پترو استیل پاسارگادمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی پترو استیل پاسارگاد

شیر دیافراگمی استیل
۱,۵۰۰,۰۰۰-۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیر دیافراگمی شیری است با حرکت خطی که در موارد بازکردن مسیر، تنظیم میزان جریان و همچنین بستن مسیر سیال مورد استفاده قرار میگیرد.علت نامگذاری این شیر بخاطر وجود یک دیسک قابل انعطاف در درون آن می باشد که با نشیمنگاه شیر در قسمت بالای شیر جهت ایجاد یک آب بندی مناسب قرار گرفته است. شیر دیافراگمی استیل 316 برروی خطوط انتقال مواد غذایی ، شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرارمیگیرد. ازجمله کاربردهای شیر دیافراگمی می توان به صنایع غذایی ، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی ونیروگاه اشاره کرد اغلب شرکت های دارویی از این نوع شیر استفاده میکنند. شیر دیافراگمی استیل با آلیاژ 316 ال از سایز 1/2 اینچ 11/2 اینچ تولید میشود و دارای کانکشن کلمپی و با دیافراگم سیلیکون می باشد.  

فلومتر یا کنتور فلنج دار
۳,۰۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 فلومتر ، دبی سنج یا جریان سنج وسیله ای است که حجم مواد عبوری را نسبت به زمان اندازه گیری میکند . در بیشتر صنایع از جمله صنایع نفت و پتروشیمی و ... دانستن مقدار دقیق فلوی عبوری سیالی مانند گاز و یا نفت با توجه به ملاحظات فنی و اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . توجه به این نکته که میزان کل فلو که معرف جرم ماده مصرفی است در بسیاری موارد نظیر پروسه های صنعتی کاربرد اقتصادی و معادل قیمت خرید و یا فروش ماده مورد نظر است. همچنین اندازه گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی در فروش وخرید حجم مشخصی از ماده و کالا مانند کنتور گاز خانگی و تبادلات نفتی و ...اهمیت ویژه ای دارد. فلومتر یا کنتور استیل به صورت فلنج دار و از نوع دنده بهداشتی تولید میشود . این محصول داری صفحه نمایشگر دیجیتال هست که مقدار سیال عبوری را نشان میدهد و برای اندازه گیری مقدار محصول استفاده شده ، می باشد. این کنتور ها از جنس استیل 304 و 316 می باشند که کاربرد آنها در صنایع غذایی ، لبنیات ، بسته بندی و روغن های صنعتی و خوراکی است. از سایز 1/2 اینچ الی 6 اینچ موجود می باشد.  

شیر توپی یا بال ولو
۱,۰۰۰,۰۰۰ -۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

شیر توپی یا بال ولو در دسته بندی شیرآلات قطع و وصل جریان قرار داشته و در حالت نیم باز دچار آسیب خواهند شد.مورد استفاده این شیر در صنایع غذایی ،شیر ، لبنیات ، اسید  وصنایع روغن های خوراکی نیز می باشد. عضو مسدود کننده کانال جریان ، كه بوسيله ساقه شير حرکت 90 درجه ای خواهد داشت وظیفه باز و بسته کردن شیر را بر عهده دارد. در روی توپک سوراخی نصب شده است که در حالت باز در مسیر کانال جریان قرار خواهد گرفت. شیرهای توپی استنلس استیل در موارد صنعتی و در رنج های فشاری و دمایی بالا مورد استفاده واقع می شوند . برای سیالات عبوری خورنده و یا در صنایع غذایی ، شیر الات توپی استنس استیل کاربرد ویژه دارند . قطع وصل جریان در نوع دستی بوسیله ی یه دسته موسوم به دسته گازی انجام میگردد .  

شیر پروانه ای استیل
۳,۰۰۰,۰۰۰-۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از پرکاربرد ترین شیرهای صنعتی ,شیر پروانه ای استیل می باشد.شیر پروانه ای استیل بیشتر در واحدهاي نفت و پتروشيمي استفاده می شود. شیر پروانه ای از اجزای ساده ای تشکیل شده است,این شیر از يك بدنه معمولي و يك صفحه مدور كه تقريباً در وسط قرار دارد تشكيل شده که با حول ميله‌اي در حدود °90 مي‌گردد و بوسيله اهرمي به قسمت حركت دهنده شير وصل مي‌باشد. اين محرك ممكن است دستي يا بوسيله فشار هوا يا برق باشد. مزایای شیر پروانه ای این می باشد که وزن کمی دارند و سبک هستند,عدم به تكيه گاه اضافي ندرند,همچنین یکی از بهترین مزایای ان  سوار كردن فوري و افت فشار كم است که برای بستن و باز كردن و كنترل كردن سيال بسیار مناسب می باشد. این محصول از سایز 25 الی 102 و در آلیاژهای 304 و 316 تولید میشود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل