ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه اسکین پک (اسکین فرمینگ)
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان

از دستگاه اسکین پک جهت فرم دادن و پرس طلق به مقوا بدون نیاز به قالب استفاده می شود. این دستگاه برای بسته بندی ابزار آلات و قطعات صنعتی، زعفران، لوازم یدکی، باتری و ... کاربرد دارد قیمت درج شده قیمت نهایی نمی باشد. لطفا تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی اسکین پک
۵,۵۰۰,۰۰۰-۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسکین پک دارای قابلیت هایی ست از جمله: سیستم عملکرد مکانیکی – حرارتی, بسته بندی شفاف و با دوام, عدم نیاز به قالب,مناسب برای بسته بندی ابزار آلات و قطعات صنعتی

دستگاه اسکین پک
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه اسکین پک یا بسته بندی ، برای انواع زعفران در اشکال و اندازه های مختلف، بهترین روش بسته بندی، این محصول است. با دستگاه اسکین پک، انواع زعفران در ابعاد متنوع، به دقت بسیار بالایی بسته بندی خواهند شد و نیازی به دخالت دست و یا استخدام کارگر، نخواهید داشت چون این دستگاه تمام خودکار، می باشد. کیفیت بالا و دقیق بودن دستگاه، باعث شده که این محصول گرانبها، هدر نرفته و بسته بندی ها مناسب باشد.      

دستگاه بسته بندی اسکین پک طلقی
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی اسکین پک سیستم عملکرد مکانیکی – حرارتی دارد. فیلم مصرفی این دستگاه PE , PVC است. نیازی به قالب برای محصول ندارد. برای بسته بندی اسباب بازی ، قطعات و ابزار آلات صنعتی مناسب است. دستگاه اسکین پک را می توانید در واحد های تولیدی و کارخانجات صنعتی می توانید مورد استفاده قرار دهید.  

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول