× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مته چاله کن چهار بازو , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۶,۵۰۰,۰۰۰-۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مته چاله کن هیدرولیک برای کشاورزی جهت درختکاری و ایجاد فنس اطراف زمین های بزرگ دارای بهتیرن کاربرد است. از دستگاه مته چاله کن هیدرولیکی جهت حفر چاله هایی در زمین هایی  با خاک های نسبتاً  سفت و کویری و کوهستانی و در مصارفی چون ، کاشت نهال ، کودپاشی به درختان ( چال کود) ، فنس کشی محیط ، نصب تیرهای شبکه برق و مصارف صنعتی - کشاورزی دیگر استفاده می گردد . مته چاله کن چهار بازو قابلیت نصب دستگاه بر روی اکثر تراکتورهای موجود را دارد. این مته ها قابلیت نصب بر روی تراکتورهای گلدونی ، مینی لودر ، لودر و ...  می باشند. از مهم ترین مزایای این دستگاه ، سیستم هیدرولیک بوده که در مواقعی که مته چاله هیدرولیکی در هنگام ایجاد حفره در شرایط سخت زمین ، گیر نماید سیستم هیدرولیک عملکرد مته را معکوس نموده تا مته به راحتی از زمین خارج شود و از بروز فشار و آسیب های جدی به دستگاه و ماشین محرک جلوگیری می نماید.

مته چاله کن هیدرولیک , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۶,۶۰۰,۰۰۰-۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مته چاله کن هیدرولیک برای کشاورزی جهت درختکاری و ایجاد فنس اطراف زمین های بزرگ دارای بهتیرن کاربرد است.  قابلیت نصب دستگاه بر روی اکثر تراکتورها ی موجود. از دستگاه مته چاله کن هیدرولیکی جهت حفر چاله هایی در زمین هایی  با خاک های نسبتاً  سفت و کویری و کوهستانی و در مصارفی چون ، کاشت نهال ، کودپاشی به درختان ( چال کود) ، فنس کشی محیط ، نصب تیرهای شبکه برق و مصارف صنعتی - کشاورزی دیگر استفاده می گردد . این مته ها قابلیت نصب بر روی تراکتورهای گلدونی ، مینی لودر ، لودر و ...  می باشند. از مهم ترین مزایای این دستگاه ، سیستم هیدرولیک بوده که در مواقعی که مته چاله هیدرولیکی در هنگام ایجاد حفره در شرایط سخت زمین ، گیر نماید سیستم هیدرولیک عملکرد مته را معکوس نموده تا مته به راحتی از زمین خارج شود و از بروز فشار و آسیب های جدی به دستگاه و ماشین محرک جلوگیری می نماید.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
زیرشکن 7 خیش با عمق 40 سانت , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تاثیر زیرشکنی بر روی خواص فیزیکی خاک و توصیه های کاربردی زیرشکنی باعث بهبود نفوذ ریشه در خاک می شود. این موضوع توسط محققان زیادی مورد بررسی قرار گرفته است که در اینجا مجال پرداخت به همه آن ها وجود ندارد. عملیات زیرشکنی عمدتاً باعث کاهش جرم مخصوص ظاهری خاک شده که پس از گذشت چندین سال، مجدداً حالت فشردگی در خاک به وجود می آید و جرم مخصوص به حالت اولیه برمی گردد. عملیات خاک ورزی در خاک با بافت لومی- رسی و در رطوبت های خیلی پایین تاثیر چندانی در سست و پوک کردن ذرات خاک نداشته و فقط تاثیر کمی در بهبود شرایط زهکشی دارد. بنابراین زیرشکنی می بایستی در شرایط رطوبتی مناسب انجام گیرد.      

فاروئر قوطی 5 ردیفه  , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از فاروئر در زمینهایی که زمین به صورت جوی و پشته کشت و آبیاری میشود استفاده میکنند . معمولاً فاروئر پس از آماده سازی زمین ، به منظور بسترسازی نهایی مورد استفاده قرار میگیرد . فاروئر در حقیقت نهرکن کوچکی است که برای ایجاد شیارهای لازم در آبیاری نشتی مورد استفاده قرار میگیرد . در کاشت گیاهان ردیفی به لحاظ ضرورت ایجاد شیارهای آبیاری همزمان با عمل کاشت و فاروئرها به ماشین ضمیمه میشوند.  

نهرکن صنعت متحرک , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  دستگاه نهرکن ترکیبی از دوخیش در پیشانی به هم متصل شده و خاک را همزمان به راست و چپ بر میگردانند و نهر در زمین ایجاد می کنند. از این دستگاه برای ایجاد نهرهای اصلی و فرعی لازم برای آبیاری مزارع استفاده می شود.                                  

چاله کن PSI 7700 , تجهیزات چاله کن و نهرکن
۲,۵۶۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی ها : قابلیت انتخاب بین مته با قطر 25 و 30 سانتیمتر در دستگاه چاله کن موجود است. انتخاب سایز مته با توجه به نوع زمین محل استفاده در دستگاه چاله کن امکان پذیر است.

فاروئر 6 ردیفه غلتکی مدل البرز , تجهیزات چاله کن و نهرکن
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فاروئر 6 و7 ردیفه غلتکی مدل البرز مخصوص کشت آبی می باشد. دستگاه از نوع سوار شونده است. مشخصات دستگاه شامل موارد زیر است :  توان مصرفی این سری از دستگاه فاروئر 90 ،عرض دستگاه 320 سانتی متر و عرض کار 275 سانتی متر می باشد. فاروئر 6 و7 ردیفه در رنگ های قرمز ، مشکی و آبی عرضه میگردد. دارای گواهی نامه ثبت اختراع است . تولید دستگاه فاروئر نیز انحصاری می باشد.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تجهیزات چاله کن و نهرکن

آشنایی با تجهیزات چاله کن و نهر کن

تجهیزات چاله کن و نهر کن جز ادوات و لوازم باغبانی هستند که به باغبان این امکان را می دهند که شیارها یا چاله هایی را در زمین ایجاد کند.

این تجهیزات در انواع دستی و موتوری ایجاد می شوند که در باغات و کاربری های وسیع نمونه های دستی آن ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع تجهیزات چاله کن و نهر کن به صورت موتوری با سرعت بالا این کار را انجام می دهد.

انواع چاله کن و نهر کن

تجهیزات چاله کن و نهر کن برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال فاروئر یک نمونه نهر کن کوچک است که شیارهای متمادی و کنار هم ایجاد می کند و برای آبیاری نشتی و کاشت گیاهان ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد.
چاله کن ها نیز در قطرهای متنوعی وجود دارند که می توان از آن ها برای ایجاد چاله برای کاشت نهال استفاده کرد. این نوع از دستگاه ها و ماشین آلات صنعت باغبانی نیز در مدل های موتوری موجودند که مته هایی بر روی خود دارند که زمین را حفر کرده و قطر حفاری مورد نظر را برای باغبان ایجاد می کند. از این رو عده ای این دستگاه را به نام دستگاه زمین کن نیز می شناسند.

خرید و فروش چاله کن و نهر کن

با توجه به این که کاشت نهال و آبیاری اساس کار باغبانی محسوب می شود، می توان از این دستگاه ها در هر باغ یا باغچه ای بهره برد. البته بسته به نوع نهال و نحوه ی کاشت، انواع تجهیزات چاله کن و نهرکن متنوعی وجود دارد که باید بر اساس نیاز و با مشورت با فروشندگان متخصص انواع مناسبی را تهیه کرد. همچنین تولید کنندگان این تجهیزات نیز می توانند با مشتریان برای تولید انواع مناسب تجهیزات چاله کن و نهر کن در ارتباط باشند.

نهر کن و چاله کن ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که از آن ها به نحو احسن می توان در فضای مناسب بهره برد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل