در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
اجاق گاز ترکیبی

اجاق ترکیبی پخت

یکی از جدیدترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی که نقش مهمی در پخت و کیفیت غذا ایفا می‌کنند، اجاق‌های ترکیبی هستند که در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع اجاق ترکیبی پخت در تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی را بررسی خواهیم کرد

اجاق‌ گازهای ترکیبی اجاق‌هایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان از دو روش پخت برای مواد غذایی استفاده کرد. این اجاق‌های ترکیبی از اجاق گاز شعله‌ای و صفحه‌ی گریل یا صفحه‌ی سرامیکی تشکیل شده‌اند و در مدل‌ها و ابعاد مختلف به شکل خانگی و صنعتی تولید و عرضه می‌گردند. در انواع مختلف اجاق‌های ترکیبی تعداد شعله‌ها معمولا از یک شعله (در ابعاد کوچک برای مصارف خانگی) و ۵ شعله (برای مصارف صنعتی) متغیر هستند. از جمله انواع مختلف این تجهیزات پخت غذا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجاق گاز ترکیبی پایه دار

اجاق گاز صنعتی ترکیبی به شکل پایه‌ دار با طبقه‌ی پاتروکی نوعی اجاق گاز ترکیبی است که با تعداد شعله‌های متفاوت طراحی می‌گردد. کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، فست فودها و ساندویچی‌ها می‌توانند علاوه بر قسمت شعله دار این گاز برای پخت و پز، از صفحه‌ی گریل چدنی آن نیز برای پخت استیک، سبزیجات و سایر غذاها استفاده کنند. طبقه‌ی پاتروکی نیز امکان قرار دادن لوازم و ابزارهای مورد نیاز را برای اپراتور فراهم می‌کند. اسکلت و رویه‌ی کار این اجاق‌ها از استیل مقاوم، ضد خش و قابل شست‌وشو ساخته شده است.

اجاق گاز ترکیبی فر دار

اجاق ترکیبی پخت فردار یکی دیگر از انواع اجاق‌های ترکیبی در تجهیزات رستوران و فست فود است. بدنه و اسکلت این اجاق‌ها نیز تماما از پروفیل استیل بوده و رویه‌ی آن با ورق استیل ضد خش ساخته شده است. این دستگاه‌ها نیز شامل یک صفحه گریل چدنی هستند که در زیر آن چند شعله‌ی استیل تعبیه شده تا آن را به خوبی گرم کنند. در این مدل اجاق‌ها در قسمت زیر دستگاه یک یا دو فر نیز قرار دارد و امکانات بیشتری را برای اپراتور فراهم می‌کند.

اجاق‌های ترکیبی گازی و برقی

در دسته‌ بندی دیگر، نوع سوخت مصرفی اجاق‌ها نیز به صورت ترکیبی بوده که از گاز و برق در کنار هم برای پخت مواد غذایی استفاده می‌کنند. یک قسمت این اجاق‌ها به صورت یک یا چند شعله، و قسمت دیگر آن به شکل صفحه‌ای شیشه‌ای (سرامیکی) است که به صورت برقی داغ شده و می‌توان از آن برای پخت استفاده کرد. به دلیل میزان مصرف برق توسط این نوع اجاق‌های ترکیبی، غالبا از آن‌ها در شکل‌ها و ابعاد متنوع برای مصارف خانگی و به شکل رومیزی استفاده می‌شود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )