فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
دستگاه نگین چسبان _ نگین زن

معرفی ماشین های نگین زنی (نگین چسبان) اتوماتیک

همان طور که می دانید دوختن و آماده کردن بعضی از لباس ها علاوه بر ایجاد کردن دوخت روی آن ها، ریزه کاری های دیگری نیز لازم دارد؛ به خصوص اینکه لباس های محلی زیبایی که در بسیاری از نقاط ایران نیز وجود دارد، جزو همین دسته از لباس ها هستند و نمایانگر فرهنگ و پیشینه ی تاریخی هر ملتی می باشند. قیمت لباس هایی هم که کار های زیبا سازی و تزئین به صورت دستی روی آن ها انجام می شود، طبیعتاً بسیار بالا تر است. در واقع نگین کاری و سنگ دوزی این لباس ها سخت ترین مرحله ی تولید و آماده سازی آن هاست که امروزه و با پیدایش ماشین هایی که مخصوص نگین زنی روی انواع مختلف پارچه ها هستند این کار ها بسیار راحت تر و در زمان خیلی کمتری آماده و روانه ی بازار می شوند و طبیعتاً هزینه و قیمت این لباس های زیبا نیز به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند.
دستگاه های نگین زنی در انواع دستگاه نگین زن دستی ، دستگاه نگین زن نیمه اتوماتیک و دستگاه نگین زن تمام اتوماتیک (فول اتوماتیک) در بازار موجود هستند و مناسب برای نصب انواع مختلف نگین ها در اندازه های مختلف روی پارچه ها می باشند. با توجه به این که طرح هایی که با استفاده از این دستگاه روی پارچه ها ایجاد می شود ماندگاری و دوام بیشتری دارد و همچنین بسیار سریع تر از روش دستی دوختِ نگین نیز آماده می شود، این ماشین در بسیاری از تولیدی ها و مراکز صنعتی پوشاک جایگزین روش های دستی دوخت نگین روی لباس و تزئین آن شده است.

ویژگی های فنی دستگاه های نگین زنی صنعتی:

  • بدنۀ این ماشین ها علاوه بر زیبایی و چشم نوازی، استحکام و جنس بسیار خوبی دارد و از مواد اولیۀ مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده است.
  • این دستگاه ها به کمک تکنولوژی فرا صوت، نگین ها را روی انواع پارچه نصب می کنند.
  • در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شوند.
  • ولتاژ ورودی برای برق آن ها 200 ولت یا به عبارتی حدود 50 تا 60 هرتز می باشد.
  • اندازۀ گل میخ این ماشین ها از 10 شروع می شود و تا 30 قابل تنظیم و تغییر است.
  • دور موتور این دستگاه برای نصب 80 نگین در دقیقه بر روی پارچه مناسب است.
  • پنل این دستگاه ها معمولاً لمسی می باشد.
  • انتقال اطلاعات این ماشین ها به رایانه و از طریق کابل یو اس بی امکان پذیر است.

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل