فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

استان های تامین کننده
تهران
البرز
مشاهده قیمت
دستگاه حلیم صاف کن
دستگاه حلیم صاف کن
۲۰,۷۳۵,۰۰۰
ارسال توسط تامین کننده
مشاهده قیمت
دستگاه حلیم صاف کن
استیل پخت / تحویل فوری در تهران
۲۰,۷۳۵,۰۰۰
دستگاه حلیم صاف کن
نوآوران تجهیز استیل / تحویل فوری در تهران
ناموجود
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
حلیم صاف کن

دستگاه حلیم زن

از مهمترین مراحل درست کردن حلیم، صاف کردن آن است که به شیوه‌ای خاص و با دستگاه مخصوص صورت می‌گیرد. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی دستگاه حلیم صاف کن را به همراه کاربردهای دیگر آن بررسی خواهیم کرد.

دستگاه حلیم ساز از تجهیزات آماده سازی محصول است که به منظور جداسازی پوسته‌های ریز و درشت گندم از حلیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قادر است در حین صاف کردن حلیم، عمل پخت آن را نیز انجام دهد. به دلیل ویژگی‌ها و نحوه‌ی عملکرد آسان دستگاه حلیم ساز، امروزه استفاده از این دستگاه جایگزین روش‌های قدیمی برای پخت حلیم شده و علاوه بر بالا بردن سرعت و راندمان کاری آشپزخانه‌های صنعتی، فروش آن‌ها را نیز افزایش داده است. بدنه‌ی دستگاه حلیم زن از استیل ضد زنگ، ضد خش و قابل شست‌وشو ساخته شده است. این دستگاه شامل یک صافی یا توری مشبک فلزی (آلومینیومی)، پاروی آلومینیومی جهت هم زدن و صاف کردن مواد و یک موتور می‌باشد که در زیر دستگاه قرار دارد.
در بسیاری از مدل‌های دستگاه حلیم ساز چرخ‌هایی به منظور جابه‌جایی آسان آن‌ها در قسمت پایه‌ها تعبیه شده است. انواع دستگاه حلیم چرخ کن را می‌توان بر اساس ظرفیت و ابعاد به مدل‌های گوناگون طبقه‌بندی کرد. دستگاه حلیم صاف کن کوچک و دستگاه حلیم صاف کن صنعتی دو نمونه از پر فروش‌ترین انواع این دستگاهها هستند که می‌توان بر اساس حجم کاری آن‌ها را انتخاب کرد. سایر ویژگی‌های این دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

- قدرت موتور ۱.۵ اسب بخار
- تیغه‌های تمام استیل قابل شست‌وشو و مقاوم
- اسکلت ساخته شده از پروفیل آهنی با روکش استیل
- کاهش زمان پخت
- مناسب برای صاف کردن انواع غذا و سوپ
- امکان حرکت پاروها در ۳ حالت مختلف
- شعلههای چدنی آب دیده و قابل تنظیم

دستگاه حلیم ساز

اگرچه این دستگاه غالبا برای جداسازی پوست گندم از حلیم مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما کاربرد آن به صاف کردن حلیم محدود نیست. با استفاده از دستگاه حلیم صاف کن می‌توان تخم‌ها و دانه‌های بادمجان را نیز از آن جدا کرده و از بادمجان صاف شده برای تهیه غذاهای مختلف از جمله حلیم بادمجان، کشک‌بادمجان و بورانی بادمجان استفاده کرد. کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها می‌توانند برای آماده سازی حلیم (به ویژه در ماه مبارک رمضان) و غذاهای مختلف از حلیم صاف کن استفاده کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره