فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اصفهان
جنس بدنه
استیل
ظرفیت خروجی (کیلوگرم در ساعت)
2 کیلوگرم در ساعت
3 کیلوگرم در ساعت
4 کیلوگرم در ساعت
5 کیلوگرم در ساعت
6 کیلوگرم در ساعت
7 کیلوگرم در ساعت
8 کیلوگرم در ساعت
10 کیلوگرم در ساعت
14 کیلوگرم در ساعت
20 کیلوگرم در ساعت
30 کیلوگرم در ساعت
40 کیلوگرم در ساعت
45 کیلوگرم در ساعت
60 کیلوگرم در ساعت
1.5 کیلوگرم در ساعت
300 کیلوگرم در ساعت
400-500 کیلوگرم در ساعت
90 کیلوگرم در ساعت کیلوگرم در ساعت
قدرت موتور (اسب بخار)
1 اسب بخار
2 اسب بخار
3 اسب بخار
برق مصرفی
تک فاز
سه فاز
اینورتر
دستگاه ارده گیر صنعتی اینورتردار
دستگاه ارده گیر صنعتی اینورتردار
79,000,000
ارسال توسط تامین کننده
فروش در ویترین نت
دستگاه ارده گیر با سنگ مهریز یزد
دستگاه ارده گیر با سنگ مهریز یزد
39,500,000
ارسال توسط تامین کننده
دستگاه ارده گیر با سنگ مهریز یزد
نوبوکر / تحویل فوری در تهران
39,500,000
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
ارده گیر

دستگاه ارده گیری یکی از تجهیزات عمل آوری و فرآوری مواد غذایی و یک ماشین آلات روغن گیری محسوب می شود که برای تولید ارده کنجد و کره مغزیجات از انواع دانه های روغنی و گیاهی مثل کنجد و بادام زمینی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها بر اساس راندمان کاری و ظرفیت تولید می توانند کاربری خانگی، فروشگاهی، عطاری و لبنیاتی داشته باشند و کاربرد اصلی آنها در راه اندازی خط تولید خانگی تهیه ارده ارگانیک در یک فروشگاه محلی یا حتی منزل است. ظرفیت تولید دستگاه های ارده گیری از 1.5 تا 30 کیلوگرم در ساعت متغییر است و اغلب هم براساس همین فاکتور و البته قدرت موتور و میزان بازدهی به انواع دستگاه ارده گیری صنعتی یا خانگی دسته بندی می شوند.
یک دستگاه ارده گیری خانگی طبیعتا ظرفیت کمتر و قدرت موتور ضعیف ‌تری نسبت به نوع صنعتی آن دارد و بیشتر برای مصارف خانگی، کسب و کارهای کوچک مانند کارگاه‌ ها، مغازه‌ ها و فروشگاه‌ ها مناسب است. به همین دلیل هم دستگاه های ارده گیر خانگی در انواع رومیزی و در ابعاد کوچک تولید و عرضه می شوند تا در کمترین فضای ممکن امکان جانمایی داشته باشند. با استفاده از این دستگاه می ‌توان از هر ۴۵ کیلو کنجد، ۴۵ کیلو ارده به دست آورد. اما دستگاه های ارده گیری صنعتی بخشی از تجهیزات و ماشین آلات صنایع غذایی هستند که در ابعاد بزرگ و با ظرفیت های تولید بالا طراحی می شوند و کاربری اصلی آنها هم در کارخانه‌ های بزرگ ارده گیری و تولید حجم زیادی ارده در کمترین زمان ممکن است. نکته مهم در خرید دستگاه ارده گیری صنعتی این است که حتما به قدرت موتور دستگاه و میزان مصرف انرژی آن توجه داشته باشید.
در ساخت دستگاه ارده گیر معمولا سنگ طبیعی، سنگ مصنوعی یا ماردون فلزی به کار می رود یا امروزه برای تهیه هرچه بهتر ارده نرم و باکیفیت تولیدکنندگان ایرانی دستگاه های ارده گیری خود را با استفاده از سنگ مهریز یزد طراحی و عرضه می کنند که کاملا بدون لرزش و صدا بوده و ارده‌ ای ارگانیک، خالص با بهترین کیفیت را به خروجی تحویل می‌دهد.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )