× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • ارزان‌ترین
 • گران‌ترین
دستگاه نگین زن دو کله نیمه اتوماتیک
۱۷,۰۰۰,۰۰۰-۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه نگین زن دو کله نیمه اتوماتیک مناسب برای انواع پارچه های ظریف و ضخیم است و جهت نگین زنی بروی انواع لباس های کردی ، بلوچی و .....استفاده میشود . می توان نگین کاری روی این لباس ها را بعنوان سخت ترین بخش تولید و طبیعتا قیمت گذاری آن دانست. مدتی است که با ورود ماشین های نگین زنی اتوماتیک تولید این لباس ها علاوه بر تنوع زیاد به زمان و هزینه کمتری تولید می شود. این دستگاه نگین زن اتوماتیک نیز با دقت بالا و خطای بسیار کم نگین ها را با استحکام بالا بر روی پارچه می چسباند. نگین زنی اتوماتیک، یک مدل رایج ماشین نگین زنی در دنیا است که برای نصب نگین روی انواع پارچه مناسب است. عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف این دستگاه  موجب محبوبیت این مدل گردیده است. نگین های محکم و بادوام و بدون آسیب رسانده به پارچه ، موجب شده تا تولیدکنندگان آن را در تولیدات خود جایگزین فعالیت دستی کنند. با توجه به قیمت و دوام مناسب و همچنین سرعت بخشیدن در عین تنوع بخشیدن به تولیدات و کاهش بسیار چشم گیر هزینه ها، این محصول در تولیدی ها بسیار کاربرد دارد.    

دستگاه نگین زن اتوماتیک کامپیوتری
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه نگین زن اتوماتیک کامپیوتری مجهز به نقشه خوان و قابلیت اجرای فایل dst است. جهت چسباندن نگین بر روی انواع پارچه و پرده،دستگاه نگین زن اتوماتیک کامپیوتری بسیار مناسب است. سرعت بالای چسباندن نگین و قدرت التراسونیک بالا از ویژگی های این دستگاه است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه نگین زن دستی حرارتی
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه صنعتی نگین چسبان حرارتی دستی ناکاتا مدل X300 جهت چسباندن انواع نگین بر روی پارچه ، کیف و کفش و غیره از طریق حرارت التراسونیک استفاده می شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه نگین چسبان _ نگین زن

معرفی ماشین های نگین زنی (نگین چسبان) اتوماتیک

همان طور که می دانید دوختن و آماده کردن بعضی از لباس ها علاوه بر ایجاد کردن دوخت روی آن ها، ریزه کاری های دیگری نیز لازم دارد؛ به خصوص اینکه لباس های محلی زیبایی که در بسیاری از نقاط ایران نیز وجود دارد، جزو همین دسته از لباس ها هستند و نمایانگر فرهنگ و پیشینه ی تاریخی هر ملتی می باشند. قیمت لباس هایی هم که کار های زیبا سازی و تزئین به صورت دستی روی آن ها انجام می شود، طبیعتاً بسیار بالا تر است. در واقع نگین کاری و سنگ دوزی این لباس ها سخت ترین مرحله ی تولید و آماده سازی آن هاست که امروزه و با پیدایش ماشین هایی که مخصوص نگین زنی روی انواع مختلف پارچه ها هستند این کار ها بسیار راحت تر و در زمان خیلی کمتری آماده و روانه ی بازار می شوند و طبیعتاً هزینه و قیمت این لباس های زیبا نیز به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند.
دستگاه های نگین زنی در انواع دستگاه نگین زن دستی ، دستگاه نگین زن نیمه اتوماتیک و دستگاه نگین زن تمام اتوماتیک (فول اتوماتیک) در بازار موجود هستند و مناسب برای نصب انواع مختلف نگین ها در اندازه های مختلف روی پارچه ها می باشند. با توجه به این که طرح هایی که با استفاده از این دستگاه روی پارچه ها ایجاد می شود ماندگاری و دوام بیشتری دارد و همچنین بسیار سریع تر از روش دستی دوختِ نگین نیز آماده می شود، این ماشین در بسیاری از تولیدی ها و مراکز صنعتی پوشاک جایگزین روش های دستی دوخت نگین روی لباس و تزئین آن شده است.

ویژگی های فنی دستگاه های نگین زنی صنعتی:

 • بدنۀ این ماشین ها علاوه بر زیبایی و چشم نوازی، استحکام و جنس بسیار خوبی دارد و از مواد اولیۀ مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده است.
 • این دستگاه ها به کمک تکنولوژی فرا صوت، نگین ها را روی انواع پارچه نصب می کنند.
 • در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شوند.
 • ولتاژ ورودی برای برق آن ها 200 ولت یا به عبارتی حدود 50 تا 60 هرتز می باشد.
 • اندازۀ گل میخ این ماشین ها از 10 شروع می شود و تا 30 قابل تنظیم و تغییر است.
 • دور موتور این دستگاه برای نصب 80 نگین در دقیقه بر روی پارچه مناسب است.
 • پنل این دستگاه ها معمولاً لمسی می باشد.
 • انتقال اطلاعات این ماشین ها به رایانه و از طریق کابل یو اس بی امکان پذیر است.
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل