× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید قند شمش , خط تولید و بسته بندی قند و شکر
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید ودستگاه تولید قند شمش دارای خردکن قند براساس ظرفیت خط تولید است. این دستگاه وخط تولید قند فابلیت تنظیم سفتی و نرمی قند را دارد. سیستم عملکرد دستگاه تولید قند الکتریکی ومکانیکی (هیرولیک) میباشد واز طریق کنترل، راه اندازی و تنظیم میگردد. ویژگی های دستگاه تولید قند شمش : تولید اسان و راحت قند و بهره وری در نیروی کارگری نداشتن ضایعات سیستم عملکرد اتوماتیک

خط تولید قند کله پرسی , خط تولید و بسته بندی قند و شکر
۱۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 خط تولید قند کله پرسی قند را از شکر تولید میکند ، بدین صورت که شکر بعد از آسیاب شدن با بخار آب مخلوط شده و داخل قالبهای قند کله پرس میشود . تجهیزات خط تولید قند کله به روش پرسی شامل : بالابر شکر- مخزن ذخیره شکر- آسیاب شکر – میکسر- دستگاه پرس قند- قالبهای مخصوص کله – تابلو برق  میشود. قند تولید شده در ابتدا دارای رطوبت میباشد برای خشک کردن قند لازم است قند تولید شده به داخل گرمخانه انتقال داده شده و در آنجا کاملا خشک و آماده مصرف گردد.طبیعی ترین و سالمترین قند موجود دربازار قند پرسی میباشد به این دلیل که عاری از هرگونه افزودنی میباشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید و بسته بندی قند و شکر

آشنایی با خط تولید و بسته بندی قند و شکر

خط تولید و بسته بندی قند و شکر یکی از خطوط تولید صنایع غذایی و در واقع از تجارت هایی است که در کشور ما به دلیل افزایش واردات به فراموشی سپرده شده است.
کشور ایران یکی از بهترین شرایط را برای پرورش نیشکر و تولید قند و شکر دارد ولی در سال های اخیر به تولید این محصول و گسترش در داخل کشور بی توجهی شده است.
از طرف دیگر ایرانی ها مصرف چای بالایی دارند و در کنار آن حتما از قند و شکر استفاده می کنند. بنابراین ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر در کشور می تواند یک تجارت سودآور و منطقی باشد.

چرا ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر سودآور است؟

اهمیت ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر و دلیل پر سود بودن آن بیشتر به خاطر موارد زیر است:

مواد اولیه در دسترس:

کشور ایران بسیار وسیع بوده و با زمین های حاصلخیز و آب کافی یکی از بهترین بخش ها برای تولید نیشکر به حساب می آید. برای ایجاد خط تولید و بسته بندی قند و شکر به محصولات حاصل از نیشکر نیاز خواهید داشت که می توانید با کمک کشاورزان توانای ایرانی در سرعتی کم به مواد اولیه مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

نیروی کار ارزان قیمت:

با توج به اقتصاد ضعیف در کشور، در مقایسه با دیگر کشور ها، کارگران ایرانی یکی از کمترین حقوق ها را دریافت می کنند. بر همین اساس می توانید با هزینه ای کم نیرو های کار را برای خط تولید و بسته بندی قند و شکر خود استخدام کنید و در صورت صادرات می توانید سود خود را جندین برابر کنید.

بازار مصرف وسیع:

ایران یکی از بیشترین آمار مصرف قند و شکر در جهان را دارد. به همین دلیل در صورت شروع خط تولید خود می توانید از فروش بازار داخلی خود اطمینان داشته باشید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل