ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه سنگبری سینامون
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه سنگبری سینامون (Cinamon) دارای شفت کروم و بوش مخصوص Ballboshing Rail جهت حرکت روان و خطی است. پایه های دستگاه سنگبری سینامون جدا شونده و مستحکم جهت حمل آسان است. نصب تیغه 400 میلیمتری در صورت سفارش روی این دستگاه سنگبر امکان پذیر است. سینی گالوانیزه جهت جلوگیری از زنگ زدگی و خط کش آلومینیومی دقیق از تجهیزات دستگاه سنگبری سینامون است. دستگاه برش سنگ سینامون دارای مخزن آب و پمپ شناور و درپوش تخلیه  گونیا آلومینیومی متحرک و ریل پلاستیکی محافظ کابل برق و شیلنگ فلزی آب جهت جلوگیری از تا شدن یا پاره شدن است.

دستگاه سنگبری و سرامیک بری مدل سینامون
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 دستگاه سنگبری و سرامیک بریسینامون دارای شفت کروم و بوش مخصوص Ballboshing Rail جهت حرکت روان و خطی است  این دستگاه مجهز به خط کش آلومینیومی دقیق می باشد.  این دستگاه سنگبری و سرامیک بری دارای پایه های جدا شونده مستحکم جهت حمل آسان است .  قابلیت نصب تیغه 400 میلیمتری در صورت سفارش وجود دارد .  دستگاه سنگبری سینامون دارای گونیا آلومینیومی متحرک است .  مجهز به سینی گالوانیزه جهت جلوگیری از زنگ زدگی می باشد .  دارای مخزن آب و پمپ شناور و درپوش تخلیه است و دارای الکتروموتور تخت با توان 3 اسب و 2800 دور ایتالیایی است  تنظیم ارتفاع الکتروموتور آسان و سریع تا 100mm جود دارد  تابلو برق و فیوز ایمنی جهت محافظت از الکتروموتور و پمپ آب در دستگاه سنگبری قرار داده شده است .  امکان برش فارسی بر از 0 تا 45 درجه نیز وجود دارد .  دستگاه سنگبری و سرامیک بری مدل سینامون دارای ریل پلاستیکی محافظ کابل برق و شیلنگ فلزی آب جهت جلوگیری از تا شدن یا پاره شدن می باشد .  این دستگاه سنگ بری و سرامیک دارای تابلو برق استاندارد IP55  و دارای میز کمکی جهت نگهداری سنگ می باشد .    

معرق سنگ و سرامیک
۱۷,۰۰۰ تومان

طراحی و تولید انواع معرق سنگ و سرامیک بصورت مدالیون ( دایره و بیضی) , فریم (قاب) , بوردر(حاشیه) و اشکال مرکب انجام می شود . معرق سنگ و سرامیک جهت لابی ساختمانهای لاکچری , مجتمع تجاری , تالارها و رستورانها , کف کابین آسانسور و پاگرد پله و دور ستون ها در طرح های بسیار زیبا و ابعاد مختلف با تکنولوژی برش واترجت انجام می پذیرد . معرق سنگ یا سرامیک در واقع بریدن قطعات طرح ها و نقش و نگارهای انتخاب شده بر روی سنگ یا سرامیک زمینه و سپس برش همان قطعات در سنگ یا سرامیک های رنگی و سپس کنار هم چیدن و چسباندن قطعات کنار هم می باشد . معرق سنگ یا سرامیک در واقع بریدن قطعات طرح ها و نقش و نگارهای انتخاب شده بر روی سنگ یا سرامیک زمینه و سپس برش همان قطعات در سنگ یا سرامیک های رنگی و سپس کنار هم چیدن و چسباندن قطعات کنار هم می باشد . مراحل کار به این صورت است که : ابتدا طرح مورد نظر در نرم افزارهای طراحی از جمله اتوکد طراحی میشود , سپس با استفاده از نرم افزارهای برش تبدیل به کدهای برش در دستگاههای CNC یا واترجت میگردد . در مرحله بعد قطعات این طرح ها بر روی سنگ یا سرامیک های زمینه برش داده شده و سپس همون قطعات دوباره در متریالهای رنگی بسته به طرح و نوع رنگ بندی طرح برش داده میشود . در مرحله بعدی این قطعات کنار هم چیده شده و چسبانده میشود که این مرحله را اصطلاحاً مرحله مونتاژ مینامند . از معرق سنگ یا سرامیک برای تزئینات داخلی مانند کف لابی ساختمانهای لوکس و لاکچری ، ورودی ها، راهروها، کف سالن پذیرایی و اتاق ها و همچنین انواع سطوح مانند صفحه میز , کابین کف آسانسور , دور ستونها , پاگرد پله ها , استخر و نیز در مجتمع های تجاری ,تالار و رستورانهای لوکس استفاده می‌شود. شما می توانید این هنر زیبا و منحصر بفرد را در اکثر هتل ها نیز مشاهده کنید. سنگ‌های رایجی که برای این کار استفاده می شوند سنگ چینى، مرمریت‌هاى سبز و صورتى، تراورتن‌هاى قرمز و زرد و قهوه‌اى و کرم استخوانى و سفید، گرانیت و مرمرهاى او نپکس سبز و سفید و نارنجى است. ترکیب سنگ دهبید با امپرادور دارک و لایت یکی از متداولترین ترکیب ها می باشد که با اقبال عمومی بیشتری همراه است . هنر معرق بر روی انواع سرامیک نیز انجام میپذیرد . سرامیک به دلیل تنوع رنگ و طرح و هم چنین باصرفه تر بودن توانسته است جایگاه ویژه ای در معرق کاری پیدا کند. لازم به ذکر است که برای معرق سرامیک به دلیل عدم امکان ساب زدن باید از جنس سرامیک هایی که تاب و دوئیدگی ندارند یا کمتر دارند اسفاده گردد تا کار با کیفت و یکدستی ارائه گردد .                  

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول