فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع دستگاه کره گیر و کاربرد آنانواع دستگاه کره گیر و کاربرد آن

دستگاه کره گیر از طریق سیستم همزن، که با نیروی گریز از مرکز کار می­کند، چربی­های موجود و مخلوط در ماست و انواع دانه‌های روغنی را...

ادامه مطلب  
کسب درآمد در منزل با دستگاه کره گیر و ارده گیریکسب درآمد در منزل با دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیر برای تولید انواع کره و ارده از مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها می توانند...

ادامه مطلب  
تاسیس کارگاه میوه خشک کنی خانگیتاسیس کارگاه میوه خشک کنی خانگی

دستگاه میوه خشک کن خانگی یا همان دستگاه چیپس میوه یکی از تجهیزاتی است که برای تولید میوه‌های خشک جهت مصرف خانگی و یا فروش کاربرد...

ادامه مطلب  
دستگاه کره گیر و ارده گیری

معرفی دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیری دستگاهی چند کاره است که می تواند در صنایع غذایی مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه ها می توانند از مغزهای مختلف ارده و کره بگیرند و مواد غذایی مختلفی را تولید کنند. دستگاه کره گیر و ارده گیر یکی از دستگاه های تولیدی بسیار کاربردی است و با استفاده از آن ها می توان کره هایی از مغزهای مختلف مانند بادام زمینی و فندق تهیه کرد و ارده میوه هایی مانند انگور و خرما را نیز تولید کرد.
این نوع از ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیری قابلیت گرفتن ارده با تنظیم زبری و نرمی، تولید ارده و کره با طعم های مختلف همانند ارده و کره کاکائویی، ارده همراه با شیره انگور و دیگر طعم های متفاوت را دارد.
دستگاه کره گیر و ارده گیر قابلیت میکس انواع طعم‌ها از جمله کاکائو و شیره انگور و قابلیت تولید شیر سویا و شیر بادام را دارد و این دستگاه ها می توانند از تمامی محصولات غذایی کره بگیرند.یکی از مزیت های اصلی دستگاه کره گیر و ارده گیری و چند کاره قابلیت شستشوی راحت دستگاه است. این دستگاه ها دارای قابلیت چند کاره هستند و به همین دلیل پیش از عملیات جدید باید مواد قبلی را از دستگاه پاک کنید. به دلیل استفاده از قطعات فلزی و استیل شستشوی دستگاه کره گیر و ارده گیری به راحتی انجام می شود.
این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی از ورق های استیل ضد زنگ ساخته شده اند که موجب افزایش مقاومت دستگاه کره گیر و طول عمر آن می شود.
این دستگاه ها دارای کاربری بسیار ساده ای هستند و افراد با کمترین آموزش های حرفه ای و فنی نیز می توانند به راحتی با آن ها کار کنند.

دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره گیر بادام زمینی معروف ترین نام دستگاه کره گیر است که از انواع دانه‌ها و مغزهای روغنی علاوه بر بادام زمینی، عملیات کره گیری و ارده گیری را انجام می‌دهد. این روزها یکی از کسب و کارهایی که رونق بسیاری گرفته است، کره گیری و روغن گیری از مواد غذایی مختلف است که به دلیل اینکه همه محصول ورودی به کره تبدیل می‌شود سوددهی بالایی دارد. برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی نیز دستگاه کره بادام زمینی انتخاب خوبی است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .