× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
 پرکن اسپری , دستگاه اسپری پرکن
۲۸,۰۰۰,۰۰۰-۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی ها و کاربردهای دستگاه اسپری پرکن : در انواع صنایع مختلف منجمله بهداشتی، غدایی، رنگ و غیره قابل استفاده می باشد. برای پرکردن انواع اسپری دئودورانت، اکتیویتور چسب ،فیکساتور مو، ژل اصلاح، خوش بو کننده هوا ، براق کننده داشبورد و لاستیک ماشین وغیره میتوان به کار برد. یک اپراتور بدون دانش فنی می تواند به آسانی با دستگاه پرکن اسپری کار کند. حداکثر فضای مورد نیاز یک متر در یک متر بوده و فضای بسار کمی را آشغال می کند. کاهش نیروی انسانی حداقل یک اپراتور که در مدل های مشابه موجود در بازار نیازمند سه اپراتور می باشد. در اورینگ، شیرها و وسایل پنوماتیک استفاده شده تمامی استانداردهای روز دنیا رعایت شده است. ماشین فوق کاملا آب بندی شده است و مانع از هدر رفتن مواد اولیه شما می شود.  

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک , دستگاه اسپری پرکن
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با استفاده از دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات در مدت کوتاه و به راحتی محصول را پر نمود.امروزه استفاده از محصولات به صورت اسپره یا اسپری با توجه به اهمیت اقتصادی آن در بین مصرفی کنندگان با توجه به نوع محصول مورد نیاز اهمیت ویژه ی دارد.می توان گفت به سرعت در حال روند رو به افزایش در میان مصرف کنندگان می باشد و این درحالی است که تولید کنندگان این عرصه با توجه به تنوع ماشین آلات و رقابت های داخلی و خارجی سعی بر این داشته تا خود را به بازار داخلی رسانده و به تناسب نیاز بازار مصرف کنندگان ماشین آلات اسپره را با نازلترین قیمت بهترین کیفیت متناسب با استاندارد لازم روانه بازار کنند.      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک , دستگاه اسپری پرکن
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی دیگر از دستگاه های که در صنعت اسپری پرکنی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات می باشد که این دستگاه با توجه به ساختار و طراحی منحصر خود تاثیر به سزایی درامر تولید می گذارد. این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های بسته بندی در صنایع دارویی,غذایی,بهداشتی و آرایشی کاربرد دارد. سیستم عملکرد دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک: سیستم عملکرد دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک تلفیحی از برق ,مکانیک,پنوماتیک می باشد.دستگاه دارای ۱۲ متر نوار نقاله به صورت رفت و برگشت و یک نازل مایع .یک نازل پانچ وچهار نازل گاز زن می باشد وبه صورت روتاری کار می کند تمامی اجزای تابلو برق با برند ال اس کره و همچنین الکترو موتورهای ضد جرقه به منظور ارتقا سطح ایمینی در محیط کار استفاده شده است .

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک , دستگاه اسپری پرکن
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایز های ۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر است. سیستم عملکرد این دستگاه پرکن اسپری به صورت پنوماتیک می باشد.جنس بدنه این دستگاه اسپری پرکن از نوع استیل و پایه های آن از جنس آهن است.عملکرد این دستگاه به صورت سه گانه است .یعنی دستگاه با فشار دادن یک پدال قادر به پرکردن ، پانچ کردن و گاززدن می باشد به این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرارگرفته پس از فشاردادن پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.سپس قوطی به زیر نازل پانچ هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز مورد نیاز درون قوطی تزریق می گردد، ضمناً با زدن پدال هر سه عملیات (پرکردن مایع –پانچ کردن – گاززدن)را انجام می دهد.

دستگاه پرکن اسپری , دستگاه اسپری پرکن
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن اسپری برای تولید انواع اسپری کاربرد دارد و عملکرد آن به صورت پنوماتیک بوده که با فشار دادن یک پدال عمل تزریق مواد ، پرچ کردن و تزریق گاز را انجام میدهد. فلز بکاربرده شده در تولید این دستگاه پرکن اسپری از بهترین آلیاژ موجود در بازار است. این دستگاه دارایی یکسال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش است.

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک , دستگاه اسپری پرکن
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک به صورت منوبلوک است و به صورت روتاری عمل می کند. دو عدد نوار نقاله برای دریافت و خارج کردن ظروف برای خط مظروف سازی به همراه دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک قرار داده شده است. عملیات مظروف سازی توسط خلع انجام می گردد . درب گذاری دستگاه  اسپری پرکن تمام اتومات می تواند دستی و اتومات انجام گیرد . تابلو برق دستگاه دارای HML و PLC است .

دستگاه پرکن اسپری , دستگاه اسپری پرکن
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن اسپری گروه صنعتی رادان ماشین جوابگوی تمامی نیازها است و در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می شود. دستگاه اسپری پرکن کاملا سفارشی ساز بوده و طبق نیاز مشتریان محترم طراحی و ساخته می شود. این دستگاه پرکن اسپری جهت پر کردن انواع اسپری ۵۰ تا ۵۰۰ میل مناسب بوده و قابلیت کار با انواع اسپری فلزی و آلومینیومی را دارند. توسط دستگاه اسپری پرکن انواع محصولات مانند: رنگ، خوشبو کننده، براق کننده، اسپری ماشین و انواع محصولات شیمیایی، غذایی و دارویی را میتوان پر کرد.  

دستگاه اسپری پرکن یا گاز زن , دستگاه اسپری پرکن
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپری پرکن یا گاز زن جهت بسته بندی قوطی سه تیکه فلزی و آلومینیومی جهت انواع اسپری  رنگ ، اسپری حشره کش ، اسپری ضدعفونی کننده دامی ، خوشبوکننده ها ، مواد شیمیایی ، انواع اسپری ماشین و مواد مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایز های  ۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر می باشد.سیستم عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک می باشد. جنس بدنه آن از نوع استیل و پایه های آن از جنس آهن می باشد.عملکرد این دستگاه به صورت سه گانه است .یعنی دستگاه با فشار دادن یک پدال قادر به پرکردن ، پانچ کردن و گاززدن می باشد به این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرارگرفته پس از فشاردادن پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.سپس قوطی به زیر نازل پانچ هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز مورد نیاز درون قوطی تزریق می گردد، ضمناً با زدن پدال هر سه عملیات شامل : پرکردن مایع –پانچ کردن  – گاززدن  را انجام می دهد. به دلیل طراحی منحصر به فرد این دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی خرم هر سه نازل بر روی یک پایه نصب گردیده که باعث سرعت و بازدهی بالای دستگاه شده و استفاده نیروی انسانی به صورت چشم گیری کاهش پیدا کرده است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه اسپری پرکن

معرفی دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن یکی از ماشین آلات پرکن و نوعی دستگاه بسته بندی است که برای پر کردن انواع اسپری در قوطی های فلزی و آلومینیومی کاربرد دارد.

هر نوع اسپری که در اطراف خود می‌بینیم مانند اسپری های خوشبو کننده، اسپری های رنگ، اسپری های مورد استفاده در صنایع غذایی (دستگاه اسپری پرکن زعفران)، اسپری های دارویی، اسپری های ضدعفونی کننده، اسپری خودرو و ... با دستگاه اسپری پرکن پر می‌شوند. دستگاه اسپری پرکن به عنوان فندک پرکن یا دستگاه اسپری پرکن گاز فندک نیز بسیار کاربرد دارد.

انواع دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

نوع کارکرد این دستگاه پرکن اسپری سه گانه است (تزریق مایع، پانچ، تزریق گاز) و برای استفاده از آن تنها به یک اپراتور نیاز است و دستگاه به صورت پنوماتیک کار می‌کند.

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک

اسپری پرکن اتوماتیک به دلیل سرعت عملکرد بالا و عدم نیاز به اپراتور بسیار مورد توجه کارخانه ها و تولیدی های بزرگ قرار گرفته است .

گازی که در صنایع بسته بندی دستگاه پرکن اسپری با آن اسپری ها را پر می‌کند، گاز مایع LPG است که کاملا بدون بو است و به هیچ عنوان اپراتورهای کارخانه را اذیت نمی‌کند.

قیمت دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن بنا به مدل و نوع کارکرد نیمه اتوماتیک و اتوماتیک و بسته به سرعت و حجم پرکردن دستگاه می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. نوع اسپری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که توسط دستگاه پر می‌شود نیز بر قیمت دستگاه اثر می‌گذارد.
ویترین نت امکان مقایسه انواع دستگاه پر کن اسپری را از لحاظ قیمت و مشخصات فنی برای شما صنعت گران عزیز فراهم می‌کند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل