فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
بخار پز ایستاده سوپر هیبرید - 121016

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه بخار پز صنعتی گازی ایستاده مدل GM02

حداقل سفارش: 1 دستگاه

73,700,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

دستگاه بخار پز صنعتی ایستاده برقی مدل GM01

حداقل سفارش: 1 دستگاه

73,700,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه بخارپز صنعتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه بخارپز صنعتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه بخارپز صنعتی

خرید بخار پز صنعتی

بخار پز صنعتی یکی از ضروری ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که در دو نوع برقی و گازی در بازار تجهیزات پخت رستوران و فست فود وجود دارد.
بخار پز کردن مواد غذایی یکی از سالم ترین روش‌های پخت است و امروزه رستوران‌های زیادی از این روش برای پخت و پز غذاهای خود استفاده می‌کنند. انواع بخارپز صنعتی دارای چندین طبقه هستند که در آن‌ها می‌توان با کیفیت ترین نوع پخت برنج و غذاهای دیگر را تجربه کرد.

انواع دستگاه بخار پز صنعتی دارای یک مخزن آب هستند که می‌توان میزان آب آن را با سیستم شناور کنترل کرد. یکی از مزایای بخار پز صنعتی این است که در یک شیفت کاری می‌توان چندین بار از آن استفاده کرد.
از کابردهای انواع بخار پز صنعتی در بین تجهیزات رستوران و فست فود می‌توان به گرم نگه داشتن غذاهای مختلف اشاره کرد. برای مثال در حالی که در طبقات زیرین برنج درحال پخت است، می‌توان انواع خورش و یا کباب را در طبقات بالایی گرم نگه داشت. بعضی از بخارپز های صنعتی برای این کار یک گرمخانه دارند ولی مدل‌هایی هم بدون گرمخانه این کار را انجام می‌دهند.

پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید بخار پز صنعتی به این مواد توجه کنید:

  • داشتن چرخ زیر دستگاه برای جابجایی راحت
  • ظرفیت پخت
  • داشتن یا نداشتن گرمخانه
  • نوع انرژی مصرفی (برقی یا گازی)
  • داشتن سیستم شناور
  • ظرفیت بن ماری

مدل‌های زیر از پر کاربردترین انواع دستگاه بخار پز صنعتی هستند که در دو نوع برقی و گازی به فروش می‌رسند.

بخار پز صنعتی ایستاده

این مدل یکی از بهترین دستگاه‌های برای رستوران‌ها و آشپزخانه‌هاست که در زمانی کم حجم زیادی از غذاهای مختلف را آماده می‌کند. بخارپزهای ایستاده با تعداد طبقات مختلف، حرارت را به طور یکسان در همه جای دستگاه پخش می‌کند و برای پخت و گرم نگه داشتن انواع برنج و غذاهای دیگر کاربرد دارد. 

بخار پز صنعتی رومیزی

قیمت دستگاه بخار پز صنعتی

قیمت این دستگاه به عواملی از جمله برقی و گازی بودن، رومیزی یا ایستاده بودن و تعداد طبقات برای بخار پز صنعتی ایستاده بستگی دارد. در ویترین نت می‌توانید قیمت به روز انواع بخار پز صنعتی را مشاهده کنید و به راحتی خرید دستگاه را به طور آنلاین انجام دهید. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره مشخصات فنی انواع بخار پز صنعتی هستند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز