× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه سیل القایی اتوماتیک هوا خنک مدل BEA 3000
۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیل القایی اتوماتیک : دستگاه سیل القایی اتوماتیک هوا خنک قادر است از 10/000 تا 15/000 درب ظروف با دهانه 20 تا 150 میلیمتر را سیل نماید. دستگاه سیار با جابجایی راحت آسان از یک خط تولید به خط تولید دیگر برای بسته بندی محصولات دارویی ، کشاورزی ، مواد غذایی ، آشامیدنی ، محصولات شیمیایی مربوط به اتومبیل ها و محصولات آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد. توان دستگاه سه کیلو وات با کانوایر 15 متر در دقیقه می باشد.

دستگاه سیل القایی دستی
۲,۱۰۰,۰۰۰-۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیل القایی دستی : دستگاه سیل القایی دستی با هد های متفاوت از 20 تا 150 میلیمتر دهانه ظروف را سیل می نماید. سیل القایی دستی با کارکردی متفاوت و بهینه نسبت به مشابه خارجی و.. است. دو دستگاه سیل القایی از دو تولید کننده مختلف با توان مساوی در اکثر موارد یکسان نیست. همچنین کیفیت قطعات به کار برده شده در دستگاه،‌دانش فنی به کاررفته در طراحی مدارهای قدرت و کنترل دستگاه، گارانتی یکسال بدون قیدو شرط و 10 سال خدمات پس از فروش کالا ضامن کیفیت و برتری محصولات بهکار الکترونیک کرج می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سیل القایی اتوماتیک
۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های  دستگاه سیل القایی اتوماتیک : دستگاه سیل القایی برای بسته بندی محصولات دارویی، غذایی و شیمیایی کاربرد دارد و قابلیت سیل ظروف PET , PE , PVC , PP را دارد و از واشر القایی جهت سیل ظروف استفاده می شود. عملکرد دستگاه سیل القایی به گونه ای است که به بدن کاربر هیچ آسیبی نمی رسد. این دستگاه مجهز به نشانگر ولتاژ و زمان سیل است و ازنفوذ رطوبت و هوا به محصول جلوگیری میکند.

دستگاه سیل القایی
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیل القایی : دستگاه سیل القایی قابلیت سیل ظروف PET , PE , PVC , PP را دارد و مناسب برای بسته بندی محصولات دارویی ، غذایی و شیمیایی است. عملیات سیل توسط دستگاه سیل القایی بدون ضرر به بدن کاربر و با استفاده از واشر القایی جهت سیل ظرف انجام میشود. دستگاه سیل القایی مناسب جهت تولید با حجم پایین و با قابلیت جابجایی است. این دستگاه از نفوذ هوا و رطوبت به محصول جلوگیری میکند.  

دستگاه سیل القایی و پلمپ درب
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پلمپ سیل القایی برای پلمپ درب بطری هایی از جنس پلاستیک و شیشه مناسب می باشد. طریقه ی کار این دستگاه بدین صورت است که ابتدا واشر(ورقه ی آلومینیومی و کاغذی) را درون درب بطری قرار داده و سپس درب را بسته و دکمه ی استارت دستگاه را انتخاب میکنیم ، بین یک دهم ثانیه تا یک ثانیه زمان می برد تا عمل پلمپ انجام شود. پلمپ بطری ها از بیرون ریختن مواد داخل بطری جلوگیری می کند ضمن اینکه برای تمامی تولیدکنندگانی که تولید انواع عرقیجات گیاهی ، کره های بادام زمینی و... و یا میوه های خشک را دارند و به بهداشتی بودن محصولات غذاییشان اهمیت می دهند مناسب است.

دستگاه سیل مغناطیسی دستی
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیل القایی دستی مناسب برای بسته بندی محصولات دارویی، غذایی و شیمیایی است. این دستگاه سیل کاری مغناطیسی بدون ضرر به بدن کاربر , محافظ در برابر رطوبت و نفوذ هوا, مناسب جهت تولید با حجم پایین و قابلیت جا به جایی آسان است.

دستگاه سیل القایی دستی
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیل القایی دستی ظروفی با درب های مدور را انجام می دهد، سیستم کنترل دستگاه دیجیتالی است. دستگاه مجهز به شمارنده دیجیتالی است.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل