فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای کامل خرید ساندویچ ساز صنعتیراهنمای کامل خرید ساندویچ ساز صنعتی

ساندویچ ساز صنعتی با تولید حجم بالای ساندویچ‌های مختلف مانند اسنک و پنینی بدون افت کیفیت، ساندویچ‌ها را به بهترین شکل بدون نیاز...

ادامه مطلب  
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فودراهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از مرحله سخت تصمیم گیری برای شروع و راه اندازی فست فود گذشته‌اید ولی هنوز کاملا مطمئن نیستید که به...

ادامه مطلب  
راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتیراهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه و فست فود خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم‌ترین مراحل است. با ویترین‌نت همراه باشید و پیش...

ادامه مطلب  
بررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتیبررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران و یا مرکز تهیه غذای صنعتی به شمار می روند. 

ادامه مطلب  
ساندویچ ساز صنعتی (پنینی)

دستگاه ساندویچ ساز

ساندویچ ساز یا دستگاه اسنک ساز از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است و دارای 2 صفحه بزرگ است که پس از روشن کردن دستگاه و گرم شدن این صفحات، به وسیله فشار و حرارت انواع اسنک و ساندویچ را در زمانی کوتاه آماده می‌کند.
دستگاه پنینی همان ساندویچ ساز است ولی به دلیل اینکه بیشتر در رستوران، کافه و فست فودها کاربرد دارد اندازه بزرگ تری دارد و صنعتی‌تر است. این دستگاه مانند تابه بزرگ در دار است که علاوه بر ساندویچ و اسنک می‌توان ماهی و هر ماده غذایی دیگری را که برای پخت به حرارت کمی نیاز دارد، با آن پخت.

در سال‌های اخیر انواع ساندویچ میکر به یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات رستوران و فست فودها تبدیل شده است و همچنین به دلیل سرعت پخت بالا و کاربری راحت از محبوب‌ترین تجهیزات پخت فست فود برای آشپزها نیز هست.

دستگاه پنینی

در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، دستگاه پنینی یا ساندویچ ساز برای گرم کردن، گریل کردن و آماده کردن انواع اسنک، ساندویچ، پنینی، مرغ و ... کاربرد دارد. دستگاه پنینی به وسیله برق کار می‌کند و مدل‌های مختلف آن دارای صفحه شیار دار و یا صاف است.

ساندویچ ساز چند کاره

داشتن چندین صفحه متفاوت دستگاه اسنک ساز را به یک ساندویچ کار چندکاره تبدیل می‌کند. با جابجایی صفحات مختلف دستگاه می‌توان از آن به عنوان دستگاه وافل ساز، دستگاه پنینی، اسنک ساز، دستگاه گریل مرغ، ماهی و گوشت استفاده کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .