× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

ادامه مطلب  
خط تولید ترشیجات و شوریجات

معرفی خط تولید ترشیجات و شوریجات

خط تولید ترشیجات و شوریجات در کشور ما یکی از خطوط تولید پر سود صنایع غذایی به شمار می رود. به طور کلی مصرف و تنوع ترشی و شور در کشور بیشتر از سایر نقاط جهان است و به همین دلیل ایجاد خطوط تولید مکانیزه این محصولات می تواند در کنار بالا بردن کیفیت و رضایت مشتریان، سود سرشاری را نیز برای تولید کنندگان به همراه داشته باشد.
خط تولید ترشیجات و شوریجات به دلیل وجود تنوع بسیار زیاد این محصولات در ایران می تواند کاری سخت و سنگین باشد که نیاز به مطالعه و تحقیق زیادی دارد.

عوامل موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات

عواملی که موجب موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات در کشور خواهد شد، عبارتند از:

انتخاب درست محصول:

در کشور ایران انواع مختلفی از ترشی و شور وجود دارد. خانواده های ایرانی تقریبا تمامی انواع میوه و سبزی را به شکل ترشی و شور مصرف می کنند. شما باید در عین داشتن محصولات زیاد برای پوشش این ذائقه ها، به فکر ایجاد چند محصول مخصوص باشید تا بتوانید با استفاده از طعم و جذابیت آن ها برند خود را به شهرت برسانید.

کیفیت محصولات تولیدی:

یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت خط تولید ترشیجات و شوریجات کیفیت محصولات تولیدی است. ترشی و شور هر دو بعد از ساخته شدن و آماده شدن به دست مصرف کننده می رسند ولی باید توجه کرد که محصول نهایی وابسته به کیفیت اولیه میوه و سبزیجات است. سعی کنید از بهترین سرکه و مواد اولیه برای ساخت محصولات خود استفاده کنید.

بسته بندی:

بسته بندی زیبا و جذاب در تمامی صنایع از عوامل تایین کننده به شمار می رود. در بسته بندی محصولات خود تنوع و زیبایی را سر مشق خود قرار دهید تا بتوانید در زمانی کم برند خود را به یکی از برند های معروف بازار تبدیل کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان