فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع دستگاه قند خرد کنانواع دستگاه قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن، وظیفه خرد کردن قند کله یا کلوخ قند را به ابعاد کوچک و یا مکعب های کوچک، که برای مصرف مناسب باشد، برعهده دارد.

ادامه مطلب  
راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

ادامه مطلب  
قند خرد کن

معرفی دستگاه قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن یکی از دستگاه های کاربردی در تولید صنایع غذایی ایران به شمار می رود. در بیشتر کشورهای خارجی قند به صورت شکر مورد استفاده قرار می گیرد و از حبه های قند استفاده نمی شود. در ایران اما از دیر باز مردم از قند های حبه ای استفاده می کردند. در سال های قبل خانواده ها قند را به شکل کله قند های بزرگ تهیه می کردند و خود آن ها را خرد می کردند.
در سال های اخیر با توجه به پیشرفت صنعت و کم شدن وقت آزاد خانواده ها، استفاده از محصولات آماده افزایش یافته است. به همین دلیل نیز دستگاه قند خرد کن قسمتی از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی شده است و شرکت های مختلف به تولید قندهای شکسته و بسته بندی شده می پردازند.

انواع دستگاه قند خرد کن

در ادامه در خصوص انواع این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی و کاربردهای آن ها توضیح خواهیم داد.

دستگاه قند خرد کن برشی.

این دستگاه ها دارای تیغه های بسیار قدرتمندی هستند و می توانند کله قند های آماده شده را به شکل یک دست و منظم خرد کنند. اولین نسل دستگاه قند شکن از این مدل بوده و همچنان به دلیل سهولت کار از این دستگاه ها استفاده می شود.

دستگاه قند خرد کن نامنظم.

معمولا خانواده ها به قندهای نامنظم خرد شده با دست عادت کرده اند. به همین دلیل نیز دستگاه هایی طراحی شده اند که قند ها را به شکل نامنظم خرد می کنند. این دستگاه ها دارای تیغه هایی با زاویه های مختلف هستند و به همین دلیل قند های خرد شده نامنظم هستند و شکل یکسانی ندارند.

این دستگاه ها در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند و قند های تولیدی توسط این مدل دستگاه نیز فروش بیشتری را تجربه کرده اند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .