خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
میکسر هموژنایزر تحت خلا
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر هموژنایزر تحت خلاء دستگاه کاملی است که برای تولید انواع امولسیون ها و سوسپاسیون های مورد استفاده در صنایع غذایی، آرایشی، دارویی، و شیمیایی به کار می رود. مشخصات اولیه دستگاه: دستگاه تمام استیل بوده و قسمت های درگیر با مواد و محلول، استیل 316L می باشد. دستگاه دارای لودسل توزین(وزن) بوده و دارای نمایشگر plc با قابلیت برنامه ریزی جهت تولید محصول مورد نیاز به صورت اتوماتیک می باشد. ظرفیت دستگاه نیز 800Lit واقعی می باشد. مشخصات ثانویه و امکانات دستگاه :  1.فرایند کامل اختلاط، امولسیون سازی، همگن سازی، خلاء و گرمایش و سرمایش در یک مجموعه واحد. 2.زمان میکس کوتاه تر نسبت به میکسر های تحت خلاء معمولی. 3.امکان تخلیه مواد داخل مخزن توسط پمپ هموژنایزر متصل به مخزن. 4.مخزن سه جداره برای گرمایش و سرمایش. 5.سیستم وکیوم برای حذف حباب های هوا از داخل محصول و نیز مکش مواد اولیه به داخل مخزن. 6.دارای دیوار تراش(اسکرابر) برای باقی نماندن مواد روی دیواره. 7.سیستم شست و شوی cip جهت شست و شوی داخل مخزن در پایان فرآیند. کاربرد ها میکسر هموژنایزر تحت خلا: آرایشی بهداشتی:کرم_لوسیون_خمیردندان_رنگ مو_ژل مو_ریمل و... دارویی: پماد_شربت_ و... غذایی: مایونز_کچاپ_غذای کودک_کرم فیل قنادی و...

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی یا میکسر هموژنایزر داروسازی برای ساخت سوسپانسیون ها و امولسیون ها استفاده میشود . آسیاب کردن و انحلال ذرات در صنایع تولید مواد غذایی توسط میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی انجام میگیرد . این میکسر درفرایندهای شیمیایی ، صنایع بهداشتی ، تولید مواد آرایشی و صنایع رنگ و رزین کاربرد دارد .    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
میکسر هموژنایزر برش بالا
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

عملکرد میکسرهای برش بالا از طریق مجموعه ای است که با مکانیزم استاتور-روتور طراحی شده اند. در این سیستن روتور متحرک و استاتور ثابت است. هنگامی که پره های روتور شروع به کار می کند، جامدات و مایعات اطراف خود را به سمت داخل کشیده و سپس آنرا به صورت شعاعی از طریق منافذ استاتور به سمت مخزن بازمی گرداند. در طول این فرایند در اثر برش شدید ذرات جامد و مایع ریز شده و یک مخلوط کاملا همگن با توزیع یکنواخت حاصل می شود. هر بار که ذرات وارد منطقه میکس شوند در اثر برش وارد شده اندازه ذرات کاهش می یابد. کاربرد : ساخت سوسپانسیون ها و امولسیون ها آسیاب کردن و انحلال ذرات در صنایع تولید مواد غذایی فرایندهای شیمیایی صنایع بهداشتی تولید مواد آرایشی صنایع رنگ و رزین

دستگاه تولید سس مایونز
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مایونز نوعی امولسیون روغن در آب است که ممکن است تا ۸۰ درصد حجم آنرا روغن تشکیل دهد. دستگاه تولید سس مایونز ایده آل برای تولید با حجم کم یا برای مواردی که محصول از تولید به مصرف است مانند رستوران ها و کترینگ ها استفاده میشود . دستگاه کمترین مقدار تماس محصول با هوا و آلاینده ها را دارد. حذف خطاهای اپراتوری ، امکان تولید سس مایونز با همان کیفیت و ثبات سس های صنعتی با سرمایه گذاری کم از ویژگی های دستگاه تولید سس مایونز است . امکان محلول کردن و مخلوط کردن کلیه مواد اولیه در کمترین زمان و امکان پمپ کردن محصول با غلظت و ویسکوزیته بالا بدون نیاز به پمپ کمکی یا تجهیزات اضافی و امکان تغییر محصول و فرمول  دردستگاه تولید سس مایونزبه سهولت می باشد . مراحل : مرحله ۱- آب در داخل مخزن اصلی از طریق پمپ هموژنایزر پیوسته (با طراحی ویژه روتور استاتور) سیرکوله می شود. در همین زمان تخم مرغ (یا پودر تخم مرغ) به مخزن اصلی اضافه شده و به وسیله جریان پرسرعت مایع کاملا و به سرعت حل می شود. مرحله ۲- سایر مواد اولیه فاز آبی نیز به مخزن اصلی اضافه شده و فرایند سیرکوله کردن به صورت پیوسته ادامه می یابد تا زمانی که این مواد نیز کاملا میکس و محلول شود. مرحله ۳- شیر ورودی روغن باز شده و روغن با سرعت کنترل شده داخل فاز آبی می ریزد. مخلوط فاز آبی و فاز روغن به طور مستقیم از داخل پمپ میکسر عبور کرده و تحت نیروی برشی فوق العاده زیادی قرار می گیرد. همین مسئله باعث می شود فاز روغنی به سرعت در فاز آبی یکنواخت شد و امولسیون تشکیل شود. در این مرحله سرکه (و آبلیمو) نیز با آخرین قطرات روغن اضافه می شود. مرحله ۴- سیرکوله کردن مخلوط ادامه می یابد تا زمانی که مطمئن شویم محصول کاملا همگن شده و ویسکوزیته به حد مورد نظر بالا آمده و ثابت شده است. معمولا پس از یک دوره کوتاه سیرکوله شدن مواد، فرایند کامل شده و محصول نهایی از داخل مخزن اصلی تخلیه می شود.  

میکسر هموژنایزر پیوسته
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر هموژنایزر پیوسته در واقع نسل جدیدی از میکسرهموژنایزرهای برش بالا است که به دلیل برخی مزایای قابل تامل آن کاربرد وسیعی در صنایع کرم های آرایشی و بهداشتی، پمادهای دارویی و انواع سس پیدا کرده است. مزایایی نظیر سرعت بالای میکس، چند کاره بودن، عدم هواخوردگی محصول، مصرف انرژی پایین و ... این میکسرها را در میان سایر میکسرهای رایج بی رقیب ساخته است. دستگاه هموژنایزر به طور گسترده ای در صنایع مختلف و در مراحل مختلف فرایندهای تولید استفاده می‌شوند. این دسته از میکسر هموژنایزر در مقایسه  با روش های رایج اختلاط، کارایی بسیار زیادی در جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان دارند.  یکی از مهم ترین کاربرد های این هموژنایزر ها برای تهیه امولسیون های پایدار با محدوده ویسکوزیته پایین تا متوسط (حدودCPS  ۱۰۰۰۰) است. میکسر هموژنایزر در صنایع غذایی برای سس سالاد، سس مایونز، بستنی، پنیر، آب میوه ، در صنایع دارویی و سلامت برای سنتز دارو، واکسن، سوسپانسیون های قابل تزریق، داروهای دامپزشکی و در صنایع آرایشی بهداشتی برای شوینده، ژل بدن، شامپو، کرم، لوسیون، خمیردندان و ….استفاده میشود .  

شهر تامین کننده