× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
شیر صنعتی دروازه ای ohno , شیرآلات صنعتی
۶۰۰,۰۰۰-۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 30 عدد

شیر صنعتی دروازه ای شرکت ohno در سایز های متنوع و کلاس های مختلف با کیفیتی بالا مناسب برای صنایع نفت و گاز ، صنایع غذایی و ... می باشد. شیر صنعتی دروازه ای با متریال اینکونل ، مونل و استنلس استیل می باشد. ارایه بصورت تکی و عمده و قابل استفاده در پروژه های عمرانی و نفتی و ... می باشد.  

شیر اتودرین اتوماتیک , شیرآلات صنعتی
۲۷۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شیرهای تخلیه اتوماتیک به منظور سهولت در امر تخلیه رطوبت موجود در هوای فشرده طراحی شده است. موارد استفاده شیر اتودرین اتوماتیک: تخلیه خودکار رطوبت و آب جمع شده در مخزن ذخیره هوای فشرده و همچنین تخلیه خودکار رطوبت موجود در لوله ها ی انتقال هوای فشرده و ... مزیت شیر اتودرین اتوماتیک : حذف دخالت نیروی انسانی که مسلماً باعث حذف خطای نیروی انسانی نیز می شود. نحوه عملکرد شیر اتودرین اتوماتیک: شیر اتودرین اتوماتیک، در یک دوره زمانی مشخص باز شده و به میزان مشخص نیز باز می ماند،تعیین فاصله زمانی باز شدن و همچنین زمان باز بودن شیرها قابل تنظیم می باشد برای مثال شما می توانید با توجه به شرایط و نیاز خود شیر را جوری تنظیم کنید که هر یک ساعت به یک ساعت باز شده و 30 ثانیه باز بماند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
شیر توپی یا بال ولو , شیرآلات صنعتی
۱,۰۰۰,۰۰۰ -۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شیر توپی یا بال ولو در دسته بندی شیرآلات قطع و وصل جریان قرار داشته و در حالت نیم باز دچار آسیب خواهند شد.مورد استفاده این شیر در صنایع غذایی ،شیر ، لبنیات ، اسید  وصنایع روغن های خوراکی نیز می باشد. عضو مسدود کننده کانال جریان ، كه بوسيله ساقه شير حرکت 90 درجه ای خواهد داشت وظیفه باز و بسته کردن شیر را بر عهده دارد. در روی توپک سوراخی نصب شده است که در حالت باز در مسیر کانال جریان قرار خواهد گرفت. شیرهای توپی استنلس استیل در موارد صنعتی و در رنج های فشاری و دمایی بالا مورد استفاده واقع می شوند . برای سیالات عبوری خورنده و یا در صنایع غذایی ، شیر الات توپی استنس استیل کاربرد ویژه دارند . قطع وصل جریان در نوع دستی بوسیله ی یه دسته موسوم به دسته گازی انجام میگردد .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل