فیلتر و دسته بندی‌ها
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه پاستا پز

  پاستا پز

  دستگاه پاستا پز یکی از تجهیزات فست فود است که برای آماده سازی و پخت انواع ماکارونی و پاستا کاربرد دارد. این دستگاه در رستوران‌ها به خصوص رستوران‌های ایتالیایی کاربرد بیشتری دارد. توسط این وسیله می‌توان پاستاهای مختلفی را طبخ کرد و نحوه‌ی کار آن به صورت است که با به جوش آوردن و آبکشی سریع پاستاها، آن‌ها را برای پخت آماده می‌کند. دستگاه پخت پاستا باعث افزایش سرعت آشپزی و راحتی آشپزان شده است.

  پاستا پز رومیزی

  دستگاه پاستا پز رومیزی، از تجهیزات پخت رستوران و فست فود است که از آن در منازل نیز استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت آبکش کردن و پختن حجم زیادی از پاستا را دارد. بهترین نوع آن از جنس استیل است که ضد زنگ بوده و مقاومت و استحکام بالایی دارد. دستگاه پاستا پز مدل رومیزی، روی یک میز استیل قرار دارد و با برق یا گاز کار می کند. این دستگاه در اندازه های مختلفی تولید می شود که نیاز مصرف کنندگان را در منازل و رستوران‌ها رفع می کند.
  دستگاه پاستا پز رومیزی یک لگن دارد که بر روی آن یک یا چند سبد قرار دارد و در این سبدها پاستاها ریخته می‌شوند که با گاز شهری یا برق پخته می شوند. این دستگاه برای رستوران هایی که نیاز به پخت مقدار زیادی پاستا در مدت زمان محدود و با سرعت زیاد دارند، مناسب است.

  دستگاه پاستا پز صنعتی

  دستگاه پاستا پز صنعتی نوعی از دستگاه پخت پاستا و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که برای پختن و آبکش نمودن پاستاها در انواع رستوران‌ها به خصوص رستوران‌های ایتالیایی، هتل‌ها، تالارهای پذیرایی، فست فودها و بیمارستان‌ها کاربرد دارد. لازم به ذکر است که ظرفیت و گنجایش این محصول بسیار بالا است. پاستا پز صنعتی یک شیر ورود و یک شیر تخلیه به صورت جداگانه دارد و یک لگن دارد که چند سبد روی آن قرار می گیرد. به طور مثال مدل 6 سبده پاستا پز از آن قابلیت پخت 6 کیلو پاستا به طور هم زمان را دارد.
  دستگاه پاستا پز به وسیله ی برق یا گاز شهری کار می کند و در ابعاد و اندازه های مختلف و تعداد سبد های گوناگون وجود دارد. بهترین نوع جنس بدنه برای این وسیله، به دلیل مجاورت با آب، استیل ضد زنگ است.

  نکات خرید پاستا پز

  توجه به ظرفیت و تعداد سبدهای دستگاه پاستا پز
  توجه به نوع سوخت؛ گازی یا برقی
  توجه به جنس وان و بدنه‌ی دستگاه که از استیل ضد زنگ باشد.
  داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟