× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید مربا و مارمالاد (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید مربا و مارمالاد (اینفوگرافی)

در سال گذشته میزان صادرات مربا و مارمالاد به کشورهای آلمان، چین، پاکستان، افغانستان، آذربایجان و امارات 739 تن بوده است. اگر شما...

ادامه مطلب  
خط تولید مربا و مارمالاد

معرفی خط تولید مربا و مارمالاد

خط تولید مربا و مارمالات یکی از پر سود ترین خطوط تولید صنایع غذایی در کشور است. مربا و مارمالات به شکل روزانه توسط ایرانی ها در هنگام صرف صبحانه در خانه ها، ادارات و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند. با افزایش ساعت کار خانواده ها و کم شدن وقت برای پخت مربا و مارمالات، تهیه این صبحانه های آماده زیاد شده است.
خط تولید مربا و مارمالات در صورتی که از اصولی مشخص و حرفه ای بهره بگیرند، می توانند به سرعت خود را در سفره های ایرانی وارد کنند.

گام های افزایش فروش خط تولید مربا و مارمالاد

اصول پیشرفت خط تولید مربا و مارمالات در ایران به صورت زیر است:

کیفیت مناسب:

در تمام بازار های رقابتی، در صورتی که بتوانید کیفیت بالا را در کنار قیمت مناسب قرار دهید، می توانید به راحتی به فرمول موفقیت برسید. در خط تولید مربا و مارمالاد باید به کیفیت مواد اولیه، طعم مناسب مربا و همچنین کیفیت و غلظت مناسب آن توجه کنید تا محصولی با کیفیت تولید کنید.

تنوع زیاد:

معمولا در ایران مربا و مارمالاد های زیادی در سبد صنایع غذایی افراد وجود دارد و بیشتر میوه ها را به مربا تبدیل می کنند. سعی کنید تنوع محصولات خود را افزایش دهید تا بتوانید تمامی سلیقه های موجود در بازار را تحت پوشش محصولات خود قرار دهید.

بازاریابی قوی:

همانطور که در بالا اشاره شد، مربا و مارمالاد فقط در منازل مورد استفاده قرار نمی گیرند. سعی کنید با بخش های مهمی که به شکل روزانه مربا و مارمالاد مورد استفاده قرار می دهند قرارداد امضا کنید. در این شرایط می توانید در کنار افزایش فروش محصولات خود، با هزینه ای کم تبلیغ برای برند خود هم انجام دهید و کارمندان آن ادارات و مراکز را با محصولات خود آشنا کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان