× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه دانه جدا کن ذرت مدل SC_36
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین دانه گیر یا دانه کن ذرت مناسب دان گیری از ذرت تازه با امکان تنظیم عمق برش با ظرفیت تولید بالاو امکان تعبیه نوار نقاله جهت سهولت تغذیه دستگاه است. استفــاده از جنس سیلیکاژل جهت غلطک های تغذیه ، مجهزبه اینورتر جهت تنظیم سرعت برش از ویژگی های دستگاه دانه کن ذرت است. حداکثر قطر ذرت 75 میلیمتر است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه دانه کن ذرت

معرفی دستگاه دانه کن ذرت

یکی از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی مواد غذایی دستگاه دانه کن ذرت است که وسیله ای است که به شکل صنعتی می تواند دانه های ذرت را از بوته آن جدا کند.

این دستگاه به شکل تمام اتوماتیک بوده و با قرار دادن ذرت ها بر روی نقاله های دستگاه شروع به کار کرده و با استفاده از تیغه های تنظیم شونده خود دانه های ذرت را از بوته آن جدا می کند. دستگاه دانه کن ذرت کاربرد های زیادی برای مصارف صنعتی و رستوران ها دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های دستگاه دانه کن ذرت

مهمترین ویژگی های این دستگاه به صورت زیر است:

تیغه های ضد زنگ.

دستگاه دانه کن ذرت از تیغه های استیل ضد زنگ استفاده می کند. این تیغه ها در طول زمان تیزی خود را از دست نداده و زنگ نمی زنند. به همین دلیل طول عمر بالایی را برای دستگاه متصور خواهیم بود.

تیغه های قابل تنظیم.

با توجه به تفاوت در میان ذرت ها باید عمق تیغه ها قابل تنظیم باشد تا بتوان تمامی دانه های ذرت را از بوته جدا کرد. دستگاه دانه کن ذرت نیز دارای تیغه های قابل تنظیم است که هم به شکل دستی و هم به شکل اتوماتیک می توان عمق تیغه را تنظیم کرد.

دستگاه پوست کن ذرت.

بعضی از دستگاه های دانه کن، برای پوست کردن ذرت نیز دستگاهی دارند و ابتدا ذرت را پوست کنده و سپس آن ها را به دستگاه دانه کن، می رسانند.

کاربرد های دستگاه دانه کن ذرت

مهمترین کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

 صنایع غذایی.

در صنایع غذایی مختلف معمولا کارخانه های تولید کنسرو ذرت و دیگر کارخانه هایی که از ذرت در محصولات خود استفاده می کنند این دستگاه ها را تهیه می کنند.

رستوران ها و آشپزخانه ها.

برخی کارخانه ها و فست فود ها نیز به دلیل مصارف زیاد خود مجبور به تهیه دستگاه دانه کن ذرت هستند تا بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و خود مواد اولیه مصرفی را تولید کنند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل