در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
دستگاه همزن

همزن

انواع همزن از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که از آن برای هم زدن سریع مواد غذایی، مخلوط نمودن و یا یکنواخت کردن میزان غلظت مواد استفاده می‌شود.

این وسیله در رستوران‌ها، کارخانه‌های صنعتی، کارگاه‌های شیرینی پزی، نانوایی‌ها و منازل کاربرد دارد و به وسیله‌ی آن می توان به راحت در مدت زمان اندک مقداری از مواد غذایی را با یکدیگر مخلوط کرد و به سرعت خمیر یکدست تولید کرد. با استفاده از دستگاه همزن به راحتی می توان خمیر نان، کیک، بستنی، شیرینی، مخلوط خامه، سوسیس و مقدار زیادی از مواد غذایی را تهیه کرد. این وسیله جایگزین نیروی دست و استفاده از قاشق و چنگال شده است و کار انسان را بسیار راحت تر کرده است. دستگاه همزن از تجهیزات آماده سازی رستوران ها و فست فودها نیز است.

همزن دستی

همزن دستی، یکی از مدل های این وسیله است که همانطور که از اسمش پیداست در دست قرار می‌گیرد و کار مخلوط کردن مواد را انجام می‌دهد. همزن دستی به طور معمول دو تیغه‌ی مجزا از هم و یک موتور نسبتا کوچک دارد و نحوه‌ی عملکرد آن به این صورت است که باید تیغه ها را در مواد غذایی قرار داده؛ سپس دستگاه را روشن نماییم. همزن دستی یکی از انواع ساده ی همزن است که از آن برای انجام کارهای سبک و کوچک مانند همزدن تخم مرغ یا خامه استفاده می‌شود. این مدل بیشتر در محیط خانگی کاربرد دارد و ظرفیت انجام کارهای سنگین و مخلوط کردن مواد زیاد را ندارد. قدرت موتور همزن دستی نسبت به مدل‌های برقی و صنعتی آن که پیشرفته تر هستند پایین تر است.

دستگاه همزن برقی

دستگاه همزن برقی از کاربردی ترین تجهیزات فست فود و رستوران‌هاست که معمولا دارای سه سرعت متفاوت است و می توان به راحتی مواد را با سرعت و شدت دلخواه هم زد. دستگاه همزن برقی بهترین شکل این دستگاه است و لازم به ذکر است که نوعی از همزن برقی وجود دارد که دارای یک مخزن نگهدارنده به منظور مخلوط کردن مواد است و برخلاف مدل دستی آن دیگر لازم نیست ظرف جداگانه‌ای برای هم زدن مواد تهیه کرد. این مدل دستگاه همزن برقی کاسه دار نام دارد که به منظور مخلوط کردن مواد مختلف به کار می رود که دارای 3 تا 6 سرعت متفاوت است و می‌توان سرعت آن را تنظیم کرد.
علاوه بر آن سیستم چرخش سریع با توربو روی دستگاه همزن طراحی شده است و تنظیم سرعت این همزن کاسه دار به سهولت بوده و با دکمه ی تنظیم سرعت که بر روی آن تعبیه شده است قابل تغییر است. از مزیت‌های این دستگاه داشتن دو میله ی همزن و دو میله ی خمیر زن است که بسته به اینکه قصد مخلوط کردن چه موادی را داریم، قابل تغییر و جابجایی هستند. کاربرد این نوع از دستگاه همزن برقی در رستورن و قنادی‌هاست و در منازل معمولا از نوع کوچکتر آن تهیه می نمایند.

دستگاه همزن صنعتی

دستگاه همزن صنعتی در کارگاه و کارخانه‌های تولید مواد غذایی کاربرد دارد و قادر است چندین هزار لیتر از مواد را به سرعت مخلوط کند. جنس بدنه‌ی آن از فولاد سخت است و مقاومت و استحکام زیادی دارد. کاربرد آن در تولید کیک، کلوچه، نان‌های صنعتی و غیره در حجم گسترده است.

نکات خرید همزن

  • توجه به سرعت دستگاه همزن و قابلیت تنظیم در 5 درجه یا بیشتر.
  • عدم تولید سر و صدای زیاد
  • هر چه وزن همزن کمتر باشد و سبک تر باشد، در دست گرفتن آن و حمل آن نیز راحت تر است.
  • داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش
  • توجه به جنس تیغه‌ها و بدنه‌ی دستگا‌ه
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )