× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
دستگاه دانه کن ذرت

معرفی دستگاه دانه کن ذرت

یکی از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی مواد غذایی دستگاه دانه کن ذرت است که وسیله ای است که به شکل صنعتی می تواند دانه های ذرت را از بوته آن جدا کند.

این دستگاه به شکل تمام اتوماتیک بوده و با قرار دادن ذرت ها بر روی نقاله های دستگاه شروع به کار کرده و با استفاده از تیغه های تنظیم شونده خود دانه های ذرت را از بوته آن جدا می کند. دستگاه دانه کن ذرت کاربرد های زیادی برای مصارف صنعتی و رستوران ها دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های دستگاه دانه کن ذرت

مهمترین ویژگی های این دستگاه به صورت زیر است:

تیغه های ضد زنگ.

دستگاه دانه کن ذرت از تیغه های استیل ضد زنگ استفاده می کند. این تیغه ها در طول زمان تیزی خود را از دست نداده و زنگ نمی زنند. به همین دلیل طول عمر بالایی را برای دستگاه متصور خواهیم بود.

تیغه های قابل تنظیم.

با توجه به تفاوت در میان ذرت ها باید عمق تیغه ها قابل تنظیم باشد تا بتوان تمامی دانه های ذرت را از بوته جدا کرد. دستگاه دانه کن ذرت نیز دارای تیغه های قابل تنظیم است که هم به شکل دستی و هم به شکل اتوماتیک می توان عمق تیغه را تنظیم کرد.

دستگاه پوست کن ذرت.

بعضی از دستگاه های دانه کن، برای پوست کردن ذرت نیز دستگاهی دارند و ابتدا ذرت را پوست کنده و سپس آن ها را به دستگاه دانه کن، می رسانند.

کاربرد های دستگاه دانه کن ذرت

مهمترین کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

 صنایع غذایی.

در صنایع غذایی مختلف معمولا کارخانه های تولید کنسرو ذرت و دیگر کارخانه هایی که از ذرت در محصولات خود استفاده می کنند این دستگاه ها را تهیه می کنند.

رستوران ها و آشپزخانه ها.

برخی کارخانه ها و فست فود ها نیز به دلیل مصارف زیاد خود مجبور به تهیه دستگاه دانه کن ذرت هستند تا بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و خود مواد اولیه مصرفی را تولید کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .