فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نوع دوخت
ظریف
متوسط
چرخ میاندوز صفحه تخت اتوماتیک RY-F80-ED

حداقل سفارش: 1 دستگاه

50,000,000 - 60,000,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان چرخ میاندوز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان چرخ میاندوز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

چرخ میاندوز

معرفی چرخ میان دوز

چرخ های خیاطی میان دوز صنعتی از پرکاربردترین چرخ های خیاطی صنعتی هستند که همان طور که نام آن ها هم گویاست، برای دوختن میان (وسط) پارچه ها از آن ها استفاده می شود. در واقع این دوخت ها همان تمیز دوزی است که در اصطلاح استفاده می شود و به معنی نوع دوختی است که این نوع چرخ های میان دوز آن را می زنند. این دوخت ها بسیار مرتب، تمیز و یک دست هستند و ظاهر پارچه ها را آراسته و زیبا می سازند.

لازم به ذکر است که از این چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً برای ایجاد کردن دوخت های میانی روی پارچه های کشی و انواع مختلف پارچه های تریکو استفاده می شود و استفاده از آن شاید برای انواع دیگر پارچه ها مناسب نباشد.
می توان گفت که چرخ خیاطی میان دوز درست مانند چرخ های خیاطی سر دوز و از ماشین آلات نساجی و بافندگی هستند، چون فقط و فقط برای ایجاد یک نوع دوخت معیّن روی پارچه طراحی شده اند، بنابراین برای مصارف خانگی و ایجاد کردن دوخت های ساده و مبتدی مناسب و مقرون به صرفه نیستند و خرید آن ها به منظور استفاده های خانگی توصیه نمی شوند.

نحوه کارکرد چرخ های خیاطی میان دوز

این چرخ ها میان دوزی را معمولاً با روش های 2 سوزن یا 3 سوزن انجام می دهند. چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً دارای سیستم قلاب نخ کنی هستند که اتوماتیک است و این امکان مرحلۀ نخ کشی را برای کاربر دستگاه تا حدود بسیار زیادی آسان تر و سریع تر می کند.
موتور چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً بی صدا و بدون لرزش هستند و چیزی تا حدود 60 الی 70 درصد در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کنند و البته مجهز به چراغ ال ای دی نیز می باشند.

در صنایع نساجی و بافندگی بعضی از برندها نیز چرخ های خیاطی میان دوزی تولید کرده اند که مجهز به سیستم پایه بلند کن خودکار و همچنین سیستم تنظیم سرعت دوخت می باشد و کاربری آن ها را بسیار آسان تر و راحت تر کرده است. دوخت های این دستگاه ها بسیار تمیز و صاف است و نگهداری از آن ها و سرویس کردنشان نیز بسیار آسان است. همچنین در این چرخ ها می توانید موقعیت سوزن را نیز مطابق خواست و نیاز خود تنظیم نمایید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز