک: - دارای تابلو برق سه فاز جهت کنترل دستگاه جدول زن اتوماتیک و محافظت از الکتروموتورها می باشد. - تغذیه دستگاه جدول زن اتوماتیک از قسمت پاکت توسط لودر یا سیستم وینچ خواهد بود. - سیستم پرس دستگاه جدول زن اتوماتیک در دو سیستم چکشی و پرسی می‌باشد. - توان تولید انواع جدول بتنی از اندازه 30 تا 80 سانتیمتر می باشد. - کورس عملی دستگاه 1 دقیقه می باشد. - ظرفیت پاکت 1 متر مکعب می باشد. سیستمهای دلخواه قابل نصب بر روی دستگا ه جدول زن تمام هیدرولیکی: - سیستم هوشمند PLC یا تمام اتوماتیک نمودن: این سیستم این امکان را برای کاربر میدهد تا اپراتور دستگاه جدول زن اتوماتیک حذف و دستگاه کاملا اتوماتیک تمامی کارها را انجام دهد. از مزایای این سیستم میتوان به 1-کاهش استهلاک دستگاه 2- عیب یابی آسان و خودکار دستگاه 3- کاهش نیروی کار 4- کنترل تعداد تولید و تنظیم بصورت دلخواه 5- کاربری آسان بوسیله مانیتور تاچ اسکرین - سیستم وینچ یا بالابر: در جاهایی امکان استفاده از لودر یا لیفتراک برای پر کردن پاکت دستگاه جدول زن اتوماتیک وجود نداشته باشد میتوان از سیستم وینچ یا بالابر بر روی دستگاه جدول زن اتوماتیک استفاده نمود که باعث کاهش هزینه و سهولت کار میشود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل