فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مواد اولیه صنایع رنگ و رزین

معرفی مواد اولیه صنایع رنگ و رزین

مواد اولیه صنایع رنگ و رزین شامل مواد اولیه برای ساخت انواع رنگ، رنگدانه و پلیمر است. صنایع رنگ یکی از پرکارترین صنایع تولیدی در داخل کشور است. با توجه به رونق صنعت ساختمان و اتومبیل در داخل کشور، تقاضا برای انواع رنگ ها در بالاترین سطح خود قرار دارد.
شرکت های تولیدی به مواد اولیه صنایع رنگ و رزین نیاز دارند تا بتوانند تولیدات خود را ادامه داده و به میزان زیادی گسترش دهند.

مواد اولیه صنایع رنگ و رزین شامل چه مواردی می شود؟

در ادامه در خصوص انواع مواد اولیه صنایع رنگ و رزین توضیح خواهیم داد.

انواع رنگدانه های آلی و معدنی:

رنگدانه ها و یا همان پیگمنت ها یکی از پر استفاده ترین موارد در صنایع هستند. از این رنگدانه ها برای تولید رنگ ها و پوشش های مختلف استفاده می شود.

افزودنی های پلیمری:

افزودنی های پلیمری که شامل انواع واکس ها، پایدار کننده های نوری، آنتی یووی، آنتی اکسیدانت ها و تاخیر انداز شعله هستند. این وسایل نیز از مواد اولیه صنایع رنگ و رزین هستند و کاربرد های تخصصی زیادی در صنایع مختلف دارند.

واکس ها:

واکس ها که شامل انواع واکس های پلی اتیلنی، تترا فلوئورو اتیلنی، آمیدی و پلی پروپیلنی هستند. از جمله خواص مهم آنها ضد خش و ضد خراش بودن، افزایش لیزی سطح و خاصیت سنباده ای است. این واکس ها قابل استفاده در انواع رنگ های اتومبیلی و صنعتی و رنگ های پودری و مرکب های چاپ هستند.

انواع رنگ های پلاستیک و روغنی:

رنگ ها و رنگدانه ها از یکدیگر متفاوت هستند. یکی از اصلی ترین مواد اولیه صنایع رنگ و رزین مدل های مختلف رنگ هستند. رنگ هایی که بر پایه آب و یا حلال های قوی تر تولید می شوند مصارف بسیار زیادی در صنایع مختلف کشور دارند. بیشترین کاربرد رنگ ها در صنایع ساختمانی و اتومبیل سازی است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .