فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
معرفی انواع اتو صنعتی (کارگاهی)معرفی انواع اتو صنعتی (کارگاهی)

از اتو های صنعتی به خصوص از انواع اتو کارگاهی مخزن دار، اتو ایستاده و اتو سرد برای صاف کردن و باز کردن چروک لباس ها بعد از خشک...

ادامه مطلب  
اتو صنعتی

آشنایی با انواع اتو صنعتی (کارگاهی)
یکی از مهمترین لوازم که باید در تمامی مزون ها و تولیدی ها وجود داشته باشد اتو صنعتی، کارگاهی، می باشد این اتو باید اتویی پر قدرت و با دوام باشد و از آنجا که در تولیدی ها و مزون ها حجم تولید لباس بسیار بالا می باشد اتو صنعتی (کارگاهی) می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. امروزه اتو صنعتی در انواع مدل ها توسط شرکت های خارجی و داخلی تولید شده و وارد عرصه بازار شده اند. اگر شما نیز یک کارگاه تولید لباس دارید و قصد خرید یک اتو صنعتی را دارید بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی با انواع این مدل اتو آشنا شوید تا بتوانید اتو مورد نیاز خود را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید.
اتو صنعتی (کارگاهی) مخزن دار
مخزن آب در این نوع اتوها از سری آن جدا می باشد و دارای قدرت اتوکشی و بخار دهی مناسب می باشد. مخزن بخار آب در این دستگاه ها روی میز و به صورت ثابت قرار می گیرند و بخار تولید شده از طریق لوله به اتو منتقل می شود. استفاده از این نوع اتو صنعتی (کارگاهی) با مزایای قابل توجهی همراه می باشد که از آن جمله می توان به عدم برق افتادگی روی انواع پارچه، بخار دهی مناسب و کیفیت بالای اتوکشی اشاره کرد.
اتو صنعتی (کارگاهی) پرس
این نوع اتو صنعتی (کارگاهی) در انواع مدل ها و توسط شرکت های خارجی و ایرانی تولید می شود. قبل از خرید این نوع اتو بهتر است به ویژگی های اتو صنعتی با کیفیت و مناسب توجه کنید. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. بهتر است اتو صنعتی را خریداری نمایید که تمام ویژگی های زیر را داشته باشد تا پس از خرید و پرداخت وجه آن با مشکل خاصی مواجه نشوید.
o داشتن استاندارد CE اروپا
o داشتن گارانتی معتبر
o داشتن خدمات پس از فروش و پشتیبانی
o توانایی تأمین لوازم یدکی

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .