× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
چرخ میاندوز

معرفی چرخ میان دوز
از چرخ های خیاطی میان دوز صنعتی همان طور که نام آن ها هم گویاست، برای دوختن میان (وسط) پارچه ها استفاده می شود. در واقع این دوخت ها همان تمیز دوزی است که در اصطلاح استفاده می شود و به معنی نوع دوختی است که این نوع چرخ های میان دوز آن را می زنند. این دوخت ها بسیار مرتب، تمیز و یک دست هستند و ظاهر پارچه ها را آراسته و زیبا می سازند. لازم به ذکر است که از این چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً برای ایجاد کردن دوخت های میانی روی پارچه های کشی و انواع مختلف پارچه های تریکو استفاده می شود و استفاده از آن شاید برای انواع دیگر پارچه ها مناسب نباشد.
می توان گفت که این چرخ خیاطی میان دوز درست مانند چرخ های خیاطی سر دوز و از گروه چرخ های خیاطی صنعتی هستند، چون فقط و فقط برای ایجاد یک نوع دوخت معیّن روی پارچه طراحی شده اند و بنابراین برای مصارف خانگی و ایجاد کردن دوخت های ساده و مبتدی مناسب و مقرون به صرفه نیستند و خرید آن ها به منظور استفاده های خانگی توصیه نمی شوند.
این چرخ ها میان دوزی را معمولاً با روش های 2 سوزن یا 3 سوزن انجام می دهند. چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً دارای سیستم قلاب نخ کنی هستند که اتوماتیک است و این امکان مرحلۀ نخ کشی را برای کاربر دستگاه تا حدود بسیار زیادی آسان تر و سریع تر می کند.
موتور چرخ های خیاطی میان دوز معمولاً بی صدا و بدون لرزش هستند و چیزی تا حدود 60 الی 70 درصد در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کنند و البته مجهز به چراغ ال ای دی نیز می باشند. بعضی از برند ها نیز چرخ های خیاطی میان دوزی تولید کرده اند که مجهز به سیستم پایه بلند کن خودکار و همچنین سیستم تنظیم سرعت دوخت می باشد و کاربری آن ها را بسیار آسان تر و راحت تر کرده است. دوخت های این دستگاه ها بسیار تمیز و صاف است و نگهداری از آن ها و سرویس کردنشان نیز بسیار آسان است. همچنین در این چرخ ها می توانید موقعیت سوزن را نیز مطابق خواست و نیاز خود تنظیم نمایید.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل