در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
آبچکان

آبچکان سینک

تجهیزات آشپزخانه صنعتی به ویژه تجهیزات شستشو اهمیت زیادی برای صاحبان این مشاغل دارند چرا که به طور مستقیم با تمیزی و نظافت ظروف ارتباط دارند. انواع آبچکان و سینک در نحوه‌ی شستشوی ظروف تاثیر زیادی دارند و نحوه‌ی انتخاب و خرید آن‌ها بسیار مهم است به همین دلیل مراکز تولید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی اقدام به طراحی و تولید انواع آبچکان‌های صنعتی کرده‌اند تا با قرار گرفتن ظرف‌ها درون آنها به خوبی خشک شده و دردسر اضافی ای ایجاد نکند. آبچکان های صنعتی در انواع مختلفی تولید می شود که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شویم.
اصلی ترین ماده سازنده انواع آبچکان های صنعتی، استیل ضد زنگ است که دوام زیادی برای مصارف صنعتی دارد.

آبچکان دیواری

یکی از محبوب ترین مدل‌های آبچکان استیل مدل دیواری آن است. زیرا با قرار گرفتن در بالای سینک، دسترسی به آن برای قرار دادن ظروف بسیار آسان است و از طرفی جای اضافی نیز نمیگیرد.

آبچکان ترولی

حالی را در نظر بگیرید که حجم ظروع به قدری زیاد باشد که سایر مدل‌های آبچکان ظرفیت نگهداری آنها را نداشته باشند و از طرفی محدودیت فضا ایجاب کند که ظرف‌ها پس از شستشو به جای دیگری منتقل شوند. در این حالت است که آبچکان استیل ترولی به داد شما خواهد رسید. این مدل آبچکان صنعتی، با داشتن چرخ های قفل دار، انتقال ظروف شسته شده به فضای دیگر را بسیار راحت می کند.

آبچکان رومیزی

در شرایطی که امکان قرار دادن آبچکان دیواری در بالای سینک وجود ندارد و می‌خواهید از خم و راست شدن‌های اضافی که برای گذاشتن ظروف در آبچکان ترولی نیاز است، جلوگیری کنید، مدل آبچکان استیل رومیزی انتخاب مناسبی است.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )