ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
زیرشکن 7 خیش با عمق 40 سانت
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تاثیر زیرشکنی بر روی خواص فیزیکی خاک و توصیه های کاربردی زیرشکنی باعث بهبود نفوذ ریشه در خاک می شود. این موضوع توسط محققان زیادی مورد بررسی قرار گرفته است که در اینجا مجال پرداخت به همه آن ها وجود ندارد. عملیات زیرشکنی عمدتاً باعث کاهش جرم مخصوص ظاهری خاک شده که پس از گذشت چندین سال، مجدداً حالت فشردگی در خاک به وجود می آید و جرم مخصوص به حالت اولیه برمی گردد. عملیات خاک ورزی در خاک با بافت لومی- رسی و در رطوبت های خیلی پایین تاثیر چندانی در سست و پوک کردن ذرات خاک نداشته و فقط تاثیر کمی در بهبود شرایط زهکشی دارد. بنابراین زیرشکنی می بایستی در شرایط رطوبتی مناسب انجام گیرد.      

فاروئر قوطی 5 ردیفه
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

از فاروئر در زمینهایی که زمین به صورت جوی و پشته کشت و آبیاری میشود استفاده میکنند . معمولاً فاروئر پس از آماده سازی زمین ، به منظور بسترسازی نهایی مورد استفاده قرار میگیرد . فاروئر در حقیقت نهرکن کوچکی است که برای ایجاد شیارهای لازم در آبیاری نشتی مورد استفاده قرار میگیرد . در کاشت گیاهان ردیفی به لحاظ ضرورت ایجاد شیارهای آبیاری همزمان با عمل کاشت و فاروئرها به ماشین ضمیمه میشوند.  

نهرکن صنعت متحرک
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

  دستگاه نهرکن ترکیبی از دوخیش در پیشانی به هم متصل شده و خاک را همزمان به راست و چپ بر میگردانند و نهر در زمین ایجاد می کنند. از این دستگاه برای ایجاد نهرهای اصلی و فرعی لازم برای آبیاری مزارع استفاده می شود.                                  

چاله کن PSI 7700
۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها : قابلیت انتخاب بین مته با قطر 25 و 30 سانتیمتر در دستگاه چاله کن موجود است. انتخاب سایز مته با توجه به نوع زمین محل استفاده در دستگاه چاله کن امکان پذیر است.  

تجهیزات چاله کن و نهرکن

تجهیزات چاله کن و نهر کن جز ادوات باغبانی و کشاورزی هستند که به باغبان این امکان را می دهند که شیارها یا چاله هایی را در زمین ایجاد کند. این تجهیزات در انواع دستی و موتوری ایجاد می شوند که در باغات وکاربری های وسیع نمونه های دستی آن ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع تجهیزات چاله کن و نهر کن به صورت موتوری با سرعت بالا این کار را انجام می دهد.

انواع تجهیزات چاله کن و نهر کن
هر کدام از این تجهیزات برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال فاروئر یک نمونه نهر کن کوچک است که شیارهای متمادی و کنار هم ایجاد می کند و برای آبیاری نشتی و کاشت گیاهان ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد.
چاله کن ها نیز در قطرهای متنوعی وجود دارند که می توان از آن ها برای ایجاد چاله برای کاشت نهال استفاده کرد. این تجهیزات باغبانی نیز در مدل های موتوری موجودند که مته هایی بر روی خود دارند که زمین را حفر کرده و قطر حفاری مورد نظر را برای باغبان ایجاد می کند.

خرید و فروش انواع تجهیزات چاله کن و نهر کن
با توجه به این که کاشت نهال و آبیاری اساس کار باغبانی محسوب می شود می توان از این دستگاه ها در هر باغ یا باغچه ای بهره برد. البته بسته به نوع نهال و نحوه ی کاشت انواع تجهیزات متنوعی وجود دارد که باید بر اساس نیاز و با مشورت با فروشندگان متخصص انواع مناسبی را تهیه کرد. همچنین تولید کنندگان این تجهیزات نیز می توانند با مشتریان برای تولید انواع مناسب تجهیزات چاله کن و نهر کن در ارتباط باشند. نهر کن و چاله کن ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که از آن ها به نحو احسن می توان در فضای مناسب بهره برد.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول