× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید اسپری پرکن (مصاحبه با رادان ماشین)راه اندازی خط تولید اسپری پرکن (مصاحبه با رادان ماشین)

دستگاه های پرکن ، انواع مختلفی دارند از پرکن مایعات گرفته تا انواع پودر و گرانول ها، همگی جزو خانواده پرکن هستند و هرکدام در...

ادامه مطلب  
9 نکته که قبل از انتخاب دستگاه بسته بندی باید بدانید9 نکته که قبل از انتخاب دستگاه بسته بندی باید بدانید

فاکتورهای متفاوتی برای انتخاب یک دستگاه بسته بندی مناسب وجود دارد. مدیران خبره باید این فاکتورها را درخصوص خرید دستگاه بسته بندی...

ادامه مطلب  
دستگاه اسپری پرکن

معرفی دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن یکی از ماشین آلات پرکن و نوعی دستگاه بسته بندی است که برای پر کردن انواع اسپری در قوطی های فلزی و آلومینیومی کاربرد دارد.

هر نوع اسپری که در اطراف خود می‌بینیم مانند اسپری های خوشبو کننده، اسپری های رنگ، اسپری های مورد استفاده در صنایع غذایی (دستگاه اسپری پرکن زعفران)، اسپری های دارویی، اسپری های ضدعفونی کننده، اسپری خودرو و ... با دستگاه اسپری پرکن پر می‌شوند. دستگاه اسپری پرکن به عنوان فندک پرکن یا دستگاه اسپری پرکن گاز فندک نیز بسیار کاربرد دارد.

انواع دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

نوع کارکرد این دستگاه پرکن اسپری سه گانه است (تزریق مایع، پانچ، تزریق گاز) و برای استفاده از آن تنها به یک اپراتور نیاز است و دستگاه به صورت پنوماتیک کار می‌کند.

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک

اسپری پرکن اتوماتیک به دلیل سرعت عملکرد بالا و عدم نیاز به اپراتور بسیار مورد توجه کارخانه ها و تولیدی های بزرگ قرار گرفته است .

گازی که در صنایع بسته بندی دستگاه پرکن اسپری با آن اسپری ها را پر می‌کند، گاز مایع LPG است که کاملا بدون بو است و به هیچ عنوان اپراتورهای کارخانه را اذیت نمی‌کند.

قیمت دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن بنا به مدل و نوع کارکرد نیمه اتوماتیک و اتوماتیک و بسته به سرعت و حجم پرکردن دستگاه می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. نوع اسپری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که توسط دستگاه پر می‌شود نیز بر قیمت دستگاه اثر می‌گذارد.
ویترین نت امکان مقایسه انواع دستگاه پر کن اسپری را از لحاظ قیمت و مشخصات فنی برای شما صنعت گران عزیز فراهم می‌کند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان