× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
با دستگاه نگین زن دستی، به درآمدزایی در منزل فکر کنیدبا دستگاه نگین زن دستی، به درآمدزایی در منزل فکر کنید

یکی از پیشنهادهای مناسب برای راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی که منبع درآمدزایی مناسبی محسوب می‌شود، استفاده از دستگاه نگین زن خانگی...

ادامه مطلب  
پیش از خرید دستگاه نگین زن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟پیش از خرید دستگاه نگین زن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

دستگاه نگین زن که در مدل های مختلفی در صنایع نساجی و بافندگی موجود هستند می توانند طرح های مختلفی از نگین ها را بر روی انواع...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

سرعت نگین زنی این دستگاه به مدل آن بستگی دارد، ولی به طور متوسط دستگاه نگین زن قابلیت این را دارد که در هر دقیقه 100 نگین را بچسباند.

بعضی از انواع دستگاه نگین زن به کمپرسور باد احتیاج دارند، مانند دستگاه نگین زن نیمه اتوماتیک دو کله.
ولی دستگاه نگین زن دستی و نگین چین به کمپرسور نیازی ندارند.

هنگام کار با دستگاه نگین زن به پرس نیازی ندارید. ولی دستگاه نگین چین پس از انجام کار به پرس نیاز دارد.

دستگاه نگین زن _ نگین چین

دستگاه نگین زن

دستگاه نگین زن و نگین چین برای چسباندن و نصب کردن انواع نگین به صورت تک تک بر روی انواع پارچه کاربرد دارد. همان طور که می دانید دوختن و آماده کردن بعضی از لباس ها علاوه بر ایجاد کردن دوخت روی آن ها، در صنایع نساجی ریزه کاری های دیگری نیز لازم دارد؛ به خصوص لباس های محلی زیبایی که در بسیاری از نقاط ایران نیز وجود دارد، جزء همین دسته از لباس ها هستند و نمایانگر فرهنگ و پیشینه ی تاریخی هر ملتی هستند. قیمت لباس هایی هم که کار های زیبا سازی و تزئین به صورت دستی روی آن ها انجام می شود، طبیعتاً بسیار بالا تر است. در واقع نگین زنی و سنگ دوزی این لباس ها سخت ترین مرحله ی تولید و آماده سازی آن هاست که امروزه با وجود ماشین آلات نساجی و بافندگی مانند دستگاه‌های نگین زنی روی انواع مختلف پارچه، این کارها بسیار راحت تر و در زمان خیلی کمتری آماده و روانه ی بازار می شوند و طبیعتاً هزینه و قیمت این لباس های زیبا نیز به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند.

انواع دستگاه نگین زن حرارتی

دستگاه نگین زن در انواع دستگاه نگین زن دستی، دستگاه نگین زن نیمه اتوماتیک و دستگاه نگین زن تمام اتوماتیک (فول اتوماتیک) در بازار موجود هستند و برای نصب و دوختن انواع مختلف نگین ها در اندازه های مختلف روی پارچه ها مناسب هستند. با توجه به این که طرح هایی که با استفاده از دستگاه نگین زن روی پارچه ها ایجاد می‌شود ماندگاری و دوام بیشتری دارد و همچنین بسیار سریع تر از روش دستی دوختِ نگین نیز آماده می شود، این دستگاه نگین زن در بسیاری از تولیدی ها و مراکز صنعتی پوشاک جایگزین روش های دستی دوخت نگین روی لباس و تزئین آن شده است.

دستگاه نگین چین

دستگاه نگین چین نسبت به دستگاه نگین زن سرعت بالاتری دارد، چرا که دستگاه نگین چین با استفاده از شابلون‌های آماده، تعداد زیادی نگین را با سرعت بالا و در زمانی کم روی پارچه می‌چسباند.
برای کار با دستگاه نگین چین، ابتدا باید نقش مورد نظر را با استفاده از نرم افزار طراحی کنید و سپس شابلون طرح مورد نظر را برش دهید. شابلون روی دستگاه نگین چین قرار می‌گیرد و با نگین پر می‌شود.

دستگاه نگین زن دستی

دستگاه نگین زن دستی با حرارت التراسونیک انواع نگین را روی پارچه، کفش و ... می‌چسباند. نگین زن دستی به دلیل قیمت مناسب و ابعاد کوچک بسیار کاربردی و محبوب است. بسیاری از کسب و کارهای خانگی و کوچک از دستگاه نگین زن دستی برای شروع استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های دستگاه نگین زن صنعتی

  • بدنۀ دستگاه نگین زن علاوه بر زیبایی و چشم نوازی، استحکام و جنس بسیار خوبی دارد و از مواد اولیۀ مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده است.
  • دستگاه نگین چین به کمک تکنولوژی فرا صوت، نگین ها را روی انواع پارچه نصب می کند.
  • دستگاه نگین زن در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شوند.
  • ولتاژ ورودی برای برق دستگاه نگین زن 200 ولت یا به عبارتی حدود 50 تا 60 هرتز است.
  • اندازۀ گل میخ دستگاه نگین چین از 10 شروع می شود و تا 30 قابل تنظیم و تغییر است.
  • دور موتور دستگاه نگین زن برای نصب 80 نگین در دقیقه بر روی پارچه مناسب است.
  • پنل دستگاه نگین چین معمولاً لمسی است.
  • انتقال اطلاعات دستگاه نگین زن به رایانه و از طریق کابل یو اس بی امکان پذیر است.
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان