× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه ارده گیر تمام استیل
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های کاربردی دستگاه ارده گیر و کره ساز OilSet : در دستگاه ارده گیر تمام استیل  از دو سنگ دوار در ارده گیری استفاده میشود . ورق استیل در ساخت قطعات دستگاه ارده گیر تمام استیل به کار گرفته میشود. دستگاه ارده گیر تمام استیل کاربری آسان و بدون نیاز به تخصص و آموزش پیشرفته دارد . نظافت سریع با قابلیت شستشوی کامل قطعات استیل از ویژگی های دستگاه ارده گیر تمام استیل است . دستگاه ارده گیر تمام استیل دارای مصرف برق بهینه با استفاده از قطعات قدرتمند کم مصرف است. دستگاه ارده گیر تمام استیل کاربرد خانگی و فروشگاهی و عطاری و لبنیاتی و همچنین کاربردی جهت تولید روغن ارده دارد.

دستگاه ارده گیری سایز ۴۵ احلام سبز
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه ارده گیری سایز ۴۵ احلام سبز : دستگاه ارده گیر سایز ۴۵ شرکت احلام سبز اصفهان سایز ۹۰×۴۵×۴۵ می باشد. این دستگاه ظرفیت ۱_۲کیلو در ساعت دارد. این دستگاه ارده گیر تک فاز می باشد. ارده گیر دارای رنگ کوره ای و بدنه تمام استیل ۳۰۴ صنایع غذایی می باشد. سنگ مهریز یزد با ضمانت عمر ۱۰۰ساله بدون سابیدگی و خردشدن و عدم کپک زدن دارای گارانتی یک ساله برای تمامی دستگاه ها و ۱۰سال خدمات پس از فروش برای مشتری می باشد. این دستگاه عملکرد راحت و آسان برای مشتری می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه کره گیر بادام زمینی P1
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شرکت کاراپرس دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 را جهت استفاده در فروشگاهها به کاربران پیشنهاد می کند. این مدل از دستگاه کره ساز بادام زمینی دارای موتور گیر بکس ساخت ترکیه ایتالیا است. دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 قابلیت کرهگیری از 40 کیلو گرم دانه  در ساعت را دارد. کاربرد دستگاه کره گیر بادام زمینی P1 : به جز بادام زمینی این دستگاه کره ساز قابلیت کره گیری از فندق، پسته، بادام درختی، نارگیل، مغز آفتاب گردان و کنجد را نیز دارد.

دستگاه کره گیر کارگاهی
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کره گیر کارگاهی جهت استحصال کره از خامه پاستوریزه یا ماست پاستوریزه کاربرد دارد. ویژگی های دستگاه کره گیر کارگاهی : دارای همزن خورشیدی مناسب جهت استحصال کره که در نوع خود منحصر بفرد است و کارایی دستگاه را چندین برابر افرایش می دهد. مجهز به الکترو موتور تک فاز به قدرت 1.5 کیلو وات مجهز به بالانس تانک از جنس استنلس استیل 304 با درب خروجی مواد در مقابل بالانس با شیر پروانه و زانو استنلس استیل 304 دارای پایه های قابل تنظیم به تعداد عدد

دستگاه ارده گیری کنجد و کره گیری بادام زمینی
۵,۵۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ارده گیری کنجد و کره گیری بادام زمینی قابلیت ارده گیری و روغن گیری 40 الی 50 کیلو در ساعت را دارد. این دستگاه ارده گیری و کره گیری با موتور 2.2 کیلوات کار می کند. برق مصرفی دستگاه ارده گیری کنجد و کره گیری بادام زمینی 220 ولت تک فاز است.  

کره گیر صنعتی سوتاکسان ظرفیت 500 لیتر
۵,۵۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کره گیر های صنعتی سوتاکسان، از ظرفیت 200 لیتر شروع شده تا ظرفیت 5000 لیتر موجود می باشد. در صورت در خواست مشتری امکان تولید ظرفیت های بالاتر هم وجود دارد. آلپ صنعت با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های مشتری، تغییرات مورد نیاز را در ساختار و ابعاد و مشخصات دستگاه کره گیر صنعتی ایجاد می کند، تا دستگاه بیشترین کاربری را برای مشتری داشته باشد. کره گیـر دستگاهی است که برای تـبدیل خامـه یا ماست پر چـرب، به کره استـفاده می شود. این عمل با سانـتریفیوژ ترکیب ماست، آب و یخ صورت می گیرد. در واقع کره، از همزدن مداوم ماست پر چرب ترکیب شده با آب و یخ، توسط دستگاه تولید می شود که محصول نهایی شامل دوغ و کره می باشد. به طور علمی در فرآیند کره گیری 4 مرحله اصلی وجود دارد: 1. تغلیظ فاز چربی شیر با استفاده از روش جداسازی 2. کریستالی کردن فاز چربی شیر به وسیله یخ اضافه شده به کره گیر 3. دگرگون کردن امولوسیون روغن در آب 4. تثبیت املوسیون آب در روغن

کره گیر کارگاهی سوتاکسان ظرفیت 20 لیتر مشک برقی
۷۰۰,۰۰۰-۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کره گیـر دستگاهی است که برای تـبدیل خامـه یا ماست پر چـرب، به کره استـفاده می شود. این عمل با سانـتریفیوژ ترکیب ماست، آب و یخ صورت می گیرد. در واقع کره، از همزدن مداوم ماست پر چرب ترکیب شده با آب و یخ، توسط دستگاه تولید می شود که محصول نهایی شامل دوغ و کره می باشد. کره گیرهای کارگاهی به صورت پایین زن هستند. کره گیـرهای استیلی که ضخامت جداره آن ها به نسبت کره گیرهای صنعتی پایین تر است و همزن آن ها در پایین دستگاه قرار گرفتـه است از ظرفیـت 30 لیتر در ساعت شروع می شود و ظرفیت های 20 لیتر، 30لیتر، 40 لیتر، 60 لیتر را دارا می باشد. فرآیند کره گیری به طور عملی نیز 5 مرحله اصلی دارد: 1. ماست پرچرب را داخل دستگاه می ریزیم. 2. مقداری آب به آن اضافه می کنیم. 3. دستگاه را روشن می کنیم تا آب و ماست با هم ترکیب شوند. 4. پس از مدتی دستگاه را خاموش کرده، مقداری یخ داخل آن می ریزیم و دستگاه را دوباره روشن می کنیم. 5. پس از چند دقیقه دستگاه را خاموش کرده و کره و دوغ موجود را به صورت مجزا بر میداریم.

 کره گیر خانگی و مشک برقی
۴۹۰,۰۰۰-۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کره گیـر دستگاهی است که برای تـبدیل خامـه یا ماست پر چـرب، به کره استـفاده می شود. این عمل با سانـتریفیوژ ترکیب ماست، آب و یخ صورت می گیرد. در واقع کره، از همزدن مداوم ماست پر چرب ترکیب شده با آب و یخ، توسط دستگاه تولید می شود که محصول نهایی شامل دوغ و کره می باشد. کره گیرهای خانگی به صورت بالازن هستند. بالا زن اصطلاحی است که برای کره گیـرهایی که همـزن آن ها بالای دستگاه قرار دارد گفته می شود. عموما انواع وارداتی تایوانی به صورت بالازن هستند که در ظرفیت های 4لیتر، 7لیتر، 10لیتر، 13لیتر و 20 لیتر قابل عرضه به بازار می باشند. جنس بدنه دستگاه های خانگی از آلومینیوم براق است و با برق خانگی 220 ولت کار میکنند. فرآیند کره گیری به طور عملی نیز 5 مرحله اصلی دارد: 1. ماست پرچرب را داخل دستگاه می ریزیم. 2. مقداری آب به آن اضافه می کنیم. 3. دستگاه را روشن می کنیم تا آب و ماست با هم ترکیب شوند. 4. پس از مدتی دستگاه را خاموش کرده، مقداری یخ داخل آن می ریزیم و دستگاه را دوباره روشن می کنیم. 5. پس از چند دقیقه دستگاه را خاموش کرده و کره و دوغ موجود را به صورت مجزا بر میداریم. به طور علمی در فرآیند کره گیری 4 مرحله اصلی وجود دارد: 1. تغلیظ فاز چربی شیر با استفاده از روش جداسازی 2. کریستالی کردن فاز چربی شیر به وسیله یخ اضافه شده به کره گیر 3. دگرگون کردن امولوسیون روغن در آب 4. تثبیت املوسیون آب در روغن

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه کره گیری به همراه اینورتور
۶,۵۰۰,۰۰۰-۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کره ساز اسوه محصول جدید گروه تولیدی اسوه می باشد، این دستگاه کوچک با قابلیت های بالا جهت کره گیری از دانه هایی نظیر بادام زمینی، پسته، فندق، نارگیل و... طراحی و ساخته شده است. ویژگی های خاص این محصول در طراحی زیبا کارکرد بی صدا و ساخت قطعات سیلندر از استیل 304 و همچنین تیغه های آسیاب از استیل سخت شده با عمر طولانی می باشد. تجهیز دستگاه به اینورتر کنترل دور موتور، علاوه بر قابلیت تنظیم سرعت دستگاه، باعث کاهش 30 درصدی مصرف انرژی و افزایش طول عمر موتور دستگاه می شود.و از این دستگاه برای فروشگاه های محصولات ارگانیک و رستوران ها ، کافی شاپ و مواردی از این قبیل استفاده میشود . جنس دستگاه تمام استیل وموتور سه اسب می باشد واز فن خنک کننده بهره گیری شده است . دستگاه مجهز به موتور ایلماز و قطعات سیلندر، تمام استیل و قابل شستشو می باشد .

دستگاه ارده گیری سنتی سایز 80
۵,۵۰۰,۰۰۰-۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه ارده گیری سنتی سایز 80 سنگ زیر و روی دستگاه از معدن مهریز می باشد . سنگ مهریز به خاطره عناصر تشکیل دهنده بسیار سخت نسبت به بقیه سنگهای طبیعی موجود کمترین خوردگی را دارد.قدمت استفاده از این سنگ به خاطره مزایای بسیارش به بیش از 4 قرن میرسد. برند موتور ، موتوژن می باشد . دستگاه دارای اینورتر است و ساخت با برق ورودی انجام میگیرد . برق مصرفی به صورت تک فاز و سه فاز است . از ویژگی های دستگاه ارده گیری : - کاهش هزینه برق ورساندن آن به سری مصرف A میشود. - باعث تنظیم در یک نواخت شدن ارده تولید شده میشود . - افزایش عمر مفید سنگ - به علت استفاده از موتور سه فاز قدرت دستگاه بیشتر میشود  نکته ای که در دستگاه ارده گیری به آن توجه شود: - میزان دمای ارده ۳۰ درجه سانتی گراد - میزان توان دستگاه در یک دست کردن ارده و نرم تولید کردن که این زمانی اتفاق می افتد که سنگ استفاده شده گرانیت نباشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه کره گیر و ارده گیر

معرفی دستگاه کره گیر و ارده گیر

دستگاه کره گیر و ارده گیر دستگاهی چند کاره است که می تواند در صنایع غذایی مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه ها می توانند از مغزهای مختلف ارده و کره بگیرند و مواد غذایی مختلفی را تولید کنند. دستگاه کره گیر و ارده گیر یکی از دستگاه های تولیدی بسیار کاربردی است و با استفاده از آن ها می توان کره هایی از مغزهای مختلف مانند بادام زمینی و فندق تهیه کرد و ارده میوه هایی مانند انگور و خرما را نیز تولید کرد.
این نوع از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های دستگاه کره گیر و ارده گیر

دستگاه کره گیر و ارده گیر قابلیت گرفتن ارده با قابلیت تنظیم زبری و نرمی، تولید ارده و کره با طعم های مختلف همانند ارده و کره کاکائویی، ارده همراه با شیره انگور و دیگر طعم های متفاوت را دارد.

دستگاه کره گیر و ارده گیر قابلیت میکس انواع طعم ها از جمله کاکائو و شیره انگور و قابلیت تولید شیر سویا و شیر بادام را دارد و این دستگاه ها می توانند از تمامی محصولات غذایی کره بگیرند.

یکی از مزیت های اصلی دستگاه کره گیر و ارده گیر و چند کاره قابلیت شستشوی راحت دستگاه است. این دستگاه ها دارای قابلیت چند کاره هستند و به همین دلیل پیش از عملیات جدید باید مواد قبلی را از دستگاه پاک کنید. به دلیل استفاده از قطعات فلزی و استیل شستشوی دستگاه به راحتی انجام می شود.

 این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی از ورق های استیل ضد زنگ ساخته شده اند که موجب افزایش مقاومت دستگاه و طول عمر آن می شود.

 این دستگاه ها دارای کاربری بسیار ساده ای هستند و افراد با کمترین آموزش های حرفه ای و فنی نیز می توانند به راحتی با آن ها کار کنند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل