یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی

فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

نوع عضویت

عضو ویژه نقره‌ای

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
مشهد
تهران
تبریز
کرج
یخچال نوشابه ایستاده فریزر ایستاده

حداقل سفارش: 1 دستگاه

36,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

فریزر میزکاری 150

حداقل سفارش: 1 دستگاه

25,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

یخچال ایستاده

حداقل سفارش: 2 عدد

14,490,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال فروشگاهی و کافه

حداقل سفارش: 1 دستگاه

15,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال سه درب

حداقل سفارش: 1 دستگاه

15,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال بستنی فریزر بستنی صندوقی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

14,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال شیشه خم

حداقل سفارش: 1 دستگاه

16,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

فریزر بستنی یخچال

حداقل سفارش: 1 دستگاه

15,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال ایستاده سه درب

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

یخچال تک درب نوشابه

حداقل سفارش: 1 دستگاه

17,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی

قیمت یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی بسته به اندازه و ویژگی هایی که دارند متفاوت است. مهمترین نکته‌ای که در هنگام خرید یخچال فروشگاهی یا یخچال صنعتی به آن توجه می‌کنیم اندازه آن است زیرا باید مطمئن باشید مناسب فضایی که در آن قرار می‌گیرد باشد. نکته بعدی که باید در نظر بگیرید ویژگی‌های آن است که می‌تواند بسیار بر قیمت یخچال و فریزر صنعتی و فروشگاهی تاثیر بگذارد. یخچال و فریزر و تاپینگ فروشگاهی از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند که برای سالم و تازه نگه داشتن انواع مواد غذایی در رستوران‌ها، کبابی‌ها و کترینگ‌ها و فست فودها، کافی شاپ و فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع تجهیزات شامل یخچال صنعتی، یخچال فروشگاهی، فریزر فروشگاهی و فریزر صنعتی می‌شود. این نوع تجهیزات اشکال مختلفی دارند و خریداران آن‌ها می‌توانند براساس تنوع و نیاز خود اقدام به خرید این نوع تجهیزات کنند. در ادامه به پرفروشترین نوع یخچال فروشگاهی و صنعتی بیشتر آشنا خواهید شد. 

یخچال و فریزر فروشگاهی یکی از دستگاه‌هایی است که آن را در هر فروشگاهی که با موادغذایی سروکار دارد، مشاهده می‌کنید. این یخچال‌ها در دسته یخچال‌های صنعتی و تجاری قرار می‌گیرند و انواع مختلفی از آن‌ها وجود دارد که هر کدام کاربردهای متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

اگر شما هم قصد دارید فروشگاهی راه‌اندازی کنید و یا نیاز به خرید یک یخچال و فریزر یا تاپینگ فروشگاهی دارید، لازم است تمام اطلاعات لازم درباره یخچال‌های فروشگاهی را بدانید و با توجه به آن نسبت به خرید یخچال مناسب برای خود اقدام کنید. در این صفحه به طور کلی انواع یخچال و فریزر را به شما معرفی می‌کنیم و نکات و عوامل مهم برای خرید فریزر صنعتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

فریزر صنعتی چیست؟

فریزر صنعتی به انواعی از فریزرها گفته می‌شود که ما معمولاً در فروشگاه‌ها آنها را مشاهده می‌کنیم و حجم بسیار زیادی از موادغذایی و مواد خوراکی را می‌توان در آنها جای داد؛ این فریزرها، موادغذایی را در دمای زیر صفر با توجه به نوع ماده‌غذایی نگهداری می‌کنند، مثلاً ممکن است دمایی که گوشت باید در آن نگهداری شود با دمای بستنی، متفاوت باشد و می‌توان این دما را تنظیم کرد.

انواع فریزر صنعتی

در هنگام خرید فریزر صنعتی شما با دو نوع فریزر روبرو می‌شوید که هر کدام از آنها امکانات و ویژگی‌های خاص خود را دارند و با توجه به نیازی که شما برای محصولات خود حس می‌کنید، باید یکی از آنها را خریداری کنید.

فریزر صنعتی در دو نوع فریزر ایستاده و فریزر صندوقی تولید و عرضه می‌شود. همچنین فریزرها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی موجود هستند و در هنگام خرید باید به تمام این نکات توجه کنید. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و امکانات این دو نوع فریزر صنعتی می‌پردازیم.

فریزر صنعتی صندوقی (کابینتی)

یکی از پرکاردبرترین انواع فریزرهای صنعتی، فریزر صندوقی است. از مزایای آن می‌توان به طراحی آن اشاره کرد که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و نحوه کار با آن هم بسیار ساده است. این فریزر را معمولاً در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها، فست‌فودها، بستنی‌فروشی‌ها، سوپرمارکت‌ها و... می‌توان استفاده کرد.

در هنگام خرید فریزر صنعتی صندوقی، شما با مدل‌های مختلفی از آن روبرو می‌شوید که شامل مدل‌های دو درب، چهار درب و شش درب، می‌‌شوند که این درها هم ممکن است از جنس استیل یا شیشه باشد و حالت درها یا صاف یا محدب هستند.

یخچالویترینی

یخچال ایستاده ویترینی یکی از جدیدترین انواع یخچال‌های صنعتی هستند که به تازگی در فروشگاه‌های مختلف استفاده می‌شوند؛ این یخچال‌ها فضای مورد نیاز را برای نگهداری موادغذایی در اختیارتان قرار می‌دهند. طراحی آنها به گونه‌ای است که مشتریان به راحتی می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را از داخل آنها بردارند. در کنار راحتی تمیزکردن این یخچال‌ها می‌توان به جابجایی راحت آنها هم اشاره کرد؛ زیرا در زیر آنها چرخ تعبیه شده است.

فریزر صنعتی ایستاده (عمودی)

فریزر صنعتی ایستاده هم مانند فریزر صندوقی برای نگهداری طولانی‌مدت موادغذایی استفاده می‌شود. تفاوت میان این دو نوع فریزر این است که این یخچال‌ها به صورت عمودی قرار می‌گیرند و دارای درب‌های شیشه‌ای هستند که تعداد درب آنها در مدل‌های مختلف، از ۱ تا ۶ عدد متفاوت است. در هنگام خرید فریزر صنعتی می‌توانید با توجه به نیاز خودتان یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید.

شیشه‌هایی که برای ساخت درب‌های این نوع از فریزرها استفاده شده است، دوجداره هستند و به همین سبب از خروج سرما یا واردشدن گرما به داخل یخچال، به خوبی محافظت می‌کنند. داخل این یخچال‌ها به صورت طبقاتی طراحی شده است که می‌توان چیدمان موادغذایی را روی آنها انجام داد. همچنین بدنه دستگاه از استیل ضدزنگ ساخته شده است.

یخچال صنعتی خوابیده

یخچال‌های ویترینی را می‌توانیم در اکثر فروشگاه‌های موادغذایی مشاهده کنیم. این یخچال‌ها ظرفیت مناسبی دارند به همین دلیل برای بیشتر فروشگاه‌های کوچک از این نوع یخچال‌ها استفاده می‌شود. دلیل ظرفیت بالای این یخچال‌ها، عمق آن است که در عمق‌های مختلفی تولید می‌شود. در هنگام خرید یخچال فریزر صنعتی، یکی از عواملی که باید به آن توجه شود حجم و ظرفیت یخچالی است که قصد خرید آن را داریم. بدنه این یخچال‌ها از استیل ضدزنگ ساخته شده است و روی آن درب‌های شیشه‌ای با شیشه‌های دوجداره قرار گرفته است؛ ضمن اینکه برای عایق‌بندی آن از پلی اورتان استفاده شده است.

نکات خرید یخچال و فریزر صنعتی

قبل از خرید یخچال فریزر صنعتی باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای تامین نیازهای‌تان انتخاب کنید. نکات زیادی هستند که در هنگام خرید فریزر صنعتی باید به آنها توجه شود و برای دانستن این نکات باید تحقیق و بررسی و همچنین نیازهای شما ارزیابی شود. در این بخش چند مورد از مهم‌ترین نکات خرید یخچال و فریزر صنعتی را مورد بررسی قرار می‌دهیم که عبارت‌اند از:

 • درجه حرارت یخچال‌ها و فریزرها با هم متفاوت است؛ شما ابتدا باید دمای موادغذایی مورد نظر را بررسی کرده و سپس با توجه به آن دما، یخچال مناسب را انتخاب کنید.
 • حتماً به فضا و محل قرارگیری یخچال توجه کنید و یخچالی متناسب با فضایی که در اختیار دارید را تهیه کنید.
 • حتماً به نوع کندانسور یخچال توجه ویژه داشته باشید، چون یک کندانسور بی‌کیفیت ممکن است به دفعات برای شما هزینه تعمیرات در پی داشته باشد.
 • به میزان مصرف انرژی یخچال توجه کنید؛ زیرا اگر مصرف انرژی بهینه نباشد، ممکن است مصرف انرژی برق زیاد شود و مجبور شوید هزینه قابل توجهی را برای برق پرداخت کنید.
 • به غیر از ظاهر، شما باید به کیفیت قطعات و بدنه دستگاه توجه کنید و این نکته که درب‌های یخچال با استفاده سیستم هوشمند کنترل شود، بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا در استفاده طولانی‌مدت از ساییدگی درب‌ها جلوگیری می‌کند.

عوامل موثر در قیمت یخچال فریزر صنعتی

ممکن است در هنگام خرید یخچال فریزر صنعتی، با قیمت‌های متفاوتی روبرو شوید. باید بگوییم که قیمت فریزر صنعتی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود و این عوامل می‌تواند مستقیماً بر انتخاب شما تاثیر داشته باشند. در ادامه مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت یخچال فروشگاهی را بررسی می‌کنیم.

 • یکی از عوامل موثر در قیمت یخچال فریزر صنعتی ظرفیت (حجم) آن است؛ معمولاً یخچال‌های فروشگاهی ظرفیت زیادی دارند و قیمت فریزر بزرگ صنعتی، نسبت به فریزرهای کوچک متفاوت است.
 • برخی از یخچال‌های فروشگاهی دارای چند قسمت هستند و هر کدام از این بخش‌ها با دماهای مختلفی تنظیم می‌شوند و می‌توان موادغذایی مختلفی را در آنها نگهداری کرد. این یخچال‌ها در عین صرفه‌جویی از نظر فضا، از لحاظ قیمت هم به‌صرفه هستند.
 • نوع سیستم خنک کننده‌ای که در کمپرسور یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد، تاثیر مستقیم بر قیمت فریزر ایستاده صنعتی دارد.
 • هرچه امکانات و ویژگی‌هایی که در یخچال فریزر صنعتی، از آنها بهره گرفته شده است بیشتر باشد، قیمت یخچال هم بیشتر می‌شود. به عنوان مثال ممکن است از لامپ‌های LED رنگی، صفحه نمایش لمسی، سیستم فیلتر آب یا خنک کننده‌های هوشمند استفاده شده باشد که قیمت آن را هم بالا می‌برد.
 • نوع، جنس شیشه و کیفیت ساخت آن بر قیمت یخچال ویترینی تاثیر مستقیم دارد؛ هرچه کیفیت شیشه بالاتر باشد در نتیجه قیمت یخچال هم بالاتر می‌رود.
 • قیمت یخچال صنعتی، در یخچال‌هایی که مصرف انرژی آنها بازدهی بیشتری دارد، بالاتر است و آخرین نکته قابل اشاره، برند یخچال است که معمولاً برندهای معتبرتر قیمت بیشتری برای محصولات خود اعمال می‌کند.

قیمت یخچال و فریزر صنعتی در ویترین نت 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم قیمت یخچال و فریزر صنعتی و همچنین تاپینگ فروشگاهی به علت کاربردی که دارند می تواند بسیار گران باشد. این نوع تجهیزات برای استفاده تجاری به کار گرفته می شوند و اغلب مصرف انرژی بالایی دارند. در هنگام خرید یخچال و فریزر صنعتی و فروشگاهی حتما باید به قیمت و امکانات این نوع تجهیزات توجه کنیم و بهترین زمان خرید این نوع تجهیزات هنگامی است که بتوانید استعلام قیمت کاملی از معتبرترین تامین کنندگان این نوع لوازم و تجهیزات داشته باشید. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان یخچال و فریزر صنعتی و فروشگاهی توانسته است بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش و استعلام قیمت این دست محصولات را در اختیار خریداران قرار دهد. شما می‌توانید از طریق این پلتفرم آنلاین به راحتی استعلام قیمت محصولات مورد نظر را دریافت و پس از بررسی‌های اولیه اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم می‌کند تا از طریق آن بتوانید اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. همچنین از طریق ویترین نت شما به عنوان خریدار می توانید ارتباطی بدون واسطه با تامین کنندگان داشته باشید تا خرید مطمئن و پرسود را رقم بزنید. 

خرید یخچال فریزر صنعتی از تامین کنندگان ویترین نت

ویترین نت امکان تهیه و خرید یخچال و فریزر صنعتی را برای شما ممکن کرده است. از آنجایی که یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که برای نگهداری موادغذایی لازم است، یخچال و فریزر است، پس مهم است یخچال و فریزر صنعتی که تهیه می‌کنید کیفیت بالایی داشته باشد، تا بتواند دما را در یک بازه به خوبی حفظ کند. حتی اگر دمای بیرون، نوسان داشته باشد.

اگر نیاز به محصولات و خرید فریزر صنعتی باکیفیت دارید، می‌توانید خرید خود را به طور مستقیم از تامین کنندگان ویترین نت انجام دهید و اطمینان داشته باشید که ویترین نت به عنوان یک مرجع مطمئن، معتبرترین تولیدکنندگان در این حوزه را گلچین کرده است. همچنین محصولاتی که از ویترین نت خریداری می‌شوند، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

برای استعلام قیمت انواع یخچال و فریزرهای صنعتی می‌توانید از طریق همین صفحه، لیست قیمت را مشاهده کنید. همچنین در قسمت نظرها می‌توانید نظر دیگر خریداران را مشاهده کنید. به علاوه این امکان در اختیار شما قرار داده می‌شود که به صورت مستقیم با تامین کنندگان گفتگو کنید و بهترین انتخاب را از میان محصولات موجود داشته باشید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز