فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
ظرفیت ورودی (کیلوگرم در ساعت)
16 کیلوگرم در ساعت
تعداد خانه
1
2
8
توان (وات)
1000 وات
1300 وات
1800 وات
3000 وات
3200 وات
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  ساندویچ ساز صنعتی (پنینی)

  دستگاه ساندویچ ساز

  ساندویچ ساز یا دستگاه اسنک ساز از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است و دارای 2 صفحه بزرگ است که پس از روشن کردن دستگاه و گرم شدن این صفحات، به وسیله فشار و حرارت انواع اسنک و ساندویچ را در زمانی کوتاه آماده می‌کند.
  دستگاه پنینی همان ساندویچ ساز است ولی به دلیل اینکه بیشتر در رستوران، کافه و فست فودها کاربرد دارد اندازه بزرگ تری دارد و صنعتی‌تر است. این دستگاه مانند تابه بزرگ در دار است که علاوه بر ساندویچ و اسنک می‌توان ماهی و هر ماده غذایی دیگری را که برای پخت به حرارت کمی نیاز دارد، با آن پخت.

  در سال‌های اخیر انواع ساندویچ میکر به یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات رستوران و فست فودها تبدیل شده است و همچنین به دلیل سرعت پخت بالا و کاربری راحت از محبوب‌ترین تجهیزات پخت فست فود برای آشپزها نیز هست.

  دستگاه پنینی

  در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، دستگاه پنینی یا ساندویچ ساز برای گرم کردن، گریل کردن و آماده کردن انواع اسنک، ساندویچ، پنینی، مرغ و ... کاربرد دارد. دستگاه پنینی به وسیله برق کار می‌کند و مدل‌های مختلف آن دارای صفحه شیار دار و یا صاف است.

  ساندویچ ساز چند کاره

  داشتن چندین صفحه متفاوت دستگاه اسنک ساز را به یک ساندویچ کار چندکاره تبدیل می‌کند. با جابجایی صفحات مختلف دستگاه می‌توان از آن به عنوان دستگاه وافل ساز، دستگاه پنینی، اسنک ساز، دستگاه گریل مرغ، ماهی و گوشت استفاده کرد.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟