× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید مربا و مارمالاد , خط تولید مربا و مارمالاد
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید مربا و مارمالاد شامل دستگاه های زیر است : وان پیش گرم مربا پرکن ودربند مولتی هد مخزن پروسس جداردار مخزن پروسس استوانه ای بسته بندی شیرینگ پک میزکار هسته گیر  دم گیر خلال کن

خط تولید مربا , خط تولید مربا و مارمالاد
۴۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید مربا و مارمالاد بسته به نوع ظرفیت آنها از ماشین آلات متفاوتی استفاده می کنند : در صورتی که ظرفیت خط تولید کم باشد از ماشین آلاتی همچون پاتیل گردان استفاده می شود که در این صورت مقدار بریکس مربا به نسبت خط تولید با ظرفیت بالاتر ، بیشتر خواهد بود . در صورتی که ظرفیت خط تولید بالاتر باشد از ماشین آلات بچ جهت تغلیظ مربا و مارمالاد استفاده می شود . خط تولید مربا و مارمالاد همانند دیگر خط تولید های غذایی کنسروجات دارای 4 بخش اصلی می باشد که عبارتند از : بخش آماده سازی ، بخش تولید ، بخش بسته بندی ، بخش تاسیسات خط تولید مربا از جمله پربازده‌ترین خطوط تولید کنسرویجات است، چرا که اولا مصرف این محصولات محدود به فصل خاصی نیست و ثانیا با یک خط تولید، می‌توان بیش از 8 نوع مربای مختلف را تولید کرد. مزیت اصلی خط تولید مربا، امکان استفاده از آن در انواع دیگری از بهره‌برداری‌ها می‌باشد، بدین معنی که تنها با تغییر کوچکی در فرآیندها، می‌توان تولید مارمالاد و بسته‌بندی عسل را نیز به خط تولید اضافه نمود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط تولید مرباجات , خط تولید مربا و مارمالاد
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید مرباجات شامل : پوست کن اسلایسر دستگاه شستشو سکوی پخت دستگاه پرکن و دستگاه بسته بندی میشود. ظرفیت خط تولید مربا بستگی به سفارش مشتری ، از 400 کیلو الی 1 تن است.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید مربا و مارمالاد

معرفی خط تولید مربا و مارمالاد

خط تولید مربا و مارمالات یکی از پر سود ترین خطوط تولید صنایع غذایی در کشور است. مربا و مارمالات به شکل روزانه توسط ایرانی ها در هنگام صرف صبحانه در خانه ها، ادارات و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند. با افزایش ساعت کار خانواده ها و کم شدن وقت برای پخت مربا و مارمالات، تهیه این صبحانه های آماده زیاد شده است.
خط تولید مربا و مارمالات در صورتی که از اصولی مشخص و حرفه ای بهره بگیرند، می توانند به سرعت خود را در سفره های ایرانی وارد کنند.

گام های افزایش فروش خط تولید مربا و مارمالاد

اصول پیشرفت خط تولید مربا و مارمالات در ایران به صورت زیر است:

کیفیت مناسب:

در تمام بازار های رقابتی، در صورتی که بتوانید کیفیت بالا را در کنار قیمت مناسب قرار دهید، می توانید به راحتی به فرمول موفقیت برسید. در خط تولید مربا و مارمالاد باید به کیفیت مواد اولیه، طعم مناسب مربا و همچنین کیفیت و غلظت مناسب آن توجه کنید تا محصولی با کیفیت تولید کنید.

تنوع زیاد:

معمولا در ایران مربا و مارمالاد های زیادی در سبد صنایع غذایی افراد وجود دارد و بیشتر میوه ها را به مربا تبدیل می کنند. سعی کنید تنوع محصولات خود را افزایش دهید تا بتوانید تمامی سلیقه های موجود در بازار را تحت پوشش محصولات خود قرار دهید.

بازاریابی قوی:

همانطور که در بالا اشاره شد، مربا و مارمالاد فقط در منازل مورد استفاده قرار نمی گیرند. سعی کنید با بخش های مهمی که به شکل روزانه مربا و مارمالاد مورد استفاده قرار می دهند قرارداد امضا کنید. در این شرایط می توانید در کنار افزایش فروش محصولات خود، با هزینه ای کم تبلیغ برای برند خود هم انجام دهید و کارمندان آن ادارات و مراکز را با محصولات خود آشنا کنید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل