ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه اسکین پک (اسکین فرمینگ)

دستگاه اسکین پک (اسکین فرمینگ)

۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان

از دستگاه اسکین پک جهت فرم دادن و پرس طلق به مقوا بدون نیاز به قالب استفاده می شود. این دستگاه برای بسته بندی ابزار آلات و قطعات صنعتی، زعفران، لوازم یدکی، باتری و ... کاربرد دارد قیمت درج شده قیمت نهایی نمی باشد. لطفا تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی اسکین پک

دستگاه بسته بندی اسکین پک

۵,۵۰۰,۰۰۰-۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسکین پک دارای قابلیت هایی ست از جمله: سیستم عملکرد مکانیکی – حرارتی, بسته بندی شفاف و با دوام, عدم نیاز به قالب,مناسب برای بسته بندی ابزار آلات و قطعات صنعتی

دستگاه اسکین پک

دستگاه اسکین پک

۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسکین پک بسته بندی یا دستگاه اسکین پک، برای انواع زعفران در اشکال و اندازه های مختلف، بهترین روش بسته بندی، این محصول است. با دستگاه اسکین پک، انواع زعفران در ابعاد متنوع، به دقت بسیار بالایی بسته بندی خواهند شد و نیازی به دخالت دست و یا استخدام کارگر، نخواهید داشت چون این دستگاه تمام خودکار، می باشد. کیفیت بالا و دقیق بودن دستگاه، باعث شده که این محصول گرانبها، هدر نرفته و بسته بندی ها مناسب باشد. جهت سفارش یا خرید این دستگاه ارزان قیمت و جدید، با نمایندگی های معتبر ما، تماس حاصل کنید و مدل مناسب را به کمک آن ها، انتخاب کنید.

دستگاه بسته بندی اسکین پک طلقی

دستگاه بسته بندی اسکین پک طلقی

دستگاه بسته بندی اسکین پک سیستم عملکرد مکانیکی – حرارتی دارد. فیلم مصرفی این دستگاه PE , PVC است. نیازی به قالب برای محصول ندارد. برای بسته بندی اسباب بازی ، قطعات و ابزار آلات صنعتی مناسب است. دستگاه اسکین پک را می توانید در واحد های تولیدی و کارخانجات صنعتی می توانید مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه اسکین پک TB540

دستگاه اسکین پک TB540

در دستگاه اسکین پک TB540 نیازی به قالب نیست. بیشتر برای قطعات سخت کاربرد دارد. نحوه بسته به این صورت است که کالا روی یک صفحه مقوایی قرار می گیرد و طلق روی کالا فرم کالا را به خود می گیرد و به صفحه مقوایی می چسبد. از مزایای دستگاه اسکین پک می توان به بسته بندی شکیل، افزایش طول عمر بسته، و حفاظت از صدمه دیدن اشاره کرد.

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول