× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید شوریجات , خط تولید ترشیجات و شوریجات
۴۸,۰۰۰,۰۰۰-۵۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید شوریجات دارای بخشهای مختلفی است : بخش آماده سازی : در این بخش اقداماتی همچون شستشو ، تمیز کردن ، خرد کردن ، جداسازی و ... صورت می گیرد . بخش تولید : فرمولاسیون محلول ، پرکردن ، دربندی ، پاستوریزاسیون در این قسمت انجام می شود . بخش بسته بندی : چاپ اطلاعات تولید و قیمت مصرف کننده ، شیرینگ چندتائی شیشه ها برای انبار داری در این قسمت صورت می پذیرد . بخش تاسیسات : تولید و تامین بخار توسط دیگ بخار و زیر ساخت های اجرا شده در کارخانه در این مرحله صورت می گیرد .

خط تولید ترشیجات , خط تولید ترشیجات و شوریجات
۷۴,۰۰۰,۰۰۰-۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید ترشیجات دارای بخشهای مختلفی است : بخش آماده سازی : در این بخش اقداماتی همچون شستشو ، تمیز کردن ، خرد کردن ، جداسازی و ... صورت می گیرد . بخش تولید : فرمولاسیون محلول ، پرکردن ، دربندی ، پاستوریزاسیون در این قسمت انجام می شود . بخش بسته بندی : چاپ اطلاعات تولید و قیمت مصرف کننده ، شیرینگ چندتائی شیشه ها برای انبار داری در این قسمت صورت می پذیرد . بخش تاسیسات : تولید و تامین بخار توسط دیگ بخار و زیر ساخت های اجرا شده در کارخانه در این مرحله صورت می گیرد . بسته‌بندی ترشیجات و شوریجات در ظروف فلزی یا شیشه‌ای و در اوزان زیر انجام  می‌شود: 250 گرمی 380 گرمی 450 گرمی

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط تولید ترشی جات , خط تولید ترشیجات و شوریجات
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط کامل تولید انواع ترشی جات مانند ترشی هفت بیجار ، ترشی لیته ، ترشی محلی ، انواع ترشیجات و... ارائه میشود. خط کامل ترشی شامل دستگاه های اسلایسر و برش ، دستگاه پوست کن ، دستگاه عمل آوری ، مخازن نگهداری استیل ، مخازن ترکیب و میکس ، پاستوریزاتور ، پرکن و دربند ، لیبل زن ، جت پرینتر و شیرینگ ، ماشین آلات عمل آوری ، فرآوری ، پرکن و بسته بندی ترشی می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید ترشیجات و شوریجات

معرفی خط تولید ترشیجات و شوریجات

خط تولید ترشیجات و شوریجات در کشور ما یکی از خطوط تولید پر سود صنایع غذایی به شمار می رود. به طور کلی مصرف و تنوع ترشی و شور در کشور بیشتر از سایر نقاط جهان است و به همین دلیل ایجاد خطوط تولید مکانیزه این محصولات می تواند در کنار بالا بردن کیفیت و رضایت مشتریان، سود سرشاری را نیز برای تولید کنندگان به همراه داشته باشد.
خط تولید ترشیجات و شوریجات به دلیل وجود تنوع بسیار زیاد این محصولات در ایران می تواند کاری سخت و سنگین باشد که نیاز به مطالعه و تحقیق زیادی دارد.

عوامل موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات

عواملی که موجب موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات در کشور خواهد شد، عبارتند از:

انتخاب درست محصول:

در کشور ایران انواع مختلفی از ترشی و شور وجود دارد. خانواده های ایرانی تقریبا تمامی انواع میوه و سبزی را به شکل ترشی و شور مصرف می کنند. شما باید در عین داشتن محصولات زیاد برای پوشش این ذائقه ها، به فکر ایجاد چند محصول مخصوص باشید تا بتوانید با استفاده از طعم و جذابیت آن ها برند خود را به شهرت برسانید.

کیفیت محصولات تولیدی:

یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات کیفیت محصولات تولیدی است. ترشی و شور هر دو بعد از ساخته شدن و آماده شدن به دست مصرف کننده می رسند ولی باید توجه کرد که محصول نهایی وابسته به کیفیت اولیه میوه و سبزیجات است. سعی کنید از بهترین سرکه و مواد اولیه برای ساخت محصولات خود استفاده کنید.

بسته بندی:

بسته بندی زیبا و جذاب در تمامی صنایع از عوامل تایین کننده به شمار می رود. در بسته بندی محصولات خود تنوع و زیبایی را سر مشق خود قرار دهید تا بتوانید در زمانی کم برند خود را به یکی از برند های معروف بازار تبدیل کنید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل