× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بوتیل اکریلات
۲۵,۰۰۰-۲۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

بوتیل اکریلات مایعی بی رنگ روشن با بوی مشخص تیز و جزء مواد اولیه صنعت چسب و رزین است و یک مونومر اکریلیکی به صورت مایعی شفاف است. کاربرد بوتیل اکریلات : کاربرد بوتیل اکریلات در سنتز همو پلیمر ها و کوپلیمر ها است و برای تولید رزین های پایه آب و همچنین ساخت رنگ های اکریلیکی استفاده میشود. از این مونومر در مواد شوینده و آنتی اکسیدانت ها نیز استفاده می شود. برای تولید رنگ, پوشش, شکاف و سوراخ چیزی را گرفتن, عامل درزگیر, چسبنده نیز می توان از بوتیل اکریلات استفاده کرد. ویژگی های بوتیل اکریلات : از جمله خواص این مونومر مقاومت در برابر شکست و الاستیسیته بالای آن است. بوتیل اکریلات به مقدار کمی در آب قابل حل و کمی چگال تر از آب است.

فنول
۴۸,۰۰۰-۵۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

فنول یکی از ترکیبات ساده آلی است که از اتصال یک گروه هیدروکسیل و یک حلقه بنزنی تشکیل شده است. فنول با فرمول (C6H5OH) با نام‌های هیدروکسی بنزن(hydroxyl benzene) وکربولیک اسید (carbolic acid) نیز شناخته می‌شود. مهمترین کاربرد فنل در تهیه رزین های فنلی است فنول به‌طور معمول قابل انحلال در آب می‌باشد و خاصیت اسیدی ضعیفی دارد (pKa=9.9) فنولِ خالص ماده ی جامدی سفید رنگ با دمای ذوب ‎۴۲°C یا ‎۱۰۸°F است. میتوان از فنول به عنوان یک گند زدا استفاده کرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
رزین فنولیک رزول
۱۴,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

معرفی :  رزین KC-201 یک رزین فنولیک از نوع رزول با ویسکوزیته پایین است . از خصوصیات اصلی این محصول استفاده حداقلی از فنول و فرمالدهید است.این رزین به صورت %5 محلول در آب عرضه می گردد . کاربرد : رزین KC-201 به عنوان چسب یا پوشش نهایی برای چوب و کاغذ کاربرد دارد.پخت این رزین در محدوده دمایی 25 الی 5 درجه سانتیگراد انجام می شود.  

رزین آب بند،عایق
۱۳,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

ویژگی رزین آب بند،عایق : قابلیت بالای KC-501برای دربرگیری انواع فیلرها که به دلیل قدرت ترکنندگی بالای آن است به همراه خاصیت الاستیسیته مناسب آن، باعث شده این محصول به عنوان ماده پایه برای تولید انواع پوشش های عایق سفید بام، عایق بتن، عایقرطوبتی پشت بام، ملات های ساختمانی،پوشش های بافتاری، چسب کاشی، پوشش های انعطاف پذیر و آب بند و بر رویانواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بسترها در محیط داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیلچسبندگی بسیار بالا مناسب عملیات تکمیل فرش میباشد و در صنایع نساجی نیز میتوان از آن استفاده نمود. فیلم حاصل از این محصول شفاف، انعطاف پذیر، بدون ترک خوردگی، با مقاومت بسیار بالا در برابر آب و دارای چسبندگی سطحی می باشد.  

رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی
۱۳,۵۰۰-۱۶,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

زمینه کاربرد رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی : با توجه به قابلیت بالای این رزین برای دربرگیری انواع پیگمنت ها و فیلرها، این رزین به عنوان ماده پایه برای تولید انواع رنگ های داخل و خارج ساختمان و ملات های ساختمانی کاربرد دارد و بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بستر ها درمحیط داخل و خارج ساختمان قابل استفاده می باشد. این محصول قابل اختالط با بسیاری از پلیمر های پایه آبیِ آنیونی و غیر یونی می باشد. باید توجه داشت فیلم خشک شدهء مخلوط پلیمرها اغلب حالت ابری می گیرد.  

استن کومهو کره
۱۹,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 160 کیلوگرم

یکی از راج‌ترین و پرکاربردترین حلال‌های آلی در فرآیندهای شیمیایی استن است. اولین و مهم‌ترین عضو گروه کتون نیز استن است. استون حلالی فرار، بی رنگ، روان، سمی و به شدت آتش زا است. به غیر از استفاده از استن به عنوان حلال در واکنش‌های آلی، کرماتوگرافی و تبلور مجدد؛ به عنوان واکنش دهنده در سنتزهای آلی به علت وجود سایت‌های فعال تطبیق پذیر مثل گروه‌های کربونیل آب دوست و کربن‌های آلفای هسته دوست نیز استفاده می‌شود. استن ارائه شده توسط شرکت کیاشیمی استون اصل کومهو ساخت کشور کره است، که در صورت نیاز مشتری نمونه نیز ارسال می‌شود. این استن با پلمپ پتروشیمی خوزستان و با خلوص 99.6 درصد ارائه می‌شود.

تیتان آناتاس کازمو کره KA100
۵۰,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتانیوم دی اکساید KA100- تیتانیوم دی اکسید KA100- اکسید تیتانیوم KA100-در اکسید تیتانیوم گرید KA100 از دسته تیتان های آناتاز میباشد که از قدرت رنگ دهی قابل توجهی برخوردار است. این تیتان به عنوان سفیدکننده در صنایع کاغذ، لاستیک، پلاستیک، رنگ و غیره کاربرد دارد. از ویژگی های اصلی تیتان آناتاز KA100 شرکت کازمو کره میتوان به بهداشتی بودن این گرید اشاره کرد که در لوازم آرایشی و بهداشتی هم کاربرد دارد.  

تیتان چین R5566
۴۳,۴۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

نام های دیگر کالا تیتانیوم دی اکساید R5566 میباشد - تیتانیوم دی اکسید R5566- اکسید تیتانیوم --دی اکسید تیتانیوم گرید 5566 از دسته تیتان های روتایل میباشد که جنرال گرید است و دارای براقیت، سفید کنندگی، پوشش دهی و دوام بسیار خوبی است در نتیجه میتوان برای رنگ های سطوح داخلی و خارجی، رنگ های امولسیونی، جوهرسازی، کاغذ، لاستیک، مستربچ و پلاستیک استفاده کرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تیتان لومون R996
۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

نام های دیگر کالا: تیتانیوم دی اکساید R996 - تیتانیوم دی اکسید R996- اکسید تیتانیوم /دی اکسید تیتانیوم گرید R996 از دسته تیتان های روتایل میباشد، که همانند دیگر تیتان ها کاربرد اصلی آن سفید کنندگی است. لومون R996 از پوشش بالایی برخوردار است. تیتان R996 جنرال گرید است که در جوهرسازی ، پلاستیک، کاغذ، رنگ و چرم مصنوعی کاربرد دارد.

تیتان چین SR236
۴۰۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

تیتان SR-236 یک رنگدانه ی تیتانیوم دی اکسید روتایل است که دارای ویژگی های نوری و پخش شوندگی عالی، سفیدی زیاد و دوام بالا می باشد. این رنگدانه برای مصرف در پوشش های روغنی، کاغذ، پلاستیک و جوهر کاربرد دارد. نام های دیگر کالا: تیتانیوم دی اکساید SR236 - تیتانیوم دی اکسید SR236- اکسید تیتانیوم SR236 می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
مواد اولیه صنایع رنگ و رزین

معرفی مواد اولیه صنایع رنگ و رزین

مواد اولیه صنایع رنگ و رزین شامل مواد اولیه برای ساخت انواع رنگ، رنگدانه و پلیمر است. صنایع رنگ یکی از پرکارترین صنایع تولیدی در داخل کشور است. با توجه به رونق صنعت ساختمان و اتومبیل در داخل کشور، تقاضا برای انواع رنگ ها در بالاترین سطح خود قرار دارد.
شرکت های تولیدی به مواد اولیه صنایع رنگ و رزین نیاز دارند تا بتوانند تولیدات خود را ادامه داده و به میزان زیادی گسترش دهند.

مواد اولیه صنایع رنگ و رزین شامل چه مواردی می شود؟

در ادامه در خصوص انواع مواد اولیه صنایع رنگ و رزین توضیح خواهیم داد.

انواع رنگدانه های آلی و معدنی:

رنگدانه ها و یا همان پیگمنت ها یکی از پر استفاده ترین موارد در صنایع هستند. از این رنگدانه ها برای تولید رنگ ها و پوشش های مختلف استفاده می شود.

افزودنی های پلیمری:

افزودنی های پلیمری که شامل انواع واکس ها، پایدار کننده های نوری، آنتی یووی، آنتی اکسیدانت ها و تاخیر انداز شعله هستند. این وسایل نیز از مواد اولیه صنایع رنگ و رزین هستند و کاربرد های تخصصی زیادی در صنایع مختلف دارند.

واکس ها:

واکس ها که شامل انواع واکس های پلی اتیلنی، تترا فلوئورو اتیلنی، آمیدی و پلی پروپیلنی هستند. از جمله خواص مهم آنها ضد خش و ضد خراش بودن، افزایش لیزی سطح و خاصیت سنباده ای است. این واکس ها قابل استفاده در انواع رنگ های اتومبیلی و صنعتی و رنگ های پودری و مرکب های چاپ هستند.

انواع رنگ های پلاستیک و روغنی:

رنگ ها و رنگدانه ها از یکدیگر متفاوت هستند. یکی از اصلی ترین مواد اولیه صنایع رنگ و رزین مدل های مختلف رنگ هستند. رنگ هایی که بر پایه آب و یا حلال های قوی تر تولید می شوند مصارف بسیار زیادی در صنایع مختلف کشور دارند. بیشترین کاربرد رنگ ها در صنایع ساختمانی و اتومبیل سازی است.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل