فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فودراهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از مرحله سخت تصمیم گیری برای شروع و راه اندازی فست فود گذشته‌اید ولی هنوز کاملا مطمئن نیستید که به...

ادامه مطلب  
راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتیراهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه و فست فود خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم‌ترین مراحل است. با ویترین‌نت همراه باشید و پیش...

ادامه مطلب  
بررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتیبررسی مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران و یا مرکز تهیه غذای صنعتی به شمار می روند. 

ادامه مطلب  
دستگاه بخارپز صنعتی

خرید بخار پز صنعتی

بخار پز صنعتی یکی از ضروری ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که در دو نوع برقی و گازی در بازار تجهیزات پخت رستوران و فست فود وجود دارد.
بخار پز کردن مواد غذایی یکی از سالم ترین روش‌های پخت است و امروزه رستوران‌های زیادی از این روش برای پخت و پز غذاهای خود استفاده می‌کنند. انواع بخارپز صنعتی دارای چندین طبقه هستند که در آن‌ها می‌توان با کیفیت ترین نوع پخت برنج و غذاهای دیگر را تجربه کرد.

انواع دستگاه بخار پز صنعتی دارای یک مخزن آب هستند که می‌توان میزان آب آن را با سیستم شناور کنترل کرد. یکی از مزایای بخار پز صنعتی این است که در یک شیفت کاری می‌توان چندین بار از آن استفاده کرد.
از کابردهای انواع بخار پز صنعتی در بین تجهیزات رستوران و فست فود می‌توان به گرم نگه داشتن غذاهای مختلف اشاره کرد. برای مثال در حالی که در طبقات زیرین برنج درحال پخت است، می‌توان انواع خورش و یا کباب را در طبقات بالایی گرم نگه داشت. بعضی از بخارپز های صنعتی برای این کار یک گرمخانه دارند ولی مدل‌هایی هم بدون گرمخانه این کار را انجام می‌دهند.

پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید بخار پز صنعتی به این مواد توجه کنید:

  • داشتن چرخ زیر دستگاه برای جابجایی راحت
  • ظرفیت پخت
  • داشتن یا نداشتن گرمخانه
  • نوع انرژی مصرفی (برقی یا گازی)
  • داشتن سیستم شناور
  • ظرفیت بن ماری

مدل‌های زیر از پر کاربردترین انواع دستگاه بخار پز صنعتی هستند که در دو نوع برقی و گازی به فروش می‌رسند.

بخار پز صنعتی ایستاده

این مدل یکی از بهترین دستگاه‌های برای رستوران‌ها و آشپزخانه‌هاست که در زمانی کم حجم زیادی از غذاهای مختلف را آماده می‌کند. بخارپزهای ایستاده با تعداد طبقات مختلف، حرارت را به طور یکسان در همه جای دستگاه پخش می‌کند و برای پخت و گرم نگه داشتن انواع برنج و غذاهای دیگر کاربرد دارد. 

بخار پز صنعتی رومیزی

قیمت دستگاه بخار پز صنعتی

قیمت این دستگاه به عواملی از جمله برقی و گازی بودن، رومیزی یا ایستاده بودن و تعداد طبقات برای بخار پز صنعتی ایستاده بستگی دارد. در ویترین نت می‌توانید قیمت به روز انواع بخار پز صنعتی را مشاهده کنید و به راحتی خرید دستگاه را به طور آنلاین انجام دهید. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره مشخصات فنی انواع بخار پز صنعتی هستند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .