× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید پیاز داغ یا پیاز سرخ شده , خط تولید پیاز سرخ شده
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید پیاز داغ یا خط تولید پیاز سرخ شده به اختصار شامل دستگاه های زیر می باشد : - دستگاه اسلایسر - دستگاه آبگیر - دستگاه فر پخت - دستگاه روغن گیر - دستگاه خنک کن - دستگاه روغن گیر ثانویه بهفر ماشین طراح و سازنده خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی چون : • خط تولید پیاز داغ یا پیاز سرخ شده • خط تولید و بسته بندی چیپس میوه یا میوه خشک شده • خط فرآوری ، تفت ، شور و بسته بندی خشکبار و آجیل • خط فراوری ، بوجای و بسته بندی حبوبات • خط تولید و بسته بندی ادویه جات ، مواد غذایی ، مواد شیمیایی و صنعتی پودری • خط تولید و بسته بندی چیپس میوه یا میوه خشک شده کارگاهی و خانگی • خط فرآوری ، تفت ، شور و بسته بندی خشکبار و آجیل خانگی • خط فراوری ، بوجای و بسته بندی حبوبات خانگی

خط تولید و بسته بندی پیاز داغ صنعتی , خط تولید پیاز سرخ شده
۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از بزرگترین مزیت های خط تولید و بسته بندی پیاز داغ سرخ شده صنعتی قابلیت سرخ کردن انواع محصولات زراعی از جمله پیاز ، سیر ، موسیر و غیره می باشد. پیاز نام یک محصول گیاهی می باشد که قابلیت های فراوانی را دارا می باشد. در کشور عزیزمان با توجه به تولید بالای پیاز و ظرفیت های بالای آن ، ظرفیتهای فراوانی جهت تولید پیاز سرخ شده وجود دارد. فرآیند تولید و بسته بندی پیاز سرخ شده به این صورت می باشد که پیاز به صورت فله وارد خط تولید گردیده و بعد از گذراندن مرحله جداسازی اولیه به قسمت شستشو رفته و در آن قسمت اقدام به خرد شدن آن می گردد.بعد از طی مرحله سرخ شدن ، پیاز وارد سیستم فرایر ( سرخ کن ) گردیده و بعد از طی فرآیند سرخ شدن ، روغن گیری می گردد و وارد قسمت بسته بندی می گردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید پیاز سرخ شده

معرفی خط تولید پیاز سرخ شده

خط تولید پیاز سرخ شده یکی از خطوط تولید صنایع غذایی است که از کشور های خارجی و فرهنگ غربی وارد کشور ما شده است.
در ایران مصرف سیب زمینی سرخ شده زیاد بوده ولی در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتباط بیشتر با جوامع غربی، نیاز برای خوردن غذاهای جدید افزایش یافته و یکی از این غذا های خوشمزه و همچنین سالم، پیاز سرخ شده است. خط تولید پیاز سرخ شده آماده چند سالی است که در کشور ما راه اندازی شده است.

مراحل کار در خط تولید پیاز سرخ شده

مراحل کار خط تولید پیاز سرخ شده عبارتند از:

کندن پوست و ریشه پیازها:

در ابتدا پوست و ریشه پیاز ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته کنده می شود تا پیاز ها برای مراحل بعدی آماده شوند.

برش و حلقه حلقه کردن پیازها:

معمولا پیاز های سرخ شده آماده به شکل حلقه های پیاز در بازار موجود هستند. دستگاه های موجود در خط تولید پیاز سرخ شده، پیاز ها را به شکل حلقه برش می دهد.

شست و شو پیازها:

پس از برش دادن حلقه ها، پیاز ها را برای شستشو به دستگاه مخصوص می فرستند تا با استفاده از آب و حباب پیاز ها را شسته و آن ها را از هرگونه ناخالصی پاک کنند.

خشک کردن و هوادهی:

پس از شستشو پیاز ها به خشک کن فرستاده می شوند تا به وسیله هوای خشک کاملا خشک و ترد شوند.

سرخ کردن و آماده سازی نهایی:

پیاز های خشک شده سپس به دستگاه سرخ کن ریخته می شوند. معمولا این آخرین مرحله در خط تولید پیاز سرخ شده است و پس از سرخ شدن و اضافه کردن انواع سس ها و ادویه های لازم، پیاز های آماده شده برای بسته بندی فرستاده شده و سپس به بازار عرضه می شوند.

البته مدل های نیمه آماده پیش از سرخ شدن بسته بندی می شوند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل