× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
دستگاه آرام پز صنعتی

دستگاه آرام پز استیک

یکی از اصلی ترین عوامل در سرعت، عملکرد و کیفیت کار آشپزان در آشپزخانه‌های با حجم سفارش بالا مانند رستوران‌ها، هتل‌ها، تالارها، کترینگ‌ها داشتن انواع تجهیزات پخت ، وسایل و ابزاری است که برای انجام کار آشپزی در سطح بالا نیاز است.
تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی هم از نظر ظاهری و زیبایی و هم از نظر کارایی، امروزه در سطح بالایی قرار دارند و هر روز نیز تکنولوژی، ایده‌ای تازه برای راحت تر انجام شدن کارها در اختیار آشپزان و مراکز تهیه غذا قرار می‌دهد. دستگاه آرام پز صنعتی یکی از انواع این تجهیزات است که مهم ترین کاربرد آن پخت گوشت یا استیک است. از این رو به آن دستگاه آرام پز استیک و یا آرام پز گوشت نیز گفته می‌شود.

کاربرد آرام پز صنعتی

دستگاه آرام پز صنعتی، برای پخت غذاهایی استفاده می‌شود که نیاز به فرصت کافی دارند تا خوب جا افتاده و خوشمزه شوند. چون حجم کارهایی که در آشپزخانه یک رستوران در جریان است بسیار زیاد بوده و فرصت آن نیست که یکی از نیروهای انسانی را تنها مامور سر زدن به یک مدل از انواع غذاهایی که در حال پخت است، قرار دهیم ولی از طرفی نمی‌توان غذاها را نیز به حال خود رها کرد. در اینجاست که با استفاده از کمک آرام پز می‌توان غذاهایی را که نیاز به زمان دارند، با خیال راحت بار گذاشت و در آنِ واحد به انجام سایر کارها پرداخت.
چون گوشت و استیک یکی از غذاهایی است که نحوه پخت آن بسیار مهم است و ذائقه ایرانیان به شکلی است که گوشت را کاملا پخته دوست دارند، باید از روشی استفاده کرد که علاوه بر حفظ بافت و طعم گوشت، پخت کامل آن را نیز تضمین کند. استفاده از دستگاه آرام پز استیک یا دستگاه آرام پز گوشت، نقش مهمی در این کار دارد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره