× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
مراحل تولید شکر از نیشکرمراحل تولید شکر از نیشکر

یکی از دلایلی مردم از شکر استفاده می کنند قیمت بسیار پایین محصول در مقایسه با کالری است که تولید می کند.

ادامه مطلب  
خط تولید و بسته بندی قند و شکر

آشنایی با خط تولید و بسته بندی قند و شکر

خط تولید و بسته بندی قند و شکر یکی از خطوط تولید صنایع غذایی و در واقع از تجارت هایی است که در کشور ما به دلیل افزایش واردات به فراموشی سپرده شده است.
کشور ایران یکی از بهترین شرایط را برای پرورش نیشکر و تولید قند و شکر دارد ولی در سال های اخیر به تولید این محصول و گسترش در داخل کشور بی توجهی شده است.
از طرف دیگر ایرانی ها مصرف چای بالایی دارند و در کنار آن حتما از قند و شکر استفاده می کنند. بنابراین ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر در کشور می تواند یک تجارت سودآور و منطقی باشد.

چرا ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر سودآور است؟

اهمیت ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر و دلیل پر سود بودن آن بیشتر به خاطر موارد زیر است:

مواد اولیه در دسترس:

کشور ایران بسیار وسیع بوده و با زمین های حاصلخیز و آب کافی یکی از بهترین بخش ها برای تولید نیشکر به حساب می آید. برای ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر به محصولات حاصل از نیشکر نیاز خواهید داشت که می توانید با کمک کشاورزان توانای ایرانی در سرعتی کم به مواد اولیه مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

نیروی کار ارزان قیمت:

با توج به اقتصاد ضعیف در کشور، در مقایسه با دیگر کشور ها، کارگران ایرانی یکی از کمترین حقوق ها را دریافت می کنند. بر همین اساس می توانید با هزینه ای کم نیرو های کار را برای خط تولید و بسته بندی قند و شکر خود استخدام کنید و در صورت صادرات می توانید سود خود را جندین برابر کنید.

بازار مصرف وسیع:

ایران یکی از بیشترین آمار مصرف قند و شکر در جهان را دارد. به همین دلیل در صورت شروع خط تولید خود می توانید از فروش بازار داخلی خود اطمینان داشته باشید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان