فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
خراسان رضوی
قزوین
البرز
مشهد
سرعت دستگاه (سیکل در دقیقه)
4 سیکل در دقیقه
5 سیکل در دقیقه
200 سیکل در دقیقه
250 سیکل در دقیقه
300 سیکل در دقیقه
نوع کارکرد
دستی
ظرفیت کارکرد سیل (عدد در ساعت)
1500 عدد در ساعت
کمترین قطر دهانه (میلیمتر)
20 میلیمتر
بیشترین قطر دهانه (میلیمتر)
120 میلیمتر
ابعاد قالب (میلیمتر)
70*70 میلیمتر
75*95 میلیمتر
20*100 میلیمتر
140*110 میلیمتر
140*180 میلیمتر
160*220 میلیمتر
230*250 میلیمتر
سرعت دستگاه (سیل بر دقیقه)
400 سیل بر دقیقه
برق مصرفی
سه فاز
تک فاز
مکانیزم دستگاه
نیمه اتوماتیک
تمام اتوماتیک
نحوه عملکرد
دستی
تمام اتوماتیک
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  پرسش های متداول

  دستگاه سیل برای بسته بندی مواد غذایی در ظروف پلاستیکی یک بار مصرف کاربرد دارد. جنس ظرف مورد نظر باید PP باشد. شکل ظرف مورد نظر می‌تواند به اصطلاح گرد (دایره یا بیضی) یا چهارگوش (مستطیل، مربع و حتی ذوزنقه) باشد.

  دستگاه سیل تک قالب نیمه اتوماتیک (سیل رومیزی اهرمی) : 150 تا 200 ظرف در ساعت
  دستگاه سیل تک قالب اتوماتیک (سیل رومیزی) : 300 تا 400 ظرف در ساعت
  دستگاه سیل ریلی تک لاین : 700 ظرف در ساعت
  دستگاه سیل ریلی دو لاین : 1400 ظرف در ساعت

  برای انتخاب دستگاه سیل، ابعاد دهانه ظرف بسیار مهم است چرا که قالب دستگاه سیل طبق این ابعاد ساخته می‌شود؛ ولی ارتفاع ظرف اهمیت چندانی ندارد و می‌تواند تا 15 سانتی متر نیز متغیر باشد.
  گاهی اوقات برای سیل کردن ظروف با ابعاد دهانه نزدیک به هم؛ می‌توان هر دو اندازه را روی قالب برش زده و برای بسته بندی ظرف کوچکتر دوربری را با دست انجام داد.

  دستگاه سیل وکیوم قبل از انجام سیل، هوای داخل ظرف را کاملا تخلیه می‌کند. از دستگاه سیل وکیوم برای بسته بندی موادی که زود فاسد می‌شوند کاربرد دارد؛ مثل مرغ، گوشت، ماهی و ...

  دستگاه سیل

  دستگاه بسته بندی سیل

  دستگاه سیل ظرف یکی از انواع پرکاربرد دستگاه بسته بندی مواد غذایی است که به طور کلی برای بسته بندی مواد غذایی مختلف در ظروف یکبار مصرف با سرعت بالا و به صورت کاملا بهداشتی استفاده می شود.
  پس از پر شدن ظروف پلاستیکی از محصول مورد نظر، دستگاه سیل یک روکش پلاستیکی محکم با حرارت روی ظرف می‌کشد. دستگاه سیل با نام دستگاه سیل پک و سیل ظرف نیز شناخته می‌شود.
  پیش از انتخاب دستگاه سیل باید به شکل، ابعاد و جنس ظرف مورد نظر خود توجه کنید.

  بسته بندی مواد غذایی با دستگاه سیل

  دستگاه سیل و دستگاه سیل وکیوم یکی از بهترین انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی است. به دلیل اینکه با دستگاه سیل روی ظروف پلاستیکی روکش مقاومی ایجاد می‌شود، هر نوع آلودگی و میکروب به سختی می‌توانند داخل این نوع بسته بندی شوند. انواع سالاد الویه، مواد پروتئینی مثل سوسیس و کالباس، انواع خیارشور و زیتون، انواع مرغ و ماهی و ... را می‌توان با دستگاه سیل بسته بندی کرد.

  انواع دستگاه سیل

  انواع دستگاه سیل ظرف به صورت زیر است که هر کدام  ویژگی ها و کاربردهای منحصر به خود را دارند. این دستگاه‌های بسته بندی عبارتند از:

  دستگاه سیل وکیوم

  دستگاه سیل وکیوم همان دستگاه سیل است با این تفاوت که دستگاه سیل وکیوم قبل از کشیدن پلاستیک روی بسته بندی مورد نظر، هوای درون ظرف را به طور کامل تخلیه می‌کند. دستگاه سیل وکیوم بیشتر برای بسته بندی موادی که خیلی زود فاسد می‌شوند کاربرد دارد مانند انواع مرغ، ماهی، گوشت و ....
  دستگاه سیل وکیوم نیز دو مدل دارد : دستگاه سیل وکیوم ریلی و دستگاه سیل وکیوم رومیزی 

  دستگاه سیل خانگی یا دستگاه سیل دستی

  دستگاه سیل رومیزی یک دستگاه بسته بندی دستی است و به عنوان یک دستگاه بسته بندی خانگی نیز کاربرد دارد. با گسترش کسب و کارهای خانگی، دستگاه سیل دستی و خانگی نیز کاربرد بیشتری پیدا کرده اند. از دستگاه سیل دستی برای بسته بندی انواع سالاد، دسر و .... استفاده می‌شود.

  دستگاه سیل لیوان

  دستگاه سیل لیوانی دستگاهی برای بسته بندی ظروفی با شکل گرد یا بیضی است. شکل ظرف بسته بندی یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب دستگاه سیل است. دستگاه سیل لیوان از نوع دیگر آن (دستگاه سیل چهارگوش) پر کاربرد تر است. دستگاه سیل لیوان برای بسته بندی انواع نوشیدنی و دسر استفاده می‌شود.

  قیمت دستگاه بسته بندی سیل

  ویترن نت، خرید و فروش دستگاه‌های صنایع غذایی را به طور آنلاین انجام می‌دهد و بستری را فراهم می کند که بتوانید در آن به مقایسه قیمت دستگاه بسته بندی از جمله قیمت دستگاه سیل رومیزی و قیمت دستگاه ترمو فرمینگ بپردازید و در نهایت خرید دستگاه بسته بندی سیل را به طور آنلاین انجام دهید.

  رول سیل

  پلاستیک مصرفی دستگاه بسته بندی سیل، رول سیل نامیده می‌شود که بسته به نوع دستگاه سیل و نوع بسته بندی می‌تواند از جنس‌های مختلف باشد.
  سلفون استرچ می‌تواند یک نوع رول سیل باشد که روند بسته بندی دستگاه سیل را تکمیل می‌کند.
  فویل آلومینیوم یکی از پرکاربردترین مواد مصرفی برای دستگاه سیل است. 
  نایلون شیرینگ نیز برای دستگاه بسته بندی سیل کاربرد دارد به شرطی که برای بسته بندی و سیل ظرف استفاده شود.

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان