فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
خراسان رضوی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  توستر نان صنعتی

  توستر صنعتی نان

  توستر نان برای برشته کردن و داغ کردن انواع توست، باگت و ... و به عنوان یکی از تجهیزات پخت رستوران و فست فودها کاربرد دارد.

  یکی از مهمترین و محبوب ترین خوراکی‌ها در تمام جهان نان است. لذت خوردن نان گرم و تازه در کنار سایر خوراکی‌های لذیذ صبحانه ایرانی، می‌تواند انرژی لازم برای انجام کارهای روزانه را برای شما تامین کند.
  در بسیاری از هتل‌ها، مهمانپذیرها، رستوران و کافی شاپ‌ها وعده‌ی صبحانه را سرو می‌کنند و آماده کردن نان داغ و تازه جزء اصلی‌ترین چالش‌هایی است که با آن درگیر هستند. در موقعیتی که تعداد زیاد مشتریان در صف خوردن صبحانه هستند و انتظار خوردن نان گرم را همراه با صبحانه خود دارند، نمی‌توان با نان‌های سرد و یا بسته بندی شده از آنها پذیرایی کرد. برای برطرف کردن این مشکل از دستگاه توستر نان استفاده می کنند.
  توستر نان نمونه‌های خانگی نیز دارد که در میان افراد بسیار محبوب است و برای تست نان از آن ها استفاده می شود، ولی ظرفیت دستگاه توستر خانگی جوابگوی نیاز هتل‌های بزرگ و رستوران‌های پر مشتری نیست. بنابراین باید از نمونه‌های صنعتی آن استفاده کرد.

  دستگاه توستر صنعتی

  توستر صنعتی از تجهیزات فست فود و رستوران است و از نظر ظاهری و سایزی با نمونه خانگی آن متفاوت است و به انواع دستگاه عمودی، دستگاه ریلی و دستگاه مستطیلی تقسیم می شود. ظرفیت این دستگاه های توستر بسته به سایز آن ها بین 10 الی 50 نان متغیر است.

  توستر هتلی

  توستر هتلی در واقع یکی از انواع توستر صنعتی است. به این علت با عنوان توستر هتلی شناخته می‌شود که بیشتر از هر مکان دیگری در رستوران هتل‌ها از آن استفاده می‌شود. توستر های هتلی در دو مدل برقی و گازی وجود دارند که مطابق با شرایط و نیاز خود یکی از مدل های آن را می توانید انتخاب کنید.

  نکات خرید توستر نان

  مدل گازی یا برقی: بسته به شرایط خود یکی از مدل های گازی و یا برقی آن را انتخاب کنید. مدل گازی هم با گاز شهری کار می کند و با گاز LPG
  برچسب انرژی: اگر از مدل برقی آن استفاده می کنید برای صرفه جویی در هزینه از دستگاه توستر با برچسب انرژی سبز استفاده کنید.
  سایز و مدل: مناسب نیاز خود سایز و مدل مناسب توستر را انتخاب کنید.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟