ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
زیرشکن 7 خیش با عمق 40 سانت
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تاثیر زیرشکنی بر روی خواص فیزیکی خاک و توصیه های کاربردی زیرشکنی باعث بهبود نفوذ ریشه در خاک می شود. این موضوع توسط محققان زیادی مورد بررسی قرار گرفته است که در اینجا مجال پرداخت به همه آن ها وجود ندارد. عملیات زیرشکنی عمدتاً باعث کاهش جرم مخصوص ظاهری خاک شده که پس از گذشت چندین سال، مجدداً حالت فشردگی در خاک به وجود می آید و جرم مخصوص به حالت اولیه برمی گردد. عملیات خاک ورزی در خاک با بافت لومی- رسی و در رطوبت های خیلی پایین تاثیر چندانی در سست و پوک کردن ذرات خاک نداشته و فقط تاثیر کمی در بهبود شرایط زهکشی دارد. بنابراین زیرشکنی می بایستی در شرایط رطوبتی مناسب انجام گیرد.      

فاروئر قوطی 5 ردیفه
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

از فاروئر در زمینهایی که زمین به صورت جوی و پشته کشت و آبیاری میشود استفاده میکنند . معمولاً فاروئر پس از آماده سازی زمین ، به منظور بسترسازی نهایی مورد استفاده قرار میگیرد . فاروئر در حقیقت نهرکن کوچکی است که برای ایجاد شیارهای لازم در آبیاری نشتی مورد استفاده قرار میگیرد . در کاشت گیاهان ردیفی به لحاظ ضرورت ایجاد شیارهای آبیاری همزمان با عمل کاشت و فاروئرها به ماشین ضمیمه میشوند.  

نهرکن صنعت متحرک
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

  دستگاه نهرکن ترکیبی از دوخیش در پیشانی به هم متصل شده و خاک را همزمان به راست و چپ بر میگردانند و نهر در زمین ایجاد می کنند. از این دستگاه برای ایجاد نهرهای اصلی و فرعی لازم برای آبیاری مزارع استفاده می شود.                                  

چاله کن PSI 7700
۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها : قابلیت انتخاب بین مته با قطر 25 و 30 سانتیمتر در دستگاه چاله کن موجود است. انتخاب سایز مته با توجه به نوع زمین محل استفاده در دستگاه چاله کن امکان پذیر است.  

زیر دسته های تجهیزات چاله کن و نهرکن

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول