ناد پلیمرمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ناد پلیمر

  • سرعت پاسخگویی: زیر 24 ساعت
بوتیل اکریلات
۲۵,۰۰۰-۲۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

بوتیل اکریلات مایعی بی رنگ روشن با بوی مشخص تیز و جزء مواد اولیه صنعت چسب و رزین است و یک مونومر اکریلیکی به صورت مایعی شفاف است. کاربرد بوتیل اکریلات : کاربرد بوتیل اکریلات در سنتز همو پلیمر ها و کوپلیمر ها است و برای تولید رزین های پایه آب و همچنین ساخت رنگ های اکریلیکی استفاده میشود. از این مونومر در مواد شوینده و آنتی اکسیدانت ها نیز استفاده می شود. برای تولید رنگ, پوشش, شکاف و سوراخ چیزی را گرفتن, عامل درزگیر, چسبنده نیز می توان از بوتیل اکریلات استفاده کرد. ویژگی های بوتیل اکریلات : از جمله خواص این مونومر مقاومت در برابر شکست و الاستیسیته بالای آن است. بوتیل اکریلات به مقدار کمی در آب قابل حل و کمی چگال تر از آب است.

فنول
۴۸,۰۰۰-۵۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

فنول یکی از ترکیبات ساده آلی است که از اتصال یک گروه هیدروکسیل و یک حلقه بنزنی تشکیل شده است. فنول با فرمول (C6H5OH) با نام‌های هیدروکسی بنزن(hydroxyl benzene) وکربولیک اسید (carbolic acid) نیز شناخته می‌شود. مهمترین کاربرد فنل در تهیه رزین های فنلی است فنول به‌طور معمول قابل انحلال در آب می‌باشد و خاصیت اسیدی ضعیفی دارد (pKa=9.9) فنولِ خالص ماده ی جامدی سفید رنگ با دمای ذوب ‎۴۲°C یا ‎۱۰۸°F است. میتوان از فنول به عنوان یک گند زدا استفاده کرد.  

رزین فنولیک رزول
۱۴,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

معرفی :  رزین KC-201 یک رزین فنولیک از نوع رزول با ویسکوزیته پایین است . از خصوصیات اصلی این محصول استفاده حداقلی از فنول و فرمالدهید است.این رزین به صورت %5 محلول در آب عرضه می گردد . کاربرد : رزین KC-201 به عنوان چسب یا پوشش نهایی برای چوب و کاغذ کاربرد دارد.پخت این رزین در محدوده دمایی 25 الی 5 درجه سانتیگراد انجام می شود.  

چسب حساس به فشار
۱۵,۰۰۰-۱۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

601 یک نوع کوپلیمر وینیل اکریلیکی شامل گروه های عاملی کربوکسیلیک اسید است. وجود این خاصیت در چسب های فشار حساس که چسبناک باقی می مانند باعث کاربرد وسیع آنها شده است نظیر: پلی اولفین، فوم و ابر(دارای تخلخل کم و زیاد)، پارچه، پشت چسبدار کردن قطعات خودرویی و هوایی توصیه می شود. KC-601 : با انواع غلظت دهنده های بر پایه اکریلیک اسید، پلی وینیل الکل، سلولز اترها و غلظت دهنده های پلی یورتانی سازگار می باشد. KC-601: با انواع اتر های گلیکول و استر فتالات ها و بنزوات ها سازگار می باشد. KC-601: با انواع عوامل انعقاد از جمله تگزانول، حلال 402، دی اتیلن گلیکول مونو بوتیل اتر سازگار می باشد.  

رزین آب بند،عایق
۱۳,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

ویژگی رزین آب بند،عایق : قابلیت بالای KC-501برای دربرگیری انواع فیلرها که به دلیل قدرت ترکنندگی بالای آن است به همراه خاصیت الاستیسیته مناسب آن، باعث شده این محصول به عنوان ماده پایه برای تولید انواع پوشش های عایق سفید بام، عایق بتن، عایقرطوبتی پشت بام، ملات های ساختمانی،پوشش های بافتاری، چسب کاشی، پوشش های انعطاف پذیر و آب بند و بر رویانواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بسترها در محیط داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیلچسبندگی بسیار بالا مناسب عملیات تکمیل فرش میباشد و در صنایع نساجی نیز میتوان از آن استفاده نمود. فیلم حاصل از این محصول شفاف، انعطاف پذیر، بدون ترک خوردگی، با مقاومت بسیار بالا در برابر آب و دارای چسبندگی سطحی می باشد.  

رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی
۱۳,۵۰۰-۱۶,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

زمینه کاربرد رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی : با توجه به قابلیت بالای این رزین برای دربرگیری انواع پیگمنت ها و فیلرها، این رزین به عنوان ماده پایه برای تولید انواع رنگ های داخل و خارج ساختمان و ملات های ساختمانی کاربرد دارد و بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بستر ها درمحیط داخل و خارج ساختمان قابل استفاده می باشد. این محصول قابل اختالط با بسیاری از پلیمر های پایه آبیِ آنیونی و غیر یونی می باشد. باید توجه داشت فیلم خشک شدهء مخلوط پلیمرها اغلب حالت ابری می گیرد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل