× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مخزن شیر سرد کن , دستگاه شیر سرد کن
۱۳,۰۰۰,۰۰۰-۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بخش اصلی این مخزن شیر سرد کن، کمپرسور بوده که قدرت آن بنا به تناژ شیرسردکن تعیین می شود و صنایع برودتی نصر بنا به سفارش مشتریان خود و با توجه به ظرفیت شیرسردکن از انواع موتورهای برند اروپایی استفاده می نماید. کندانسور این دستگاه شیر سرد کن نیز هوایی با لوله مسی با فین آلمینیومی است. شیرسردکن ها به صورت تک موتوره و دو موتوره قابل مونتاژ هستند، شیرسردکن های دو موتوره در موقع خراب شدن یکی از موتور ها و یا در زمانی که حجم بار برودت کم باشد، می توانند از یک موتور استفاده کنند و از فساد شیر و مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کنند.

دستگاه شير سرد کن 500 لیتری , دستگاه شیر سرد کن
۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شيرسرد کن به مخزني گفته مي شود که جهت نگهداري شير طراحي گرديده و علاوه بر خنک کردن و خنک نگه داشتن شيرخام با چرخش مداوم مانع از فساد شير ميگردد. دستگاه شيرسرد کن و انواع لوازم نگهداري شيرخام يکي از مهمترين تجهيزات مورد نياز در دامداري ها و صنايع شير است. در دستگاههاي شيرسردکن طبق استانداردهاي وزارت بهداشت از استيل استلنس 304 از نوع غير مغناطيسي در بدنه داخلي دستگاه استفاده مي گردد. اين نوع استيل مخصوص استفاده در صنايع غذايي است، اتصالات بيروني دستگاه نيز از استيل براق 430 ساخته میشود. براي جلو گيري از اتلاف انرژي از عايق فوم تزريقي مابين جدار بيروني و دروني دستگاه براي ايزولاسيون استفاده مي گردد. دستگاه شيرسرد کن در ظرفيتهاي مختلف 500 تا 3000 ليتر توليد مي شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
شیر سرد کن , دستگاه شیر سرد کن
۵,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه شیر سرد کن : کاربرد شیر سرد کن جهت خنک کردن شیر و محصولات لبنی ( دوغ و بستنی ) می باشد. شیر سرد کن مجهز به کمپرسور ، کندانسور متناسب با ظرفیت دستگاه می باشد. شیر سرد کن مجهز به مخزن دو جداره از ورق استنلس استیل 1.5 میلیمتر می باشد. شکل دستگاه شیر سرد کن استوانه ای یا مربع است. این دستگاه مجهز به همزن با گیربکس متناسب با نوع محصول می باشد شیر سرد کن مجهز به سیستم کنترل دیجیتالی می باشد. ایزولاسیون کامل جدار با پلی اورتان مایع می باشد. لوله های مسی جهت سرمایش جدار مخزن شیر سرد کن می باشد. شیر سرد کن دارای پایه های قابل تنظیم سطح می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه شیر سرد کن

دستگاه شیر سرد کن

دستگاه شیر سرد کن از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی است و به مخازنی گفته می ‌شود که جهت نگهداری شیر طراحی و تولید شده اند. شیر به سبب این که تازه دوشیده شده و خام است، به عنوان یک غذای کامل ‌محسوب می‌شود و محل بسیار مناسبی برای رشد میکروب ها و باکتری ها است.
در یک دامداری چون گله در دو مرحله دوشیده می ‌شود، باید شیر جمع آوری شده در نوبت اول در محلی نگهداری شود تا هر دو نوبت یک‌ جا به ایستگاه جمع آوری شیر یا کارخانه منتقل شوند. به منظور نگهداری این شیر از وسیله ای به نام دستگاه شیر سرد کن استفاده می‌ شود که علاوه بر خنک کردن و خنک نگه داشتن شیر با چرخاندن مداوم آن مانع از فاسد شدن آن نیز می ‌شود.
در ادامه در خصوص ویژگی ها و نحوه استفاده از این نوع ماشین آلات صنایع غذایی توضیح خواهیم داد.

ویژگی های دستگاه شیر سرد کن

• بدنه تمام استیل با قابلیت ضد زنگ و تمیز شدن آسان
• مخزن داخلی و سیستم همزن تولید شده از استیل شماره 304 خالص و کاملا بهداشتی
• استفاده از جوشکاری آرگون در سیستم مونتاژ
• استفاده از کمپرسور های حرفه ای برای سیستم هم زن شیر و خنک کننده دستگاه شیر سرد کن
• بدنه تمامی دستگاه شیر سرد کن دام توسط عایق تزریقی پلی یورتان ایزوله می شود.
• سهولت در شست و شو و ضدعفونی به صورت اتوماتیک
• دارای شیر خروجی استیل برای تخلیه شیر از مخزن دستگاه

نحوه کار با دستگاه شیر سرد کن

در صنایع غذایی استفاده از شیر سرد کن بسیار راحت است، زیرا این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک طراحی شده ولی برای شروع به کار سیستم بعد از دریافت دستگاه آن را به برق زده و داخل آن آب ریخته و سیستم هم زن را روشن کنید تا مخزن شسته شود و سپس در مرحله بعدی شیر را در داخل آن بریزید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل