× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
گاو آهن چیزل قلمی
۱۱,۰۰۰,۰۰۰-۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاو آهن چیزل قلمی تولید شرکت جوتیار صنعت زرین گروس درسه مدل می باشد : - 11 شاخه در3 متر عرض کار با غلطک کلوخ کوب.برای تراکتور های شش سیلندر جفت - 9 شاخه در 2.5 متر عرض کار با غلطک کلوخه کوب.برای تراکتور های چهار سیلندر جفت - 7 شاخه در2 متر عرض کار با غلطک کلوخ کوب .برای تراکتور های چهار سیلندر تک گاو آهن چیزل قلمی درپشت هرشاخه یک فنر قرار دارد که هنگام برخورد با سنگ های بسیار بزرگ که در توان تراکتور و دستگاه نباشد را ازاد کند و نسبت به نمونه های مشابه در بازار هیچ خطری برای در رفتن فنر برای اپراتو ندارد در این دستگاه  ایمنی کاملا رعایت شده و دستگاه تا عمق 40 سانتی متر میتواند در زمین نفوض کند . دستگاه کاملا با کیفیت تیغه های سخت کاری شده ضد سایش و تمامی قطعات فولاد ریختگری می باشد. با هیچ کدام از نمونه های بازاری قابل مقایسه نمی باشد کیفیت این دستگاه را نمیتوان گفت باید از نزدیک دید . گاو آهن چیزل قلمی هیچ گونه مشابه داخلی و خارجی ندارد. دارای گواهی ثبت اختراع ، دارای گواهی استاندارد و دارای برند و علامت تجاری می باشد. *دستگاه دارای یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد*

گاوآهن برگردان دار یک طرفه سری 12 اینچ
۱۰,۳۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاوآهن برگردان دار یک طرفه سری 12 اینچ سام آرین ماشین برگرفته از تکنولوژی ساخت و طراحی روز دنیا و طراحی مشابه دستگاه های اروپایی هست که دارای چرخ تثبیت عمق است و قسمت سوک که قطعه سایشی هست دارای سرسوک هست که از لحاظ قیمتی برای مصرف کننده مناسب تر است و زمان مصرف شدن سرسوک نیازی به تعویض کامل سوک ندارد . خاک برگردان ها دارای طراحی خاص و منحصر به فردی هستند که کار خاک برگردانی رو کامل انجام می دهد و زمان شخم به تراکتور فشاری وارد نمیکند .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
گاو آهن تسمه ای سه خیش 12
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاو آهن تسمه ای سه خیش 12 دارای سوک ماهیچه دار ضد سایش طرح بلوتا تولید شرکت است. شاسی دستگاه از تسمه فولادی سایز90*30 میلی متر آلیاژی می باشد. کلیه قطعات سایشی از فولاد منگنز و سیلیس دار است. ایمنی گاو آهن تسمه ای سه خیش توسط پیچ برشی تامین میشود. پیچ ها و مهره ها تفلوندارو دارای استاندارد DIN آلمان است. برگه میل لنگ فورج شده با استحکام و مقاوم ترمی باشد. حک شدن ارم شرکت بر روی دستک ها از ویژگی های این ماشین است.

گاواهن دوطرفه 6 خیش
۸۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاواهن دوطرفه 6 خیش 14″ (2+4) ، مجهز به چرخ دو منظوره ترانسپورت و تنظیم عمق است. دستگاه دارای قابلیت تنظیم زاویه نفوذ خیش متناسب با نوع خاک و دارای جک و سایر متعلقات هیدرولیکی اسپانیایی می باشد. سر سوک از جنس فولاد آلیاژی تولید شده تحت عملیات حرارتی خاص می باشد. کلیه قطعات سایشی گاواهن دوطرفه 6 خیش از فولاد منگنز و سیلیس دار است. ایمنی توسط پیچ برشی انجام میشود. سوک ضد سایش ساخت شرکت بلوتا اسپانیا و پیچ ها و مهرها دارای استاندارد din آلمان و تفلوندار می باشد. شاسی گاواهن دوطرفه 6 خیش 14″ (2+4) ، از قوطی صنعتی به ابعاد 120*120*10 میلی متر است         

گاوآهن دوطرفه
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاوآهن یک طرفه طراحی وساخت شرکت اونلوترکیه می باشد. هدف اصلی تولیدکننده دسترسی به کیفیت برتر درجهت کسب رضایت مشتریان است که با بهره گیری ازفولاد های آلیاژی مرغوب آب کاری وسندبلاست شاسی اصلی وقطعات دستگاه میسر می باشد. از ویژگی های دو طرفه بودن گاو آهن ها این است که باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و زمان ، کاهش کوبیدگی خاک و ایجاد شیارهای منظم و یکسان در زمین می شود . چرخ گاو آهن علاوه بر تنظیم عمق بهتر ، در حالت حمل و نقل کمک می کند تا به تراکتور فشار کمتری وارد گردد و دستگاه به آسانی پشت تراکتور سوار شود . تراز کردن آن راحت است و عرض کار هر خیش به تنهایی قابل تنظیم می باشد . خصوصیات گاوآهن دوطرفه : 1- طراحی بسیار دقیق خاک برگردان که باعث شخم یکنواخت می گردد . 2- فولادهای آلیاژی بکار رفته در شاسی و قطعات مختلف گاو آهن دو طرفه باعث بالا رفتن مقاومت و پایین آمدن وزن گاوآهن می گردد . 3-ازویژگی های دوطرفه بودن گاوآهن این است که باعث صرفه جویی درمصرف سوخت وزمان کاهش کوبیدگی خاک وایجاد شیارهای منظم ویکسان درزمین میگردد.

خاک‌ ورز حفاظتی ساقه سخت
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خاک‌ورز حفاظتی ساقه سخت به‌منظور مدیریت بقایای گیاهی و درنتیجه جلوگیری از فرسایش خاک و حفظ رطوبت آن، امکان اجرای عملیات خاکورزی را بدون برگرداندن خاک، فراهم می‌آورد. طراحی تیغه‌های این خاکورز به‌گونه‌ای است که با ایجاد یک هم‌پوشانی مناسب، علاوه‌بر خرد نمودن کلوخه‌ها و دانه‌بندی مطلوب خاک، سبب برش و از بین بردن علف‌های هرز و ریشه‌ها می‌گردد و در نهایت خاک توسط غلتک تسطیح و تثبیت می‌گردد. استفاده از این نوع خاکورز، سبب کاهش تردد تراکتور و ادوات در مزرعه شده و در نتیجه موجب تأخیر در روند ایجاد لایه سخت زیرین و لایه سخت شخم می‌شود. از طرفی عمق کار در این ماشین قابل تنظیم است.

خاک ورز حفاظتی مدل  SGM522 _k522
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خاک­ورز حفاظتی مدل K522 را از این جهت می­توان یک خاک­ورز حفاظتی محسوب نمود که جهت خاک‌ورزی اولیه در زمین­های حاوی بقایای گیاهی مانند کاه و کلش استفاده می­شود که علاوه بر آماده سازی زمین به دلیل عدم برگرداندن خاک از فرسایش آن جلوگیری نموده و موجب ذخیره رطوبت می­گردد. پایه­های این خاک­ورز دارای تیغه ­هایی با هم‌ پوشانی کامل بوده که موجب از بین بردن علف­های هرز می­گردد. دستگاه خاک ورز حفاظتی  از نوع سوار بوده و به راحتی در مزارع و جاده­ ها قابل حمل است. قطعات فرسایشی دستگاه خاک ورز حفاظتی از مواد اولیه با کیفیت مرغوب ساخته شده و قابل تعویض می­باشند.جهت خرد کردن کامل کلوخه­ های ناشی از شخم، انجام عملیات تسطیح و ایجاد بستری یکنواخت جهت کشت بذر مجهز به غلتک­هایی بوده که با توجه به شرایط خاک مزرعه از نظر میزان رطوبت، نوع بافت و شکل خاک قابل تعویض می­باشد. دیسک‌های مقعر به کار برده شده در این دستگاه به عمل تسطیح و خرد شدن کلوخه­ های احتمالی کمک شایانی می­نماید. دستگاه خاک ورز حفاظتی به منظور مقابله با موانع و سنگ در مزرعه مجهز به سیستم ایمنی خودکار می­باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
گاو آهن

آشنایی با گاوآهن:

گاو آهن یک دستگاه پرکاربرد از ماشین آلات صنعت کشاورزی و باغبانی در کشاورزی است. قبل از هر کاری در زمینه ی کشاورزی شخم زدن زمین و زیر و رو کردن آن باید انجام گیرد. این کار برای بهبود وضعیت خاک جهت ایجاد عبور آب و هوا به درون آن انجام می گیرد تا گیاه یا نهال بتواند به خوبی در آن رشد کند.

استفاده از گاوآهن فقط در زمان کشت صورت نمی گیرد و گاهی اوقات در بین درختان باغات را هم به کمک این دستگاه شخم می زنند. از این رو یک دستگاه بسیار کاربردی و ضروری در این زمینه است. این نوع ادوات کشاورزی با سرعت بیشتری کار شخم زدن را انجام می دهد و علاوه بر این سبب از ریشه درآمدن علف های هرز نیز می شود.

نحوه کار گاوآهن:

گاو آهن نیز مانند دیگر ادوات کشاورزی انواع مختلفی دارد. این دستگاه در انواع تسمه ای، یک خیش و چند خیش، گاو آهن برگردان دار، گاو آهن دو طرفه و ... به بازار عرضه می شود.

 کاربرد گاوآهن در کشاورزی متنوع است.اولین مسئله ای که در انتخاب گاوآهن مهم است عمق شخم زدن است که باید گاوآهن متناسب با آن انتخاب شود.
این دستگاه کاربردی به صورت های مختلفی کار می کند. انواع خیش دارد آن با حرکت در زمین آن را زیر و رو می کند و سبب شخم زدن زمین می شود. انواع برگردان که دارای پره هایی هستند نیز با حرکتی دایره ای سبب شخم زدن زمین می گردد.
گاوآهن ها مانند دیگر ابزار و دستگاه های کشاورزی به صورت یک ابزار جانبی به بخش پشتی تراکتور، تیلر و دیگر ماشین آلاتی از این قبیل متصل می شود. این دستگاه ها در انواع سنتی نیز به پشت حیواناتی مانند گاو متصل می شدند.
سایز این ادوات کشاورزی بسیار متغیر است و ممکن است گاهی به چندین متر طول هم برسد که از این نوع در زمین های هموار و وسیع برای شخم زدن استفاده می شود

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل