ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه بسته بندی اسکین پک مکانیکی – حرارتی
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی اسکین پک برای بسته بندی ابزار آلات و قطعات صنعتی کاربرد دارد. سیستم عملکرد این دستگاه بسته بندی مکانیکی – حرارتی است. بسته بندی شفاف و با دوام و عدم نیاز به قالب از ویژگی های این دستگاه است.    

دستگاه اسکین پک
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسکین پک یا بسته بندی ، برای انواع زعفران در اشکال و اندازه های مختلف، بهترین روش بسته بندی، این محصول است. با دستگاه اسکین پک، انواع زعفران در ابعاد متنوع، به دقت بسیار بالایی بسته بندی خواهند شد و نیازی به دخالت دست و یا استخدام کارگر، نخواهید داشت چون این دستگاه تمام خودکار، می باشد. کیفیت بالا و دقیق بودن دستگاه، باعث شده که این محصول گرانبها، هدر نرفته و بسته بندی ها مناسب باشد.  

دستگاه بسته بندی اسکین پک طلقی
۱۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی اسکین پک سیستم عملکرد مکانیکی – حرارتی دارد. فیلم مصرفی این دستگاه PE , PVC است. نیازی به قالب برای محصول ندارد. برای بسته بندی اسباب بازی ، قطعات و ابزار آلات صنعتی مناسب است. دستگاه اسکین پک را می توانید در واحد های تولیدی و کارخانجات صنعتی می توانید مورد استفاده قرار دهید.  

دستگاه اسکین پک TB540

در دستگاه اسکین پک TB540 نیازی به قالب نیست. بیشتر برای قطعات سخت کاربرد دارد. نحوه بسته به این صورت است که کالا روی یک صفحه مقوایی قرار می گیرد و طلق روی کالا فرم کالا را به خود می گیرد و به صفحه مقوایی می چسبد. از مزایای دستگاه اسکین پک می توان به بسته بندی شکیل، افزایش طول عمر بسته، و حفاظت از صدمه دیدن اشاره کرد.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول