× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
تسمه فلزی بسته بندی , تسمه فلزی
۹,۰۰۰-۱۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

ویژگی های تسمه فلزی بسته بندی : تسمه فلزی جهت بسته بندی انواع کالای سبک وسنگین کاربرد دارد. دلیل مصرف تسمه فلزی جهت بسته بندی، قابلیت تحمل انواع کشش و تحمل فشار در حمل کالا می باشد. تسمه فلزی در چند نوع با چند کیفیت و مناسب مصرف تولید شده است و در امر بسته بندی و سایر موارد تولید استفاده میشود. معمولا هر حلقه تسمه فلزی با وزنی از 45 الی 60 کیلوگرم تولید و بسته بندی میشود.  

تسمه فلزی بسته بندی , تسمه فلزی
۱۷,۵۰۰-۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

تسمه های فلزی بهترین و مطمئن ترین انتخاب جهت بسته بندی کالای سنگین و حجیم می باشند . تسمه های فلزی در 3 نوع روغنی ، گالوانیزه و فنری فولادی مشکی تولید و مصرف میشوند . شایان ذکر است تسمه های فلزی روغنی و گالوانیزه از لحاظ استحکام کششی و کش آمدن ( Elongation ) مشابه بوده ولی از لحاظ زنگ زدن تسمه روغنی در مجاورت رطوبت زنگ میزند ولی تسمه گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمیشود .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تسمه فلزی فنری , تسمه فلزی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

تسمه هاي فلزي با ضخامت و عرض هاي مختلف موجود مي باشد. از تسمه هاي فلزي براي بسته بندي بارهاي سنگين كه بيش از هر خصوصيت ديگري مقاومت و استحكام بالا مورد نياز است استفاده مي شود. تسمه فلزى عمداتاً از کشور هاى ترکیه ، چین و کره جنوبى ، وارد میشوند ، و معروفترین برند تسمه فلزی زیگنود آمریکا می باشد که تسمه فلزی زیگنود موجود در ایران ساخت کارخانجات زیگنود در کشور ترکیه است. در سالیان اخیر دیده میشود که در صد بسیار بالایی از تسمه فلزی های ارائه شده با برند زیگنود در بازار ایران تقلبى و ساخت چین و یا شرکتهاى متفرقه ترکیه میباشندکه از نظر کیفیت فرق چندانى با تسمه فلزی هاى ایرانى ندارند. چنانچه قصد خرید تسمه فلزی با کیفیت را دارید حتماً ابتدا نمونه تسمه فلزی را درخواست نموده و از ارائه کنندگان دیگر نیز نظر خواهى کنید و در انتها کالای خود را طبق نمونه دریافت نمایید. .  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل