فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
سطح تمیزی ذرات (میکرون)
5 میکرون میکرون
10 میکرون میکرون
کمتر از ۱۰ میکرون میکرون
10 میکرون و پایین تر میکرون
دستگاه فیلتراسیون گازوئیل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

45,000,000
 • تولید کننده
 • 1 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

تصفیه گازوئیل با راندمان بالای 90 درصد

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

سوله و اسکلت فلزی
دستگاه فیلتراسیون سوخت با قابلیت حمل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

دستگاه تصفیه گازوئیل 4 فیلتر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

دستگاه فیلتراسیون گازوئیل 5 فیلتر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه فیلتراسیون سوخت ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه فیلتراسیون سوخت می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه فیلتراسیون سوخت

دستگاه فیلتراسیون سوخت چیست؟

امروزه به دلیل اهمیت بالای سیستم توزیع سوخت و هزینه بالای تهیه و تعمیر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و از سوی دیگر کمیاب بودن تجهیزات یدکی و زمانبر بودن تعمیرات استفاده از دستگاه های فیلتراسیون سوخت امر بسیار مهم و حساس در صنعت است. فیلترهای سوخت در ظرفیت و کیفیت های متفاوتی در بازار جهانی هستند. دستگاه های فیلتراسیون سوخت دارای اجزای مهمی است و از مهمترین اجزای یک دستگاه فیلتراسیون سوخت می توان به پمپ، سیلندر، تابلو برق، پرشر سوئیچ، نازل، لیتر شمار، گیج فشار، شیر برقی، کاور، شیر های تخلیه دستی، شیر هوا گیر اشاره کرد.

انواع فیلتر سوخت

فیلتر ذرات سوخت

دلیل آلودگی سوخت به خصوص گازوئیل به وسیله ذرات معمولا به کیفیت اولیه تولید گازوئیل در پالایشگاه ها، ماشین های حمل گازوئیل، تانک های ذخیره سازی سوخت و بخش های سوخت رسانی ماشین آلاتی که از گازوئیل استفاده می کنند مربوط است. وجود آلودگی در هر کدام از این ها می تواند کیفیت گازوئیل شما را کاهش دهد که به کمک فیلتراسیون یا دستگاه فیلتراسیون می توان تمام این ذرات را از سوخت جدا کرد .

فیلتر جدا کننده آب از سوخت و جدا کننده ذرات آب

آب به عنوان متداول ترین نوع آلودگی سوخت به خصوص سوخت‌های دیزل مطرح است. دستگاه های فیلتراسون به عنوان مهمترین و پر استفاده ترین دستگاه های فیلتر سوخت دیزل مورد استفاده شرکت های راه سازی، نیروگاه ها، پتروشیمی، معادن و … جهت تصفیه و خالص سازی سوخت می باشد. دلیل آلودگی سوخت به وسیله آب در مراحل مختلف جابه جایی سوخت که گازوئیل از مخزنی وارد مخزن دیگری می شود، از جمله ورود و خروج گازوئیل از تانکر های حمل سوخت و همین طور هنگام سوخت رسانی به ماشین آلات، هوای مرطوب وارد سوخت می شود. رطوبتی که در این مراحل وارد سوخت می شود به صورت آب محلول در سوخت می ماند که بسیار خطرناک است و می تواند صدمات بسیاری به موتور، سوزن انژکتور و سایر قسمت های ماشین آلات وارد کند. در این مورد استفاده از فیلتر مناسب می تواند از صدمات ناشی از اب موجود در سوخت جلوگیری کند. همانطور که گفته شد ذرات آلاینده نیز در حین حمل و نقل، ذخیره سازی و نگهداری سوخت به آن وارد شده و باعث آسیب به تجهیزات حساس از جمله انژکتور، موتور ... و نیز بروز مشکلاتی دیگر می شوند که کاربرد دستگاه فیلتراسیون می تواند از وقوع این مشکلات جلوگیری کند.

مهمترین کاربرد و مزایای دستگاه های فیلتراسیون سوخت

 • جلوگیری از خوردگی اجزای انژکتور و موتور در اثر تشکیل اسید سولفوریک
 • از گرفتگی، شکستگی و خرابی زود هنگام انژکتور در اثر رسوب املاح موجود در سوخت و تشکیل لجن و خزه جلوگیری می کند
 • باعث ممانعت از ایجاد خراش، سایش، فرسودگی و شکستگی پمپ انژکتور در اثر وجود آب می شود
 • یخ زدگی و ژله ای شدن سوخت در فصول سرد سال به واسطه یخ زدگی آب موجود در سوخت را از بین میبرد
 • از ایجاد خوردگی مخازن و اجزای آهنی سیستم سوخت و موتور که بسیار هزینه بر است جلوگیری می کند

مراحل عملکرد دستگاه های فیلتراسیون سوخت

 • جمع آوری ذرات درشت در سوخت قبل پمپ
 • جداسازی ذرات آلاینده موجود در سوخت
 • جمع آوری ذرات آب
 • جداسازی آب از سوخت
 • فیلتراسیون و حذف ذرات احتمالی
 • حذف امولسیون های آب در سوخت

قیمت دستگاه فیلتراسیون سوخت در ویترین نت

همانطور که گفته شد با توجه به آلودگی درصدی گازوئیل مورد استفاده در کارگاه های صنعتی برای دستگاه‌های دیزل ژنراتور، بولدوزرها، کامیون‌ها و ... و با علم به این که گازوئیل آلوده موجب گرفتگی سیستم انژکتور و خرابی سیستم‌ ها خواهد شد، نیاز به استفاده از سیستم‌ های فیلتراسیون به عنوان یکی از مهم‌ ترین ماشین آلات در کارگاه صنعتی احساس می‌ شود. از سوی دیگر با توجه به تنوع بالا در نوع و کیفیت موجود این دستگاه در بازار شاهد قیمت های متنوع از این محصول می باشیم. که مشتریان باید با توجه به نوع کاربرد و عملکرد مورد نیاز خود آنها را انتخاب و خریداری کنند که دچارضرر نشود. در ضمن استفاده و کمک گرفتن از راهنمایی های مشاوران با تجربه می تواند باعث سهولت این امر شوند. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان دستگاه فیلتراسیون سوخت این امکان را فراهم کرده است تا خریداران بتوانند خریدی مطمئن همراه با مشاوره رایگان را تجربه کنند و همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت و دریافت استعلام قیمت خریدی به صرفه داشته باشید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز