× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود کامل گرانول غنی شده با هیومیک , کود
۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

کود کامل غنی شده با هیومیک تشکیل شده از عناصر مورد نیاز گیاه اعم از نیتروژن فسفر و پتاس است که همراه با ریز مغذی ها باعث رشد، ریشه زایی و رنگ پذیری میوه های میشود. همچنین این کود کامل گرانوله دارای مجوز از موسسه خاک و آب کشور به شماره 12240 ثبت شده در سامانه مواد کودی کشور است. کود کامل غنی شده با هیومیک تشکیل شده از عناصر مورد نیاز گیاه اعم از نیتروژن به میزان 2 درصد فسفر به میزان 1 درصد و پتاس به میزان 2 درصد که همراه با ریز مغذی ها باعث رشد – ریشه زایی و رنگ پذیری میوه های میشود. همچنین ریز مغذی استفاده شده در این کود باعث میشود تمامی نیاز های گیاه به مواد معدنی و آلی تکمیل شود و از تنش های موجود که باعث آسیب به گیاه میشود جلوگیری به عمل می آید.

کود بیوفیلد ارگان , کود
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

کود بیوفیلد ارگان یک عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی چون هسته انگور است. اسیدهای آلی، مونوساکاریدهای موجود در ترکیب محرک رشد بوده که با اثرات حفاظتی طبیعی خود موجب فعال شدن متابولیسم گیاه می شود. دستور العمل مصرف (عمومی) : کود بیوفیلد ارگان را میتوان در انواع کشت ها در طول دوره رویشی توصیه نمود : کود آبیاری : 20 تا 40 لیتر در هکتار در طول فصل محلول پاشی : 1.5 تا 2 لیتر در هزار لیتر آب بذرمال : 1 تا 1.25 لیتر به ازای هر 100 کیلو بذر

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود سیتو اسلو , کود
۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 3 لیتر

ترکیبات سازنده کود سیتو اسلو، پلیمراوره فرمالدئید است. ازت آهسته رهش علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و در نهایت عملکرد محصول میشود. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals , کود
۱۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals با مقدار بالای عنصر سیلیسیم در کنار کلسیم علاوه بر نقش تغذیه ای باعث افزایش ترشح آنزیم PAL ، فیتوآلکسین و افزایش بیان ژن سیستمین شده که در نتیجه آن تحمل و مقاومت گیاه نسبت به آفات و بیماری های گیاهی افزایش یافته و مصرف آفت کش ها به طرز محسوسی کاهش می یابد. مصرف کود پودری ارگانیک Mash Chemicals همچنین تمل گیاهان به استرس های محیطی مانند خشکی، سرما و گرما را افزایش داده و باعث سم زدایی میشود.

کود سولفات پتاسیم Mash Chemicals , کود
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکردو کیفیت محصولات می گردد.علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی مانند شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد در صدی این کود در آب امکان محلول پاشی آن را فراهم کرده و دارای ضریب شوری کمی نسبت به سایر کودهای پتاسیمی بوده و باعث کاهش PH رد منطقه ریزوسفر ریشه می گردد.

کود گوگرد آلی گرانوله , کود
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

فواید استفاده از کود گوگرد آلی گرانوله: تغییر ph خاکهای کشاورزی که معمولا قلیایی هستند و نیاز به تغییر دارند. اکسیداسیون بیولوژیکی و محیط مناسب یرای جذب عناصر غذای در خاک. ضد عفونی و گرم نمودن محیط خاک و بهبود خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک با مصرف کود گوگرد آلی گرانوله عملکرد بصورت چشم گیر افزایش پیدا می کند.

کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار , کود
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

گوگرد یکی از عناصر اصلی برای رشد گیاهان می باشد. کمبود گوگرد یک مشکل جدی برای کشاورزان است. گوگرد عنصری است که به خاک اضافه می شود و به وسیله باکتری های اکسید کننده اکسید میشود و تبدیل به سولفات شده و در نهایت تولید اسید سولفوریک می کند و باعث اسیدی شدن خاک می شود. ای محصول به قطر 2 الی 4 میلی متر تولید می شود که 75% آن گوگرد و 25% آن بتونیت و زئولیت می باشد که با عث جذب آب و دفع میکروبهای زائد می گردد.

کود هیومیک اسید سبزینه مارال , کود
۱,۰۰۰-۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

کود هیومیک اسید و فولویک اسید گرانول AGRIMARAL دارای مجوز محتوا با لیبل به شماره ۷۲۸۷۶ از موسسه خاک و آب کشور کود هیومیک اسید یکی از جدیدترین کود های وارد شده به عرصه کشاورزی است که از مواد آلی تشکیل شده است. از فواید آن می توان به ترکیب ارگانیکی بودن آن که حاوی عنصر پتاسیم، فسفرو ازت و آهن و گوگرد می باشد اشاره نمود که موجب افزایش جذب مواد غذایی پرمصرف و ریزمغذی بخصوص آهن، افزایش مواد آلی خاک و بهبود شرایط فیزیکی آن، افزایش جمعیت میکروارگانیسم های مفید خاک، کاهش شوری خاک، ذخیره و نگهداری آب در خاک، ایجاد ترکیبات کمپلکس دار با سایر عناصر و جذب عناصر تثبیت شده در خاک می گردد. خواص کود هیومیک اسید گرانول :  AGRIMARAL : ۱- ساختار خاک را بهبود می بخشد. ۲- به ریشه زایی کمک می کند. ۳- باعث نگهداری بیشتر آب در خاک می شود. ۴- به رشد سریع باکتری های مفید در خاک کمک میکند. ۵- به انحلال و آزادسازی عناصر میکرو و ماکرو کمک کرده و در نتیجه نیاز به کودهای شیمیایی را به نحو محسوسی کاهش می دهد. ۶- مقاومت به شوری ، کم آبی و سرما را افزایش می دهد. ۷- از سمیت کودها و عناصر موجود در خاک می کاهد. ۸- دوام آن زیاد است و تا چند سال اثر آن در خاک باقی می ماند. ۹- مقاومت گیاه را در مقابل انواع بیماری ها افزایش داده و نیاز به مصرف سموم را به نحو محسوسی کاهش می دهد. ۱۰- سرعت جوانه زنی بذر را افزایش می دهد. ۱۱- با طبیعت سازگار است و خطری برای گیاه و محیط زیست ندارد . ۱۲- هیومیک اسید بهترین عامل طبیعی کلات کننده عناصر فلزی خاک می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود شیمیایی مایع کامل بایوک , کود
۲۶,۰۰۰-۳۵,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

کود شیمیایی مایع کامل بایوک با ترکیبات NPK+Ca+Mg دارای PH اسیدی است و قابلیت اصلاح ساختار خاک را دارد. این کود شیمیایی مناسب برای گیاهان زراغی ، باغی ، گلخانه ای ، سبزی و صیفی و... است. ویژگی ها : حاوی اسید امینه و عناصر ریز مغذی جذب حداکثری و سریع غلیظ و مقرون به صرفه دارای شماره ثبت ماده کودی 06454 زیر نظر معونت علمی فناوری ریاست جمهوری و مستقر در پارک علم و فناوری

کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی , کود
۱۹,۰۰۰-۲۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 تن

کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی باعث اصلاح فعالیت بیولوژیکی و کشت و کار می شود. یکی از مزایای کود پلیت دامی این است که فاقد تاثیرات مخرب بر خاک و محیط زیست بوده و عناصر آن در اثر بارندگی شسته نمی شود و به تدریج آزاد می گردد. پلیت مرغی و دامی دارای npk طبیعی ، اسید اوریک ، ساير اوريدها و همچنین تركيب شيميايي بسيار متفاوت نسبت به ساير كود هاي حيواني می باشد . با توجه به روند تولید،کود مرغی پلت شده، طی دو مرحله کاملاً آسیاب شده و تبدیل به ذرات ریز پودری می شود که به راحتی در خاک تجزیه شده و عناصر آن مورد استفاده گیاه قرار می گیرد.با توجه به روند تولید و درخواست مصرف کنندگان کود مرغی پلت شده امکان غنی سازی بر اساس نیاز خاک های مختلف را دارد.همچنین کود مرغی دارای مقادیر قابل توجهی متیون،لیزین و سیستئین می باشد. ویژگی های کود پلت مرغی : بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و حاصلخیزی خاک افزایش چسبندگی خاکهای شنی بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک کاهش جرم ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
کود

آشنایی با کود:

در صنعت کشاورزی و باغبانی برای آنکه بستر کشت دچار کمبود مواد غذایی و مغذی نباشد، از انواع کود استفاده می شود.
این مواد مفید هم به صورت طبیعی و هم به صورت غیرطبیعی برای تقویت بستر کشت و عمل‌آوری محصول بیشتر، مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت کودهای کشاورزی مختلف بسته به نوع آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.
کودها انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای کاربردهای مختلف و خصوصیاتی منحصر به خود هستند که به طور کلی از لحاظ منشأ و مواد تشکیل‌دهنده به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کود آلی (یا ارگانیک)
  • کود زیستی (یا بیولوژیک)
  • کود شیمیایی (یا معدنی)
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل