× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه بلوک زنی تمام هیدرولیک , ماشین آلات راه و ساختمان
۷۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زنی تمام هیدرولیک  مدل M.BS 30 قابلیت تولید روزانه 3000-3500 عدد انواع بلوک سیمانی را دارد. ویژگی ها : - قابلیت تولید جدول تا عرض 30 سانت - یکسال گارانتی - لوازم برقی از مارکهای کره - لوازم هیدرولیکی از مارکهای تایوانی - بلبرینگها ژاپنی - جکها آلمانی - قابلیت نصب بالابر جهت تغذیه سیلو مصالح - الکتروموتور موتوژن  

دستگاه بلوک زنی ثابت , ماشین آلات راه و ساختمان
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه بلوک زنی ثابت : دستگاه بلوک زنی سبلان تبریز با قابلیت تولید در حالت اتومات نیمه اتومات و تمام اتومات می باشد. میزان تولید دستگاه بسته به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد. سیستم ویبره و هیدرولیک، پرس دستگاه منطبق بر به روزترین تکنولوژی دنیا می باشد. کورس تولید برای هر دستگاه حدود 20-30 ثانیه می باشد که باعث افزایش سرعت تولید خواهد شد. این دستگاه برای تولید انواع بلوک با انواع مواد اولیه پوکه، لیکا، ماسه،... مناسب می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بلوک زن 2 ردیفه مدل s 12 , ماشین آلات راه و ساختمان
۱,۴۰۰,۰۰۰-۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زن متحرک دوردیفه تمام اتوماتیک مدلs12 برای اولین بار توسط شرکت سبلان تبریز طراحی و اجرا گردید. این دستگاه قابلیت تولید انواع بلوک تیغه ای ، دیواری و سقفی و انواع آجر با در نظر گرفتن تمام مواد اولیه پوکه ، لیکا، شن و ماسه را دارا می باشد. دستگاه اس 12 به صورت تمام اتوماتیک بوده و دارای سیلوی مجزا با ظرفیت 1 متر مکعب می باشد که به طور میانگین 150 بلوک کافی می باشد. سیلوی مجزا برای تغذیه اتوماتیکی قالب مورد استفاده قرار می گیرد و دیگر نیازی به تغذیه دستی قالب نمی باشد.دستگاه اس 12 دارای یک الکتروموتور مجزا برای فرمان بمنظور راحتی چرخش دستگاه و همجنین یک الکتروموتور 4 kw برای حرکت اتومات و خودکار دستگاه بلوک زنی می باشد. دستگاه 12 قالبه، دارای توانایی تولید آجر ، قابلیت تولید انواع بلوک ،مجهز به قطع کن اتوماتیک ،سیستم هیدرولیک با 5 اهرم ، حرکت دستگاه به صورت خودکار ، مجهز به ویبره ورتیکال روغنی چهارطرفه ،دارای ویژگی پر کردن یکنواخت ، دارای گاری حمل ملات بر روی قالب می باشد.    

دستگاه بلوک زن کادونا گاری دار , ماشین آلات راه و ساختمان
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه خودرو بلوک زن کادونا گاری مجهز به جکهای یکطرفه بوده و تولید بصورت ضربه های چکشی ناشی از نیروی وزن و ویبره می باشد. سیستم حرکت دستگاه بلوک زنی بصورت خودکارتوسط الکتروموتورو گیربکس با معتبرترین برندها انجام میگیرد، سیستم ویبره دستگاه بلوک زنی بصورت دوطرفه ورتیکال روغنی می باشد. طرز کار با دستگاه بلوک زنی: اپراتور دستگاه بلوک زنی تک ردیفه کادونا گاری دار سیستم حرکت، ویبره و پرس را بطور هماهنگ انجام میدهد. در مرحله اول مصالح و مواد اولیه به وسیله فرقون بر روی گاری دستگاه بلوک زنی تزریق شده و سپس با بصورت اتوماتیک و خودکار و با حرکت های رفت و برگشت گاری دستگاه به ماتریس افزوده می شود. دستگاه های جدید مجهز به سیستم پرکن می باشند که لفزلیش سرعت پخش ملات و کاهش مدت زمان تولید و کاهش آسیب را به دنبال خواهد داشت، سپس ویبره وارد عمل میشود و پرس چکشی زده می شود. ویبره های شرکت سبلان بر اساس تکنولوژی کشور آلمان طراحی و ساخته می شود که باعث بهبود کیفیت بلوک های تولیدی می شود.در این مرحله اپراتور با استفاده از اهرم هیدرولیکی، ماتریس را به سمت بالا انتقال داده و بلوکها ی تولیدی از قالب خارج و بر روی باند بتنی قرار می گیرند تا بصورت کامل خشک شده و استحکام کافی را به دست بیاورند.

دستگاه میلگرد بر , ماشین آلات راه و ساختمان
۶,۷۰۰,۰۰۰-۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاردان ساخت قادر به ساخت انواع قیچی میلگردبر برای ضخامت های مختلف میلگرد است ، قیچی مکانیکی فوق که بیشتر برای تولید خاموت استفاده می شود دارای سرعت مناسب و قدرت برش میلگرد تا ضخامت 18 آجدار می باشد. قیچی های هیدرولیک این مجموعه در انواع مختلف با قدرت برش میلگرد 22 ،25 ،32 و بالاتر ساخته می شود . این محصولات کاردان ساخت دارای گارانتی یکساله بدون قید و شرط می باشد.  

جدول زن هیدرولیک 2500 , ماشین آلات راه و ساختمان
۳۲,۸۰۰,۰۰۰-۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2500 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. سیستم ویبره این دستگاه بلوک زن افقی بوده که نقش مهمی در آسان تر کردن تنظیم برای اپراتور دارد. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است. جک های قالب و چکش دستگاه بلوک زن 2500 به صورت متمرکز است.

بلوک زن هیدرولیک 2600 , ماشین آلات راه و ساختمان
۳۸,۸۰۰,۰۰۰-۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بلوک زن هیدرولیک 2600 قابلیت تولید انواع کف کش، بلوک های سقفی، دیواری و جداول خیابانی را دارد. این دستگاه بلوک زن مجهز به سیستم هیدرولیک جهت حرکت آسان قالب و چکش است. 4 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره-هیدرولیک و حرکت بر روی بلوک زن هیدرولیک 2600 قرار داده شده است. بلوک زن هیدرولیک 2600 قابلیت جابجایی با نیروی محرکه الکتریکی و گیربکس را دارد. فاصله بین آجرهای تولیدی این دستگاه بلوک زن قابل تنظیم است و تعویض قالبها برای اندازه های مختلف کف فرش، بلوک و جدول امکان پذیر است.

جدول زن هیدرولیک 2400 , ماشین آلات راه و ساختمان
۳۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدول زن هیدرولیک 2400 قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو-رفوژ-معمولی) را دارد. فشردگی بتن در این دستگاه جدول زن توسط پرس و ویبره دوطرفه انجام می شود. 3 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، قالب و حرکت روی دستگاه قرار داده شده است که به صورت اتوماتیک بوده و دارای سیستم ایمنی کنترل فاز است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه , ماشین آلات راه و ساختمان
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه کلیه مراحل تولیدی و حرکتی را به صورت اتوماتیک و فقط با کنترل اپراتور انجام می دهد. این دستگاه بلوک زن مجهز به سیستم هیدرولیک جهت حرکت قالب، چکش، پرکن و خود دستگاه است. 4 الکتروموتور پر قدرت جهت سیستم ویبره، هیدرولیک و حرکت بر روی دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه قرار داده شده است.  

مخلوط کن سیمان , ماشین آلات راه و ساختمان
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مخلوط کن سیمان براي مخلوط مؤثر خمير سيمان و ملاط به كار مي‌رود و داراي 3 سيكل استاندارد مخلوط است. ظرفيت جام آن 7/4 ليتر است و داراي 2 سرعت انتخابي 140 يا rpm 285 و 62 يا rpm 125 است كه سرعت‌ها مي‌تواند انتخابي باشد و يا يكي از آن‌ها را ثابت كرد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل